Szanowni Członkowie,

 

Informujemy iż Od 1 stycznia 2020 r. ulegną zmianie ramy czasowe sezonów golfowych w Polsce. Dotychczas sezon rozpoczynał się 1 kwietnia, a kończył 31 marca kolejnego roku. Od 2020 r. sezon golfowy będzie trwał od 1 stycznia do 31 grudnia. W związku z tym informujemy iż ostateczny termin dokonywania opłat na rok 2020 mija 31 stycznia 2020r. Opłaty dokonane po tym terminie są równoznaczne z prawem do gry na polu i nie uwzględniają zniżek przysługującym członkom klubu tj. zniżek na żetony na driving range, wynajem wózka golfowego typu melex i opłaty turniejowe i inne.

 

 

Informujemy, iż pole golfowe w okresie od 10.12.2019 do 28.02.202 będzie zamknięte z powodu przerwy świąteczno – zimowej. W czasie przerwy będzie czynny adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz biuro w każdą środę w godzinach 10-14. Informację w sprawie możliwości gry na polu będzie można uzyskać pod nr 514021218
Za utrudnienia przepraszamy

Drodzy Golfiści,

XXIV Polonia Cup by Volvo Auto Bruno przechodzi już do historii :) !

Ponad 157 osób wzięło udział w rozgrywanym turnieju, który odbył się 8-10 sierpnia 2019 r, na naszym przepięknym polu w Kołczewie.

Na bankiecie mieliśmy przyjemność gościć ponad 180 osób z kraju i zagranicy. Doceniamy każdą minutę spędzoną razem, podczas której mogliśmy dzielić się z wami naszymi planami, wrażeniami oraz wymieniać się wzajemnym credo dotyczącym oczywiście golfa :). Czas spędzony w wami, podczas całego turnieju pozostaje bezcenny !

Pięknie dziękujemy wam za udział w turnieju, wspaniałą rywalizację oraz wspólną zabawę.

Gratulujemy wygranym wspaniałych wyników !

Drodzy Golfiści,

XXIV edycja Turnieju " Polonia Cup" zbliża się wielkimi krokami!
Przygotowujemy dla was moc atrakcji oraz wspaniałe nagrody!