Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Stableford

 

Tees:
Mężczyźni - żółte tee,
Kobiety - czerwone tee

 

Kategorie i nagrody:

Stableford brutto
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce

Stableford netto
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce

 

Stableford Netto - Kategoria Netto:

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Gromek Sylwester Kamień Country Club 36 43 43
2 Dudek Franek First Warsaw Golf & Country Club 11,2 39 39
3 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,6 37 37
T4 Kiejrys Jakub Modry Las Golf Club 9,1 36 36
T4 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 12,6 36 36
6 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 8,8 35 35
T7 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 16,9 34 34
T7 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 18,1 34 34
T9 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 22,1 33 33
T9 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 18,4 33 33
11 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 15,7 32 32
12 Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14 31 31
T13 Sadocha Henryk Modry Las Golf Club 14,5 30 30
T13 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 31,2 30 30
T15 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,5 29 29
T15 Zieliński Witold Amber Baltic Golf Club 21,3 29 29
T17 Dudek Artur Modry Las Golf Club 8,9 28 28
T17 Ciba Andrzej KAMIEŃ COUNTRY CLUB 27,3 28 28
T17 Cieślik Sławomira Amber Baltic Golf Club 36 28 28
T20 Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club 12,3 27 27
T20 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 14,3 27 27
T22 Jarosz Dariusz Modry Las Golf Club 10,8 26 26
T22 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 26,7 26 26
T22 Celoch Tomasz Kamień Country Club 31,7 26 26
T22 Machowski Michał Kamień Country Club 30,4 26 26
26 Nordstrom Borje Eksholmas GC 13,5 25 25
T27 Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club 24,6 24 24
T27 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 16,8 24 24
T27 Jaklund Anette Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 16,3 24 24
30 Motylewski Bogusław Kamień Country Club 18,6 23 23
31 Karpowicz Elżbieta Binowo Park Golf Club 31,2 21 21
32 Wysocki Marek Baltic Hills 29,8 20 20
33 Kubiak Krzysztof Amber Baltic Golf Club 36 16 16

 

Stableford Brutto - kategoria Bruttto: 

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Dudek Franek First Warsaw Golf & Country Club 11,2 30 30
T2 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,6 28 28
T2 Kiejrys Jakub Modry Las Golf Club 9,1 28 28
T2 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 8,8 28 28
5 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 12,6 24 24
T6 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,5 21 21
T6 Dudek Artur Modry Las Golf Club 8,9 21 21
8 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 18,1 20 20
T9 Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14 19 19
T9 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 16,9 19 19
T11 Jarosz Dariusz Modry Las Golf Club 10,8 18 18
T11 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 15,7 18 18
T13 Sadocha Henryk Modry Las Golf Club 14,5 17 17
T13 Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club 12,3 17 17
15 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 18,4 16 16
T16 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 22,1 15 15
T16 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 14,3 15 15
18 Nordstrom Borje Eksholmas GC 13,5 14 14
19 Zieliński Witold Amber Baltic Golf Club 21,3 13 13
20 Gromek Sylwester Kamień Country Club 36 12 12
T21 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 16,8 11 11
T21 Motylewski Bogusław Kamień Country Club 18,6 11 11
23 Jaklund Anette Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 16,3 10 10
24 Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club 24,6 8 8
T25 Ciba Andrzej KAMIEŃ COUNTRY CLUB 27,3 7 7
T25 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 26,7 7 7
T25 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 31,2 7 7
28 Machowski Michał Kamień Country Club 30,4 6 6
T29 Karpowicz Elżbieta Binowo Park Golf Club 31,2 4 4
T29 Cieślik Sławomira Amber Baltic Golf Club 36 4 4
T29 Wysocki Marek Baltic Hills 29,8 4 4
32 Celoch Tomasz Kamień Country Club 31,7 3 3
33 Kubiak Krzysztof Amber Baltic Golf Club 36 2 2
NS Warmbier Łukasz Kamień Country