Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Sobota

 

Informacje o turnieju

AMBER BALTIC CAPTAIN’S CUP 2018

 

Data turnieju: 18-19.08.2018 r.  Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne. Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: Turniej dwudniowy 36 dołków.

18.08.2018 r. - Runda pierwsza turnieju 18 dołków.

19.08.2018 r. - Runda druga turnieju 18 dołków.

Kategorie: Stroke play brutto, Stableford netto w dwóch grupach HCP 0-18 oraz 18.1-36.

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte.
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone. Opłaty:

Członkowie  ABGC                                                                                                   140,- zł

Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG                                       280,- zł
Goście                                                                                                                        350,- zł

Juniorzy                                                                                                                      zniżka - 20%

 

Opłata wpisowa zawiera: 2 x rundę turniejową, 2 x  przekąskę grillową po 9-tce, 2 x grill z piwem kasztelan po rundzie.

Istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej dla zawodników zakwalifikowanych do turnieju 17.08.2018 - cena 100 zł.

 

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 144 zawodników.

Obowiązuje maksymalny HCP - 36.

 

Zakwalifikowanie do turnieju odbywa się wg kolejności zgłoszenia i dokonania wpłaty opłaty wpisowej.

Wpłaty można dokonać gotówką w recepcji klubu lub przelewem na konto Amber Baltic Club Sp. z o.o. numer konta:  86 9393 0000 0018 1480 2000 0010. Z dopiskiem "ABGC Capitans Cup 2018".

 

Remis:

W przypadku równych wyników decydujących o pierwszym miejscu w kategorii brutto odbędzie się dogrywka w systemie "nagłej śmierci" zaraz po zakończeniu rundy zasadniczej. Dogrywka zaczyna się od dołka nr 1,2,9  do momentu wygrania dołka przez któregoś z zawodników.  O pozostałych miejscach nagradzanych (2 i 3 miejsce) rozstrzygnie lepszy wynik brutto w następującej kolejności: ostatnia runda, ostatnie 9, 6, 3, ostatni dołek pola ostatniej rundy.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

Nagrody:

Kategoria Stroke play brutto

I miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 1500 zł + upominek.

II miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 1200 zł + upominek.

III miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 1000 zł + upominek.

 

Kategoria Stableford netto 0-18,0

I miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 800 zł + upominek.

II miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 600 zł + upominek.

III miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 400 zł + upominek.

 

Kategoria Stableford netto 18,1-36

I miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 800 zł + upominek.

II miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 600 zł + upominek.

III miejsce - puchar, sprzęt golfowy wartości 400 zł + upominek.

 

Konkursy i nagrody dodatkowe:

Longest drive na 18 dołku - dla grających z żółtych tee.

Longest drive na 18 dołku - dla grających z czerwonych tee.

 

Najbliższe uderzenie na dołku nr 2

 

Najbliższe uderzenie na dołku nr 14

 

Nagroda za I miejsce Stroke play brutto wśród kobiet – puchar + nagroda niespodzianka.

 

Nazwiska zwycięzców Turnieju (pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach) zostaną umieszczone na tablicy pamiątkowej historii turnieju  znajdującej się w budynku klubowym Amber Baltic GC.

 

Nagroda specjalna: Członkostwo indywidualne ABGC - 2019 !

Wszyscy zawodnicy uczestniczący w turnieju wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej podczas ceremonii wręczania nagród i zakończenia turnieju, które odbędzie się 30 min po zakończeniu gry ostatniej grupy zawodników.

 

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista startowa
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 09:30 1 Shinto David Kalinowe Pola Golf Club M 3,9
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 5,7
Uchański Jacek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 7,3
             
2 09:30 10 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 4,7
Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 5,4
Grunt Marek Amber Baltic Golf Club M 7
             
3 09:40 1 Kaliński Jan Amber Baltic Golf Club M 9,4
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 10,1
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10,8
             
4 09:40 10 Sech Łukasz Amber Baltic GOlf Club M  
Pawłowski Jarsolaw Amber Baltic GOlf Club M  
Gromek Sylwester Kamień Country Club M 24,8
             
5 09:50 1 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club M 8,1
Wojtowicz Jarsolaw Falkenbregs M 8,2
Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 9,8
             
6 09:50 10 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club M 20,4
Kamińska Dorota Amber Baltic Golf Club K 27,8
Nordstrom Beata Eksholmas Golf Club K 29,6
             
7 10:00 1 Werens Józef Kalinowe Pola Golf Club M 11,8
Machtynger Marek First Warsaw Golf & Country Club M 11,2
Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 13,8
             
8 10:00 10 Woźniak Krzysztof Słubice Golf Club M 23
Rutowski Tomasz Kalinowe Pola Golf Club M 24,1
Zembala Paweł Toya Golf & Country Club Wrocław M 29,7
             
9 10:10 1 Bujas Marian Śląski Klub Golfowy M 13
Nordstrom Borje Eksholmas Golf Club M 13,9
Zalewski Krzysztof Binowo Park Golf Club M 14,4
             
10 10:10 10 Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 15,7
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21,9
Wawrzyńska Beata Kamień Country Club K 17,7
             
11 10:20 1 Bałdyga Marcela Tyski Klub Golfowy K 9,6
Fortuna - Bujas Elżbieta Śląski Klub Golfowy K 18,5
Januszonek Małgorzata Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie K 17,2
             
12 10:20 10 Duda Jan Amber Baltic Golf Club M 31,5
Motyka Tadeusz Kraków Valley Golf & Country Club M 34,5
WINNICKA-HAWRO GRAŻYNA Golf Club Jelenia Góra K 34,5
             
13 10:30 1 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club M 13
Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 14,3
Rutowska Monika Gradi Golf Club K 13
             
14 10:30 10 Grzegorz Gurbin Amber Baltic GOlf Club M  
Sikora Tomasz Binowo Park Golf Club M 44
HAWRO LESZEK Golf Club Jelenia Góra M 25,2
             
15 10:40 1 Olszewski Szymon Binowo Park Golf Club M 4,3
Stasiak Paweł Modry Las Golf Club M 12,4
Łącki Leonard Golf Club Jelenia Góra M 14,2
             
16 10:40 10 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 28,7
Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club M 30,3
Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club M 41
             
17 10:50 1 Olszewski Andrzej Binowo Park Golf Club M 14,8
Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club M 22,8
Malingowski Andrzej Bydgoski Klub Golfowy M 25,2
Duda Ewa Amber Baltic Golf Club K 30
             
18 10:50 10 Łącki Artur Amber Baltic Golf Club M 19,8
Bednarski Kazimierz A&A Golf Club M 25,9
Malingowska Sławomira Bydgoski Klub Golfowy K 24,2

Wyniki stroke play brutto
Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 R2 Suma
1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 5,4 71 73 144
2 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 5,7 70 80 150
3 Olszewski Szymon Binowo Park Golf Club 4,3 76 76 152
4 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 4,7 78 75 153
T5 Shinto David Kalinowe Pola Golf Club 3,9 82 77 159
T5 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10,1 82 77 159
T5 Uchański Jacek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 7,3 79 80 159
8 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,8 78 82 160
T9 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 13 82 79 161
T9 Grunt Marek Amber Baltic Golf Club 7 84 77 161
11 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 9,8 83 79 162
12 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 8,1 86 77 163
13 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 12,4 84 80 164
T14 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 13,8 84 83 167
T14 Bałdyga Marcela Tyski Klub Golfowy 9,6 87 80 167
16 Bujas Marian Śląski Klub Golfowy 13 82 87 169
17 Wojtowicz Jarsolaw Falkenbregs 8,2 84 86 170
18 Zalewski Krzysztof Binowo Park Golf Club 14,4 83 88 171
19 Łącki Leonard Golf Club Jelenia Góra 14,2 83 91 174
T20 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 14,3 89 88 177
T20 Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 15,7 97 80 177
22 Olszewski Andrzej Binowo Park Golf Club 14,8 86 92 178
23 Rutowski Tomasz Kalinowe Pola Golf Club 24,1 95 88 183
24 Sech Łukasz Amber Baltic Golf Club 16,8 96 89 185
25 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 17,7 94 92 186
26 Nordstrom Borje Eksholmas Golf Club 13,9 94 94 188
27 Woźniak Krzysztof Słubice Golf Club 23 95 94 189
28 HAWRO LESZEK Golf Club Jelenia Góra 25,2 95 97 192
29 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,9 102 92 194
30 Januszonek Małgorzata Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17,2 98 98 196
31 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 28,7 97 104 201
32 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club 30,3 103 99 202
33 Gromek Sylwester Kamień Country Club 24,8 96 107 203
34 Fortuna - Bujas Elżbieta Śląski Klub Golfowy 18,5 104 100 204
35 Kamińska Dorota Amber Baltic Golf Club 27,8 101 107 208
T36 Bednarski Kazimierz A&A Golf Club 25,9 113 96 209
T36 Malingowska Sławomira Bydgoski Klub Golfowy 24,2 108 101 209
T36 Duda Jan Amber Baltic Golf Club 31,5 109 100 209
39 Malingowski Andrzej Bydgoski Klub Golfowy 25,2 107 109 216
40 WINNICKA-HAWRO GRAŻYNA Golf Club Jelenia Góra 34,5 110 107 217
41 Motyka Tadeusz Kraków Valley Golf & Country Club 34,5 107 114 221
WD Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 22,8 96    
WD Grzegorz Gurbin Amber Baltic GOlf Club   149    
WD Sikora Tomasz Binowo Park Golf Club 44      
WD Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club 41   99  
WD Duda Ewa Amber Baltic Golf Club 30 119    
WD Nordstrom Beata Eksholmas Golf Club 29,6   99  
WD Pawłowski Jarosław Amber Baltic Golf Club 14   77  
WD Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 20,4      
WD Rutowska Monika Gradi Golf Club 13   87  
RET Machtynger Marek First Warsaw Golf & Country Club 11,2 86    

Wyniki stableford netto

HCP 0-18

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 R2 Suma
1 Pawłowski Jarosław Amber Baltic Golf Club 14 40 44 84
2 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 13 38 41 79
3 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 5,4 40 38 78
T4 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 5,7 42 34 76
T4 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,8 40 36 76
T4 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 13,8 38 38 76
T4 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 12,4 37 39 76
8 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10,1 35 40 75
9 Zalewski Krzysztof Binowo Park Golf Club 14,4 39 34 73
T10 Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 15,7 28 43 71
T10 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 9,8 33 38 71
T10 Bujas Marian Śląski Klub Golfowy 13 38 33 71
T13 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 4,7 33 36 69
T13 Uchański Jacek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 7,3 34 35 69
T15 Olszewski Szymon Binowo Park Golf Club 4,3 34 34 68
T15 Łącki Leonard Golf Club Jelenia Góra 14,2 38 30 68
T15 Grunt Marek Amber Baltic Golf Club 7 32 36 68
T18 Olszewski Andrzej Binowo Park Golf Club 14,8 36 31 67
T18 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 14,3 33 34 67
T18 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 17,7 32 35 67
T18 Bałdyga Marcela Tyski Klub Golfowy 9,6 30 37 67
T22 Sech Łukasz Amber Baltic Golf Club 16,8 30 35 65
T22 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 8,1 28 37 65
24 Rutowska Monika Gradi Golf Club 13 29 34 63
25 Shinto David Kalinowe Pola Golf Club 3,9 28 34 62
T26 Januszonek Małgorzata Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17,2 29 32 61
T26 Wojtowicz Jarsolaw Falkenbregs 8,2 32 29 61
28 Nordstrom Borje Eksholmas Golf Club 13,9 29 27 56
RET Machtynger Marek First Warsaw Golf & Country Club 11,2 33    

HCP 18,1-36

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 R2 Suma
1 Rutowski Tomasz Kalinowe Pola Golf Club 24,1 39 45 84
2 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club 30,3 40 41 81
T3 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 28,7 42 37 79
T3 Nordstrom Beata Eksholmas Golf Club 29,6 39 40 79
T5 WINNICKA-HAWRO GRAŻYNA Golf Club Jelenia Góra 34,5 37 40 77
T5 HAWRO LESZEK Golf Club Jelenia Góra 25,2 39 38 77
T7 Motyka Tadeusz Kraków Valley Golf & Country Club 34,5 38 37 75
T7 Woźniak Krzysztof Słubice Golf Club 23 37 38 75
T7 Duda Jan Amber Baltic Golf Club 31,5 34 41 75
10 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 22,8 36 35 71
T11 Gromek Sylwester Kamień Country Club 24,8 39 31 70
T11 Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club 41 23 47 70
T13 Kamińska Dorota Amber Baltic Golf Club 27,8 36 30 66
T13 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,9 28 38 66
T13 Sikora Tomasz Binowo Park Golf Club 44 34 32 66
16 Bednarski Kazimierz A&A Golf Club 25,9 23 39 62
17 Malingowska Sławomira Bydgoski Klub Golfowy 24,2 29 32 61
18 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 20,4 30 28 58
19 Fortuna - Bujas Elżbieta Śląski Klub Golfowy 18,5 28 29 57
20 Malingowski Andrzej Bydgoski Klub Golfowy 25,2 30 25 55
21 Duda Ewa Amber Baltic Golf Club 30 24 24 48