Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Niedziela - Format: Strokeplay

 

Informacje o turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

 

Format turnieju:
18 dołków stroke play brutto i netto.

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC 70,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG 130,- zł
Goście 160,- zł
Juniorzy 80,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny handicap.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów*. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 20 minut po oddaniu wszystkich score cards.

 

Nagrody:

Kategoria stroke play brutto
I miejsce – Puchar oraz plecak golfowy i czapka (wartość: 450 zł) Kategoria stroke play netto 0-18,0
I miejsce – Puchar oraz parasol i piłki (wartość: 300 zł)
II miejsce – Puchar oraz torba na buty golfowe i piłki (wartość: 250 zł)
III miejsce – Puchar oraz czapka i piłki (wartość: 200 zł)

Kategoria stroke play netto 18,1-36
I miejsce – Puchar oraz parasol i piłki (wartość: 300 zł)
II miejsce – Puchar oraz torba na buty golfowe i piłki (wartość: 250 zł)
III miejsce – Puchar oraz czapka i piłki (wartość: 200 zł)
Najniższy wynik brutto w kategorii kobiet – parasol oraz piłki (wartość: 300 zł) Konkursy:
Longest drive na dołku nr 18– ręcznik golfowy i piłki (wartość: 200 zł)
Najbliższe uderzenie na dołku nr 2 – ręcznik golfowy i piłki (wartość: 200 zł)

*Wymagany udział w ceremonii wręczenia nagród.

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista startowa

 

Gr.1 Godz. Dołek Nazwisko i imię Klub Płeć Hcp
1 09:00 1 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 10.7
Karbowniczek Robert Kalinowe Pola Golf Club M 7.9
Siwicki Marek Kalinowe Pola Golf Club M 14.1
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 11.0
2 09:00 10 Gugała Leonard Binowo Park Golf Club M 23.9
Bottger Edyta Ber GC Stolper Heide K 29.5
Bottger Mirko Ber GC Stolper Heide M 31.0
Kawka Ewa Modry Las Golf Club K 32.1
3 09:10 1 Ramos Grzegorz Kalinowe Pola Golf Club M 9.8
Woźniak Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 10.6
Chyziak Jacek Kalinowe Pola Golf Club M 9.6
Piantini Giulio Kalinowe Pola Golf Club M 14.7
4 09:10 10 Mroziński Artur Kalinowe Pola Golf Club M 8.6
Jarosz Dariusz Modry Las Golf Club M 9.3
Śniegocki Mariusz Kalinowe Pola Golf Club M 12.0
Rzęsa Ryszard Kamień Country Club M 12.7
5 09:20 1 Folta Zbigniew Sierra Golf Club M 12.1
Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club K 13.0
Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 13.5
Stefański Sylwester Modry Las Golf Club M 13.5
6 09:20 10 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club M 13.7
Sadocha Henryk Modry Las Golf Club M 14.0
Rogoziński Roman Binowo Park Golf Club M 14.3
Grzegorz Nawrocki Baltic Hills M 14.1
7 09:30 1 Wiater Leszek Przytok Golf Club M 14.5
Tobiasz Robert Modry Las Golf Club M 15.6
Pieński Maciej Kalinowe Pola Golf Club M 16.0
Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 16.1
8 09:30 10 Staniaszek Grzegorz Łódź Open Golf Club M 16.8
Kozłowski Jacek SPAR Polska Golf Club M 17.5
Ratajczak Tadeusz Wielkopolski Klub Golfowy M 18.2
Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 27.5
9 09:40 1 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club K 18.2
Ratajczak Beata Wielkopolski Klub Golfowy K 19.4
Śniegocka Marzena Kalinowe Pola Golf Club K 19.6
Szafrański Robert Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 19.6
10 09:40 10 Olewnik Tadeusz Binowo Park Golf Club M 20.1
Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club M 20.4
Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club M 21.8
Wawrzyniak Maciej Toya Golf & Country Club Wrocław M 20.5
11 09:50 1 Słupianek Marek Wielkopolski Klub Golfowy M 21.2
Kost Marcin Modry Las Golf Club M 21.2
Karwacka-Pawul Agnieszka Royal Golf Club Wilanów K 23.0
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21.5
12 09:50 10 Januszonek Małgorzata Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie K 22.8
Pawul Jan Royal Golf Club Wilanów M 23.4
Sawicki Zbigniew Słubice Golf Club M 23.2
13 10:00 1 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 13.6
Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy M 18.4
Sobaszkiewicz Paweł Wielkopolski Klub Golfowy M 20.8
Konieczny Jan Wielkopolski Klub Golfowy M 11.0
14 10:00 10 Rudziakowicz Marcin Kalinowe Pola Golf Club M 25.1
Cieślik Aleksander Amber Baltic Golf Club M 25.5
Murgrabia Wojciech Kamień Country Club M 18.0
Łangowski Hieronim Binowo Park Golf Club M 25.7
15 10:10 1 Buhl Margit Binowo Park Golf Club K 36.0
Dekert Bożena Modry Las Golf Club K 29.7
Woźniak Krzysztof Słubice Golf Club M 30.2
16 10:10 10 Celoch Tomasz Kamień Country Club M 32.0
Piotrowski Andrzej Amber Baltic Golf Club M 21.0
Parszutowicz Henryk Binowo Park Golf Club M 33.5
17 10:20 1 Vinther Henrik Binowo Park Golf Club M 15.1
Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie K 12.8
Barp Jesper BINOWO PARK M 0.0
Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 16.8
18 10:20 10 Kubiak Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 36.0
Bąk Aleksandra Sobienie Królewskie Golf & Country Club K 36.0
Iżykowski Jacek Binowo Park Golf Club M 37.0
19 10:30 1 Kudelnicki Roman Binowo Park Golf Club M 7.4
Talerczyk Mariusz Binowo Park Golf Club M 17.3
Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club M 12.1
Piesik Robert Binowo Park Golf Club M 13.6
20 10:30 10 Michałowska Marianna Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie K 47.0
Agnieszka Warmbier Kamień COuntry Club K 0.0
Warmbier Łukasz Kamień Country Club M 36.0
Wyniki

 

Wyniki zostaną ogłoszone po turnieju