Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Środa - Format: Strokeplay



Lista startowa
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
1 10:00 1 Kaliński Jan Amber Baltic Golf Club M 8,9
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 9,1
Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club M 8,4
2 10:10 1 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 14,4
Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club K 13,1
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 8,9
3 10:20 1 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 27
Chorąży Dariusz Royal Golf Club Wilanów M 18,5
Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club M 33,5
4 10:30 1 Jaros Rafał Modry Las Golf Club M 14,5
Górska Elżbieta Binowo Park Golf Club K 13,8
Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 17
5 10:40 1 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 15,8
Kaczorowski Paweł Kamien GC M
Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club M 24,7
6 10:50 1 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 18,2
Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie K 14,2
Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club M 27,4
7 11:00 1 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club M 14,8
Piesik Robert Binowo Park Golf Club M 15,4
Górski Lesław Binowo Park Golf Club M 13,5
8 11:10 1 Kaczmarek Piotr Modry Las Golf Club M 20
Stasiak Paweł Amber Baltic Golf Club M 13,6
Łącki Artur Amber GC M 19,3
9 11:20 1 Sać Kazimierz Kamień Country Club M 10,4
Woźniak Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 10,4
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10,6
Wawrzyński Łukasz Kamień Country Club M 36
10 11:30 1 Mateja Miłosz Kalinowe Pola Golf Club M 33,5
Wilk Józef Binowo Park Golf Club M 34,7
Celoch Tomasz Kamień Country Club M 31,8
Parszutowicz Henryk Binowo Park Golf Club M 33,5
Wyniki - Stroke Play Netto
Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 15,4 67 67
T2 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 8,6 68 68
T2 Chorąży Dariusz Royal Golf Club Wilanów 18,7 68 68
4 Jaros Rafał Modry Las Golf Club 14,5 69 69
5 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10,5 72 72
T6 Kaliński Robert Amber Baltic Golf Club 8,9 73 73
T6 Parszutowicz Henryk Binowo Park Golf Club 33,5 73 73
T8 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,1 75 75
T8 Kaczmarek Piotr Modry Las Golf Club 20,1 75 75
10 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17 76 76
11 Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club 33,5 77 77
T12 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 15,8 78 78
T12 Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club 24,7 78 78
T12 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,3 78 78
T15 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 27,5 79 79
T15 Górski Lesław Binowo Park Golf Club 13,5 79 79
T17 Nordstrom Beata Eksholmnas GC 30 80 80
T17 Kaliński Jan Amber Baltic Golf Club 9,1 80 80
T19 Wilk Józef Binowo Park Golf Club 34,7 81 81
T19 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club 14,8 81 81
21 Stasiak Paweł Amber Baltic Golf Club 13,3 82 82
22 Celoch Tomasz Kamień Country Club 31,8 85 85
T23 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 27 86 86
T23 Woźniak Krzysztof Amber Baltic Golf Club 10,4 86 86
T25 Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14,2 87 87
T25 Górska Elżbieta Binowo Park Golf Club 13,8 87 87
27 Wawrzyński Łukasz Kamień Country Club 36 88 88
Wyniki - Stroke Play Brutto
Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 8,6 75 75
2 Kaliński Robert Amber Baltic Golf Club 8,9 80 80
3 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10,5 81 81
4 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 15,4 82 82
5 Jaros Rafał Modry Las Golf Club 14,5 83 83
6 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,1 84 84
7 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,3 86 86
8 Chorąży Dariusz Royal Golf Club Wilanów 18,7 87 87
9 Kaliński Jan Amber Baltic Golf Club 9,1 88 88
10 Górski Lesław Binowo Park Golf Club 13,5 92 92
T11 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 15,8 93 93
T11 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17 93 93
13 Stasiak Paweł Amber Baltic Golf Club 13,3 94 94
T14 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club 14,8 95 95
T14 Kaczmarek Piotr Modry Las Golf Club 20,1 95 95
T14 Woźniak Krzysztof Amber Baltic Golf Club 10,4 95 95
T17 Górska Elżbieta Binowo Park Golf Club 13,8 101 101
T17 Konieczna Sławomira Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14,2 101 101
19 Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club 24,7 104 104
20 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 27,5 108 108
21 Parszutowicz Henryk Binowo Park Golf Club 33,5 109 109
22 Nordstrom Beata Eksholmnas GC 30 112 112
23 Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club 33,5 113 113
24 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 27 114 114
25 Wilk Józef Binowo Park Golf Club 34,7 118 118
26 Celoch Tomasz Kamień Country Club 31,8 119 119
27 Kaczorowski Paweł Kamien GC   124 124
28 Wawrzyński Łukasz Kamień Country Club 36 127 127