Turniej 1-dniowy - Dzień startu: środa - Format: stableford

 

Informacje o turnieju

1 Maja– I runda – Amber Baltic Golf Club
Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju:
18 dołków Stableford netto

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 12 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 12 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC,  - 100 zł
Członkowie BPGC, MLGC, GKG, G&R, WKG, BKG: 130 zł
Goście: 150 zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje countback tj. ostatnia runda, ostanie 9,6,3,1
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody:
Kategoria Stableford brutto

I miejsce, II miejsce, III miejsce

Kategoria Stableford netto

I miejsce, II miejsce, III miejsce

 

 

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Lista startowa

 

Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 09:30 1 Stanley Adrian Kamień Country Club M 3,2
Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 5
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 11,5
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 5,1
             
2 09:30 10 Sobaszkiewicz Paweł Wielkopolski Klub Golfowy M 20
Gromek Sylwester Kamień Country Club M 22,9
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 14,1
Nordstrom Beata Amber Baltic Golf Club K 29,6
             
3 09:40 1 Sać Kazimierz Kamień Country Club M 10,7
Rzęsa Ryszard Modry Las Golf Club M 11,2
Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club M 11,7
Nordstrom Borje Byxelkroks Golfklubb M 13,6
             
4 09:40 10 Kopryk Filip Kamień Country Club M 24,1
Dziura Beata Kalinowe Pola Golf Club K 24,4
Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 24,8
Bąkała Michał A&A Golf Club M 25,4
             
5 09:50 1 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 14,7
Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club M 17,3
Werens Józef Kalinowe Pola Golf Club M 12,1
Pawłowski Jarosław Amber Baltic Golf Club M 14
             
6 09:50 10 Norberciak Anna Modry Las Golf Club K 25,2
Rolnik Józef Golf Park Mikołów M 26,3
Kopryk Filip Jr. Kamień Country Club M 34,5
Wójtowicz Witold Kalinowe Pola Golf Club M 30
             
7 10:00 1 Mazurkiewicz Przemysław Binowo Park Golf Club M 13,7
Kolasińska Erwina Binowo Park Golf Club K 17,1
Olesiński Waldemar Klub Golfowy Lisia Polana M 18,3
Kolasiński Krzysztof Binowo Park Golf Club M 18,7
             
8 10:00 10 Mazurkiewicz Monika Binowo Park Golf Club K 28,8
Kawka Ewa Modry Las Golf Club K 29,4
Zając Arkadiusz Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 27,8
Kubiak Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 36
             
9 10:10 1 Bojanowski Krzysztof Bussy Saint Georges M 21,6
HAWRO LESZEK Amber Baltic Golf Club M 23,7
Szwarc Zbigniew Amber Baltic Golf Club M 22
Edward Arys Amber Baltic Golf Club M 22
             
10 10:10 10 Kępa Izabela Kalinowe Pola Golf Club K 31,3
Frysztak Bartosz Play Golf Club M 40
WINNICKA-HAWRO GRAŻYNA Amber Baltic Golf Club K 30,5
             
11 10:20 1 Woźniak Krzysztof Przytok Golf Resort M 9,1
Szmit Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 9,6
Jarosz Dariusz Modry Las Golf Club M 10,3
Stasiak Paweł Modry Las Golf Club M 10,5
             
12 10:20 10 Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club M 21,1
Warmbier Agnieszka Kamień Country Club K 38
Warmbier Łukasz Kamień Country Club M 24,2
Szymczak Jerzy Binowo Park Golf Club M 22,7
             
13 10:30 1 Kiejrys Jakub Modry Las Golf Club M 8,9
Sadocha Henryk Modry Las Golf Club M 14,3
Dudek Artur Modry Las Golf Club M 7,8
Zalewski Krzysztof Modry Las Golf Club M 14,6
             
14 10:30 10 Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club M 30,8
Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club M 26,3
Ostapko Michał Amber Baltic Golf Club M 54
Jaske Wojciech Przytok Golf Resort M 45
             
15 10:40 1 Piesik Robert Binowo Park Golf Club M 14,1
Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club M 12,6
Dudek Franek First Warsaw Golf & Country Club M 7,3
Roman Izabela Binowo Park Golf Club K 19,9
             
16 10:50 10 Bochnacki Mateusz Gradi Golf Club M 15,5
Pietrak Tomasz Modry Las Golf Club M 24,4
Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 24,4
Umiński Jacek Gradi Golf Club M 52
             
17 11:00 1 Jaroszewski Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 17,6
Bochnacki Tomasz Gradi Golf Club M 19,8
Dziewiałtowski Andrzej Przytok Golf Resort M 11,5
             
             
19 11:10 1 Rogoziński Roman Binowo Park Golf Club M 13
Folta Zbigniew Sierra Golf Club  M 12,3
Łącki Artur Amber Baltic Golf Club M 19,9