Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Poniedziałek - Format: Stableford



Lista startowa - Runda 1
Runda 1 (2018-04-30)
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię
1 10:00 1 Gawroński Grzegorz
Odzimek Maciej
Kaliński Jan
Grzelak Paweł
2 10:10 1 Gawroński Eryk
Laskowski Paweł
Jadwisiak Michał
Bartusiak Waldemar
3 10:20 1 Polinceusz Maciej
Bojanowski Paweł
Lubka Zbigniew
Cieślik Andrzej
4 10:30 1 Woźniak Julia
Zalewski Krzysztof
Morawiak Janusz
Rzęsa Ryszard
5 10:40 1 Vinther Henrik
Chorąży Dariusz
Jadwisiak Janusz
Odzimek Cezary
6 10:50 1 Flynn Billy
Credner Karl
Stasiak Paweł
Kolep Franz
7 11:00 1 Tomczyk Hubert
Kaczmarek Piotr
Zygalski Krzysztof
Woźniak Zofia
8 11:10 1 Chłąd Edward
Nordstrom Beata
Polinceusz Dariusz
Mataj Andrzej
9 11:20 1 Rechel Michael
Zalewski Piotr
Tomczyk Paweł
Chodobiński Tomasz
10 11:30 1 Kwiatkowski Ireneusz
Lampart Roman
Konieczny Mariusz
Szymczak Jerzy
Lista startowa - Runda 2
Runda 2 (2018-05-01)
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
1 10:00 1 Polinceusz Maciej BR M
Rechel Michael Golfclub Rittergut Hedwigsburg e.V M 25,3
Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club M 19,8
Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 31,3
2 10:10 1 Credner Karl Sedinner See GC M 16,1
Flynn Billy Sedinner See GC M 8,9
Kolep Franz Sedinner See GC M 18,2
Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club M 46
3 10:20 1 Woźniak Zofia Sobienie Królewskie Golf & Country Club K 22,5
Nordstrom Beata Ekholmnsas GC K 30
Zalewski Piotr Kalinowe Pola Golf Club M 36
Bojanowski Paweł Francja M 24,9
4 10:30 1 Chłąd Edward Dolnośląski Klub Golfowy M 27,8
Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club M 21,2
Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club M 27,4
Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club M 30,7
5 10:40 1 Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club M 18,5
Tomczyk Paweł Przytok Golf Club M 27,4
Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club M 18,7
Zalewski Krzysztof Binowo Park Golf Club M 13,7
6 10:50 1 Szymczak Jerzy Binowo Park Golf Club M 24
Chorąży Dariusz Royal Golf Club Wilanów M 18,5
Kaczmarek Piotr Modry Las Golf Club M 20
Bartusiak Waldemar Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 13,6
7 11:00 1 Woźniak Julia Sobienie Królewskie Golf & Country Club K 13,7
Kaliński Jan Amber Baltic Golf Club M 8,9
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 9,1
Laskowski Paweł Royal Golf Club Wilanów M 11,2
8 11:10 1 Vinther Henrik Binowo Park Golf Club M 15,2
Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club M 8,4
Tomczyk Hubert Przytok Golf Club M 11,5
Odzimek Cezary Wielkopolski Klub Golfowy M 18,2
9 11:20 1 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club M 14
Jadwisiak Michał Amber GC M 10,7
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 14,4
Odzimek Maciej Wielkopolski Klub Golfowy M 5,6
10 11:30 1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 7,2
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10,6
Stasiak Paweł Amber Baltic Golf Club M 13,6
Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 3,7
Wyniki - Stableford Netto
Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 R2 Suma
1 Odzimek Cezary Wielkopolski Klub Golfowy 18,2 39 38 77
2 Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club 46 41 31 72
T3 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 14,4 38 33 71
T3 Vinther Henrik Binowo Park Golf Club 15,2 33 38 71
T3 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club 30,7 37 34 71
T3 Stasiak Paweł Amber Baltic Golf Club 13,6 37 34 71
T7 Szymczak Jerzy Binowo Park Golf Club 24 34 36 70
T7 Credner Karl Sedinner See GC 16,1 34 36 70
9 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 7,2 34 34 68
T10 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,6 39 28 67
T10 Jadwisiak Michał Amber GC 10,7 32 35 67
T10 Zalewski Piotr Kalinowe Pola Golf Club 36 36 31 67
T10 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 31,3 28 39 67
14 Kaczmarek Piotr Modry Las Golf Club 20 35 28 63
T15 Bojanowski Krzysztof Francja 24,9 32 30 62
T15 Kolep Franz Sedinner See GC 18,2 33 29 62
T17 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 14 32 29 61
T17 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 27,4 30 31 61
T19 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 3,7 31 28 59
T19 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 18,7 26 33 59
T19 Chłąd Edward Dolnośląski Klub Golfowy 27,8 34 25 59
T19 Nordstrom Beata Ekholmnsas GC 30 30 29 59
T23 Tomczyk Paweł Przytok Golf Club 27,4 31 27 58
T23 Odzimek Maciej Wielkopolski Klub Golfowy 5,6 27 31 58
T25 Flynn Billy Sedinner See GC 8,9 31 26 57
T25 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 8,4 29 28 57
27 Tomczyk Hubert Przytok Golf Club 11,5 30 26 56
T28 Bartusiak Waldemar Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 13,6 29 26 55
T28 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,1 25 30 55
30 Woźniak Julia Sobienie Królewskie Golf & Country Club 13,7 32 22 54
31 Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club 18,5 27 26 53
T32 Chorąży Dariusz Royal Golf Club Wilanów 18,5 29 22 51
T32 Kaliński Jan Amber Baltic Golf Club 8,9 24 27 51
34 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 19,8 19 30 49
35 Zalewski Krzysztof Binowo Park Golf Club 13,7 25 21 46
36 Woźniak Zofia Sobienie Królewskie Golf & Country Club 22,5 22 23 45
RET Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club 21,2 28    
NS Laskowski Paweł Royal Golf Club Wilanów 11,2 28    
NS Rechel Michael Golfclub Rittergut Hedwigsburg e.V 25,3 18    
Wyniki - Stableford Brutto
Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 R2 Suma
1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 7,2 29 29 58
2 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 3,7 30 27 57
3 Jadwisiak Michał Amber Baltic Golf Club 10,7 25 27 52
T4 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,6 30 21 51
T4 Odzimek Maciej Wielkopolski Klub Golfowy 5,6 24 27 51
T6 Stasiak Paweł Amber Baltic Golf Club 13,6 25 21 46
T6 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 14,4 24 22 46
8 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 8,4 22 23 45
T9 Vinther Henrik Binowo Park Golf Club 15,2 19 24 43
T9 Flynn Billy Sedinner See GC 8,9 24 19 43
11 Odzimek Cezary Wielkopolski Klub Golfowy 18,2 21 21 42
12 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 14 22 19 41
13 Tomczyk Hubert Przytok Golf Club 11,5 22 18 40
T14 Credner Karl Sedinner See GC 16,1 19 20 39
T14 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,1 17 22 39
T14 Kaliński Jan Amber Baltic Golf Club 8,9 18 21 39
T17 Woźniak Julia Sobienie Królewskie Golf & Country Club 13,7 18 13 31
T17 Bartusiak Waldemar Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 13,6 17 14 31
19 Kolep Franz Sedinner See GC 18,2 17 13 30
T20 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 18,7 10 17 27
T20 Kaczmarek Piotr Modry Las Golf Club 20 16 11 27
22 Zalewski Krzysztof Binowo Park Golf Club 13,7 14 12 26
23 Szymczak Jerzy Binowo Park Golf Club 24 13 12 25
24 Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club 18,5 12 12 24
25 Woźniak Zofia Sobienie Królewskie Golf & Country Club 22,5 9 12 21
T26 Tomczyk Paweł Przytok Golf Club 27,4 11 9 20
T26 Chorąży Dariusz Royal Golf Club Wilanów 18,5 13 7 20
T26 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 27,4 9 11 20
T29 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club 30,7 12 7 19
T29 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 19,8 5 14 19
T29 Chłąd Edward Dolnośląski Klub Golfowy 27,8 10 9 19
32 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 31,3 5 13 18
33 Bojanowski Krzysztof Francja 24,9 9 8 17
T34 Zalewski Piotr Kalinowe Pola Golf Club 36 8 5 13
T34 Nordstrom Beata Ekholmnsas GC 30 9 4 13
36 Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club 46 8 4 12
37 Polinceusz Maciej BR   5 3 8
RET Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club 21,2 10    
NS Laskowski Paweł Royal Golf Club Wilanów 11,2 19    
NS Rechel Michael Golfclub Rittergut Hedwigsburg e.V 25,3 5    

 

W dniu turnieju odbędzie się BogiGolf Demo Day w Amber Baltic Golf Club

Zapraszamy wszystkich Golfistów na BogiGolf Demo Day w Amber Baltic Golf Club w dniu 01.05.2018 wtorek, drugi dzień Turnieju o Puchar Zjednoczonej Europy w godzinach 10.00 - 18.00.
Podczas Demo Day można będzie skorzystać z profesjonalnego club fittingu oraz przetestować kije golfowe z najnowszych kolekcji topowych marek. Mizuno, TaylorMade, Callaway, Cobra i Benross.

 

Podstawą Demo Day jest
nieodpłatny
CLUB FITTING
czyli profesjonalny dobór parametrów kijów golfowych,
w odniesieniu do indywidualnych predyspozycji gracza.

Sesje prowadzone są przez profesjonalnych ekspertów, m.in.
Michała Bajerskiego
certyfikowanego przez FlightScope Academy,
autora wielu specjalistycznych tekstów o fittingu (Golf&Roll),
od wielu lat zajmującego się tematyką sprzętu golfowego.

 

Narzędzia używane podczas Demo Day to:
Swing DNA Autorski system doboru shaftów marki Mizuno – doskonale sprawdzający się także w odniesieniu do kijów innych marek.
Elektroniczny kij pozwala w szybki i zrozumiały dla każdego golfisty zmierzyć i przedstawić podstawowe parametry swingu, mających wpływ nw wybór idealnych parametrów.
Tak zwane DNA Swingu służy nam jako punkt wyjściowy do dalszych etapów fittingu.

 

Radar FlightScope Tour Xi Jedno z najnowocześniejszych tego typu urządzeń na świecie, działające na zasadzie radara dopplerowskiego. Umożliwia profesjonalny pomiar bardzo zaawansowanych parametrów swingu, rejestrację realnego lotu piłki oraz dynamiki zachowania samego kija.
Za jego pomocą jesteśmy w stanie zmierzyć Państwa osiągi przy używanych kijach własnych oraz zaproponować ewentualne korekty sprzętowe. Do tego, FlightScope umożliwia specjalistyczną analizę porównawczą różnych opcji, modeli oraz ustawień kijów.

Wszystko to, dla uzyskania czytelnych rekomendacji JAKIM SPRZĘTEM GRAĆ?

 

Zapisy i informacje:
509 247 368