Turniej 2-dniowy - Dzień startu: niedziela Format: Stroke play Brutto, stableford netto

 

Informacje o turnieju

 

Mistrzostwa Parami

Amber Baltic Golf Club

 

Data

29-30 sierpnia 2020

Format:

better ball stroke play brutto, 3/4 HCP NETTO

 

Tees

Mężczyźni  - żółte tee, Kobiety - czerwone tee, master seniorzy – niebieskie tee

Kategorie i nagrody:

 

 

Strokeplay brutto

 

*  1 miejsce -

 

*  2 miejsce -

 

* 3 miejsce –

 

Strokeplay netto

 

* 1 miejsce

*  2 miejsce

*  3 miejsce

Zgłoszenia

Zgłoszenia do turnieju za pośrednictwem:

 

adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefonicznie w recepcji ABGC pod nr tel. Kom 514 021 218

 

Opłaty

 

Czł. ABGC

140zł/os

Czł.klubów zaprzyjaznionych

240 zł/os

Goście

280zł/os

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

lista startowa 2 dzien

 

  Tee Time Name, first name
1 1 09:30 Sidel, Michal
    wi. Stasiak, Lukasz
      Lubka, Zbigniew
    wi. Komorowski, Wlodzimierz
2 1 09:40 Szwarc, Zbigmiew
    wi. Karczewicz, Zdzisêaw
      Kedziora, Maciej
    wi. Ratajczak, Jerzy
3 1 09:50 Kalinski, Andrzej
    wi. Kalinski, Jan
      Gawronski, Eryk
    wi. Gawroński, Damian
4 1 10:00 Konieczny, Jan
    wi. Sobaszkiewicz, Paweê
      Grzelak, Pawel
    wi. Lukasz, Sech
5 1 10:10 Sadka, Bogdan
    wi. Sac, Kazimierz
      Jaros, Rafal
    wi. Jaros Junior, Rafal
6 1 10:20 Dziewiaêtowski, Andrzej
    wi. Wozniak, Krzysztof
      Gawrońska, Izabela
    wi. Gawronski, Grzegorz
       
       
       
Tee 10 - 9:30 h  
       
7 10 09:30 Pietrzak, Przemyslaw
    wi. Pietrzak, Beata
      Krawczyk, Krzysztof
    wi. Krawczyk, Ewa
8 10 09:40 Kawka, Ewa
    wi. Norberciak, Anna
      Nowak, Slawomir
    wi. Kedziora, Katarzyna
9 10 09:50 Henryk, Mazur
    wi. Wozniak, Krzysztof
      Hawro, Leszek
    wi. Hawro, Graľyna
10 10 10:00 Arys, Edward
    wi. Kaczynski, Marek
      Dworaczek, Andrzej
    wi. Dworaczek, Malgorzata
11 10 10:10 Warmbier, Lukasz
    wi. Gaskill, Jessie
      Warmbier, Zofia
    wi. Warmbier, Agnieszka

 

Wyniki

 

WYNIKI BRUTTO

 

Pl. Name, Vorname 1. 2. Tot. +/-
1 Gawrońska, Izabela        
  Gawronski, Grzegorz 74 71 145 5,6
2 Sadka, Bogdan        
  Sac, Kazimierz 77 71 148 9,8
3 Jaros, Rafal        
  Jaros Junior, Rafal 78 74 152  +12,6
4 Konieczny, Jan        
  Sobaszkiewicz, Paweê 79 75 154  +15,8
5 Dziewiaêtowski, And.        
  Wozniak, Krzysztof 75 80 155  +16,8
6 Grzelak, Pawel        
  Lukasz, Sech 80 76 156  +17,8
7 Gawronski, Eryk        
  Gawroõski, Damian 82 78 160  +21,8
8 Kalinski, Andrzej        
  Kalinski, Jan 82 79 161  +22,8
9 Warmbier, Lukasz        
  Gaskill, Jessie 88 77 165  +26,8
10 Kedziora, Maciej        
  Ratajczak, Jerzy 84 88 172  +33,8
11 Krawczyk, Krzysztof        
  Krawczyk, Ewa 86 88 174  +34,6
12 Hawro, Leszek        
  Hawro, Graľyna 92 84 176  +36,6
13 Lubka, Zbigniew        
  Komorowski, Wlodzim. 89 88 177  +38,8
14 Sidel, Michal        
  Stasiak, Lukasz 90 88 178  +39,8
* Szwarc, Zbigmiew        
  Karczewicz, Zdzisêaw 87 91 178  +39,8
16 Henryk, Mazur        
  Wozniak, Krzysztof 93 87 180  +41,8
17 Pietrzak, Przemyslaw        
  Pietrzak, Beata 91 91 182  +42,6
18 Warmbier, Zofia        
  Warmbier, Agnieszka 93 92 185  +44,4
19 Dworaczek, Andrzej        
  Dworaczek, Malgorza. 95 96 191  +51,6
20 Kawka, Ewa        
  Norberciak, Anna 98 96 194  +53,4
21 Arys, Edward        
  Kaczynski, Marek 93 103 196  +57,8
22 Nowak, Slawomir        
  Kedziora, Katarzyna 103 100 203  +63,6

WYNIKI NETTO

Pl. Name, Vorname 1. 2. Tot. +/-
1 Jaros, Rafal        
  Jaros Junior, Rafal 66 61 127  -17
* Gawronski, Eryk        
  Gawroõski, Damian 62 65 127  -17
3 Gawroõska, Izabela        
  Gawronski, Grzegorz 66 65 131  -13
4 Sadka, Bogdan        
  Sac, Kazimierz 70 64 134  -10
* Krawczyk, Krzysztof        
  Krawczyk, Ewa 66 68 134  -10
6 Konieczny, Jan        
  Sobaszkiewicz, Paweê 70 65 135 -9
7 Hawro, Leszek        
  Hawro, Graľyna 72 64 136 -8
8 Kalinski, Andrzej        
  Kalinski, Jan 70 67 137 -7
9 Kedziora, Maciej        
  Ratajczak, Jerzy 68 70 138 -6
10 Dziewiaêtowski, And.        
  Wozniak, Krzysztof 66 73 139 -5
11 Grzelak, Pawel        
  Lukasz, Sech 72 68 140 -4
12 Warmbier, Lukasz        
  Gaskill, Jessie 77 64 141 -3
13 Nowak, Slawomir        
  Kedziora, Katarzyna 75 68 143 -1
14 Pietrzak, Przemyslaw        
  Pietrzak, Beata 71 73 144 0
15 Szwarc, Zbigmiew        
  Karczewicz, Zdzisêaw 70 75 145 1
16 Henryk, Mazur        
  Wozniak, Krzysztof 75 71 146 2
17 Sidel, Michal        
  Stasiak, Lukasz 76 73 149 5
* Warmbier, Zofia        
  Warmbier, Agnieszka 75 74 149 5
19 Kawka, Ewa        
  Norberciak, Anna 78 72 150 6
20 Arys, Edward        
  Kaczynski, Marek 72 82 154  +10
21 Lubka, Zbigniew        
  Komorowski, Wlodzim. 78 78 156  +12
22 Dworaczek, Andrzej        
  Dworaczek, Malgorza. 79 80 159  +15