Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Stableford

Informacje o turnieju

Data turnieju: 20.10.2018 r.  Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: Turniej jednodniowy 18 dołków.

Kategorie:  Stableford brutto i netto kat.HCP

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte.
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.
Seniorzy 70 + - czerwone tee
Opłaty:

Członkowie  ABGC                                                                                      100,- zł

Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG                         160,- zł

Goście                                                                                                          200,- zł

Juniorzy                                                                                                       zniżka - 20%

 

Istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej dla zawodników zakwalifikowanych do turnieju 18.10.2018 - cena 100 zł.

 

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 96 zawodników.

Obowiązuje maksymalny HCP - 36.

 

Zakwalifikowanie do turnieju odbywa się wg kolejności zgłoszenia i dokonania wpłaty opłaty wpisowej.

Wpłaty można dokonać gotówką w recepcji klubu lub przelewem na konto Amber Baltic Club Sp. z o.o. numer konta:  86 9393 0000 0018 1480 2000 0010. Z dopiskiem "President's Cup ".

 

Remis:

W przypadku wyników równorzędnych w klasyfikacji netto o kolejności zajmowanych miejsc decyduje niższy HCP a w klasyfikacji brutto wyższy dokładny HCP.

Nagrody President’s Cup:

Kategoria Stableford brutto (łączna dla wszystkich uczestników turnieju).

I miejsce - Puchar oraz Voucher BogiGolf.pl o wartości 500 zł.

Kategoria Stableford netto 0-18,0

I miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 400 zł.

II miejsce - puchar + Nagroda Golf Point o wartości 300 zł. sponsorowana

III miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 200 zł.

Kategoria Stableford netto 18,1-36

I miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 400 zł.

II miejsce - puchar + Nagroda Golf Point o wartości 300 zł. sponsorowana

III miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 200 zł.

 

Konkursy i nagrody dodatkowe:

 

Najbliższe uderzenie na dołku nr 14 – kategorie dla grających z żółtych tee oraz dla grających z czerwonych tee – sponsorowana MK Golf : czapki, piłki

Longest drive na dołku nr 18 – kategorie dla grających z żółtych tee i dla grających z czerwonych tee – sponsorowana MK Golf: czapki, piłki

 

Nagrody Finał Ligi Klubowej 2018:

Kategoria netto

I miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 500 zł.

II miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 350 zł

III miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 250 zł.

Kategoria brutto

I miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 500 zł.

II miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 350 zł.

III miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 250 zł.

 

PROGRAM:

 

9:30 Start pierwszych grup zawodników / tee 1 oraz tee 10. (w czasie trwania turnieju przy tee 10 dołka

        serwowany będzie ciepły posiłek, piwo, napoje).

 15:00 Obiad w restauracji klubowej, piwo, napoje.

 16:00 Ceremonia zakończenia turnieju President’s Cup  - wręczenie nagród i pucharów przez Prezesa Zarządu Spółki Amber Baltic.

 17:00 Ceremonia wręczenia nagród Ligi Klubowej 2018. Wieczór klubowy.

 

 Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania transportu do/z pola golfowego.

 Wszyscy zwycięzcy i zawodnicy nagradzani w konkursach dodatkowych zobowiązani są uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród.

 W niedzielę, 21.10.2018 dla zawodników turnieju cena specjalna na green fee: 100 zł.

 

 Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liga Klubowa

Do klasyfikacji ligi klubowej brane są 4 najlepsze wyniki stableford brutto i netto z następujących turniejów:

1. I, II, III, IV Turniej Klubowy,

2. Amber Baltic Captain's Cup 

 3. Turniej XXV-lecia ABGC 

4. Mistrzostwa Amber Baltic Golf Club 

Do klasyfikacji generalnej będzie brany dodatkowy 5 wynik z turnieju President's Cup

 

Aktualna klasyfikacji ligi Klubowej

kategoria Stableford brutto

  Nazwisko i imię I Klubowy II Klubowy III Klubowy IV Klubowy POLONIA CUP R1 POLONIA CUP R2 Captains Cup r1 Captains Cup r2 XXV lecie Mistrzostwa ABGC R1 Mistrzostwa ABGC R2 total
1 Konieczny Mariusz 30 0 32 30 29 0 37 35 28 27 32 136
2 Kamiński Robert 29 0 28 31 29 0 38 30 28 32 35 136
3 Gawroński Grzegorz 0 0 26 34 0 0 30 33 37 30 31 135
4 Lampart Roman 19 27 30 25 27 0 30 26 32 25 24 119
5 Stasiak Paweł 0 22 27 0 0 0 27 28 25 24 32 114
6 Grunt Marek 0 0 21 32 0 0 28 31 0 0 0 112
7 Grzelak Paweł 26 18 20 0 0 0 26 31 25 18 23 108
8 Rzęsa Ryszard 22 0 24 0 19 0 26 29 23 0 0 102
9 Lubka Zbigniew 0 0 18 26 19 0 0 0 23 22 21 92
10 Wojtowicz Jarsolaw 0 0 0 0 0 0 26 22 0 21 22 91
11 Folta Zbigniew 0 0 0 0 17 0 0 0 27 20 27 91
12 Sadka Bogdan 13 14 20 22 18 0 20 21 24 0 0 87
13 Nordstrom Borje 24 17 0 0 20 0 18 15 17 14 14 79
14 Sech Łukasz 0 0 0 0 0 0 17 21 14 12 24 76
15 Sokołowski Jan 0 0 0 0 22 0 0 0 0 24 26 72
16 Karczewicz Zdzisław 8 17 15 14 17 0 11 20 8 13 14 69
17 Sokołowska Bożena 0 0 0 0 19 0 0 0 0 19 25 63
18 Rutowski Tomasz 0 0 0 13 0 0 17 23 9 0 0 62
19 Gawroński Eryk 0 0 0 0 0 0 24 31 0 0 0 55
20 Jadwisiak Janusz 11 11 12 18 0 0 12 11 12 0 0 54
21 Kaczmarek Mirosław 12 0 0 0 18 0 0 0 23 0 0 53
22 Mataj Andrzej 11 6 0 12 0 0 15 15 0 0 0 53
23 Nordstrom Beata 2 7 0 0 0 0 14 14 8 11 13 52
24 Masztalerz Krzysztof 0 0 0 0 11 0 0 0 17 9 15 52
25 Roman Izabela 0 0 0 0 13 0 0 0 13 10 15 51
26 Cieślik Andrzej 0 7 0 12 8 0 15 13 10 0 0 50
27 Piotrowski Andrzej 0 14 0 0 14 0 0 0 20 0 0 48
28 Kamińska Dorota 0 9 0 0 0 0 11 10 13 0 0 43
29 Polinceusz Dariusz 0 0 0 0 0 0 14 16 13 0 0 43
30 Duda Jan 0 0 12 11 0 0 10 9 0 0 0 42
31 Sać Kazimierz 21 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 41
32 Sobaszkiewicz Paweł 0 0 0 19 16 0 0 0 0 0 0 35
33 Duda Ewa 0 0 6 11 0 0 8 5 0 0 0 30
34 Konieczny Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 29
35 Łącki Artur 0 0 0 16 11 0 0 0 0 0 0 27
36 Zieliński Witold 11 0 0 0 0 0 0 0 0 4 9 24
37 Chodobiński Tomasz 0 0 0 0 0 0 4 15 3 0 0 22
38 Konieczna Hanna 0 0 0 0 10 0 0 0 11 0 0 21
39 Szperliński Romuald 0 0 0 0 0 0 0 0 21 0 0 21
40 Śniegocki Mariusz 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 20
41 Kolep Franz 0 0 0 0 19 0 0 0 0 0 0 19
42 Kaliński Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 11 19
43 Goli Mikołaj 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 18
44 Kwiatkowski Ireneusz 0 0 17 0 0 0 0 0 0 0 0 17
45 Cieślik Sławomira 0 4 0 4 0 0 0 0 8 0 0 16
46 Witkow Zbigniew, Adam 0 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0 16
47 Goli Michał 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 15
48 Konieczna Marta 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 13
49 Arys Edward 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 12
50 Śniegocka Marzena 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 10
51 Cieślik Aleksander 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 10
52 Szwarc Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 10
53 Parszutowicz Henryk 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 9
54 Misiak Mateusz 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 9
55 Zimecki Mariusz 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
56 Kubiak Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5
57 Cieślik Antoni 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5
58 Flynn Billy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Credner Karl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Ząbkowski Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 kategoria stableford netto

  Nazwisko i imię I Klubowy II Klubowy III Klubowy IV Klubowy POLONIA CUP R1 POLONIA CUP R2 Captains Cup r1 Captains Cup r2 XXV lecie Mistrzostwa ABGC R1 Mistrzostwa ABGC R2 total
1 Nordstrom Beata 20 31 0 0 0 0 39 40 37 41 41 161
2 Duda Jan 0 0 42 39 0 0 34 41 0 0 0 156
3 Lampart Roman 27 35 39 33 36 26 40 36 41 34 34 156
4 Sadka Bogdan 28 30 36 36 30 42 33 34 38 0 0 152
5 Konieczny Mariusz 35 0 36 33 32 36 40 38 30 28 28 150
6 Gawroński Grzegorz 0 0 28 36 32 36 33 36 40 33 33 148
7 Rzęsa Ryszard 34 0 34 0 27 31 38 41 32 0 0 147
8 Kamiński Robert 35 0 33 35 32 34 42 34 30 34 34 146
9 Stasiak Paweł 0 34 35 0 0 0 37 39 35 31 31 146
10 Karczewicz Zdzisław 23 38 30 33 36 29 28 38 24 29 29 145
11 Cieślik Andrzej 0 24 0 32 26 29 42 37 32 0 0 143
12 Grzelak Paweł 34 26 27 0 34 31 35 40 33 23 23 143
13 Lubka Zbigniew 0 0 31 37 29 34 0 0 35 34 34 140
14 Rutowski Tomasz 0 0 0 33 0 0 39 45 22 0 0 139
15 Folta Zbigniew 0 0 0 0 27 36 0 0 38 32 32 138
16 Piotrowski Andrzej 0 35 0 0 26 36 0 0 37 0 0 134
17 Kaczmarek Mirosław 31 0 0 0 37 26 0 0 39 0 0 133
18 Kamińska Dorota 0 27 0 0 0 0 36 30 40 0 0 133
19 Grunt Marek 0 0 26 38 0 0 32 36 0 0 0 132
20 Mataj Andrzej 33 27 0 27 0 0 36 35 0 0 0 131
21 Duda Ewa 0 0 37 45 0 0 24 24 0 0 0 130
22 Sokołowski Jan 0 0 0 0 32 28 0 0 0 35 35 130
23 Jadwisiak Janusz 23 26 29 37 0 0 30 28 31 0 0 127
24 Nordstrom Borje 36 27 0 0 29 31 29 27 27 25 25 125
25 Sech Łukasz 0 0 0 0 0 0 30 35 28 27 27 120
26 Sokołowska Bożena 0 0 0 0 29 30 0 0 0 30 30 119
27 Masztalerz Krzysztof 0 0 0 0 25 34 0 0 34 24 24 117
28 Wojtowicz Jarsolaw 0 0 0 0 0 0 32 29 0 28 28 117
29 Polinceusz Dariusz 0 0 0 0 0 0 40 41 33 0 0 114
30 Roman Izabela 0 0 0 0 30 25 0 0 28 26 26 110
31 Konieczny Jan 0 0 0 0 29 30 0 0 39 0 0 98
32 Cieślik Sławomira 0 30 0 26 0 0 0 0 40 0 0 96
33 Sobaszkiewicz Paweł 0 0 0 39 33 20 0 0 0 0 0 92
34 Chodobiński Tomasz 0 0 0 0 0 0 23 47 20 0 0 90
35 Łącki Artur 0 0 0 33 28 28 0 0 0 0 0 89
36 Konieczna Hanna 0 0 0 0 27 29 0 0 28 0 0 84
37 Zieliński Witold 28 0 0 0 0 0 0 0 0 22 22 72
38 Gawroński Eryk 0 0 0 0 0 0 28 37 0 0 0 65
39 Goli Mikołaj 0 0 0 0 37 28 0 0 0 0 0 65
40 Flynn Billy 0 0 0 0 34 29 0 0 0 0 0 63
41 Credner Karl 0 0 0 0 29 32 0 0 0 0 0 61
42 Konieczna Marta 0 0 0 0 30 31 0 0 0 0 0 61
43 Kolep Franz 0 0 0 0 30 25 0 0 0 0 0 55
44 Sać Kazimierz 27 0 0 28 0 0 0 0 0 0 0 55
45 Śniegocka Marzena 0 0 0 0 26 29 0 0 0 0 0 55
46 Śniegocki Mariusz 0 0 0 0 30 24 0 0 0 0 0 54
47 Kaliński Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 20 40
48 Parszutowicz Henryk 0 0 0 0 0 0 0 0 39 0 0 39
49 Misiak Mateusz 0 0 0 36 0 0 0 0 0 0 0 36
50 Kwiatkowski Ireneusz 0 0 35 0 0 0 0 0 0 0 0 35
51 Zimecki Mariusz 32 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32
52 Cieślik Aleksander 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 30
53 Goli Michał 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0 0 29
54 Szperliński Romuald 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 29
55 Witkow Zbigniew, Adam 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 29
56 Szwarc Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0 27 0 0 27
57 Arys Edward 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0 0 26
58 Kubiak Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0 0 26
59 Cieślik Antoni 0 10 0 0 0 0 0 0 15 0 0 25
60 Ząbkowski Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lista startowa

będzie ogłoszona na dzień przed turniejem

Wyniki stablefordbrutto

wyniki zostaną ogłoszone po turnieju

Wyniki stableford netto

wyniki zostaną ogłoszone po turnieju