Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Stableford

 

Informacje

Tees:
Mężczyźni - żółte tee
Kobiety, seniorzy pow 65 lat – czerwone tee

Kategorie i nagrody:

Stableford brutto
1. Miejsce - Puchar i voucher 150,-zł
2. Miejsce - Puchar i voucher 100,-zł
3. Miejsce - Puchar i voucher 50,-zł

Stableford netto kat. HCP 0-18,0 HCP 18,1-36
1. Miejsce - Puchar i voucher 150,-zł
2. Miejsce - Puchar i voucher 100,-zł
3. Miejsce - Puchar i voucher 50,-zł

Dodatkowe konkursy:
Na 14 dołku - najbliższe uderzenie dla wszystkich grających
(nagroda - upominek wartości 150 zł)

Longest drive na 18 - mężczyzn i kobiet )
(nagroda upominek wartości 150,-)

Zgłoszenia do turnieju za pośrednictwem:
Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefonicznie w recepcji ABGC pod nr tel. Kom 514 021 218

Opłaty
Członkowie ABGC - 60 zł
BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG - 120 zł
Goście 140 zł - 140 zł
Juniorzy - 80 zł

Opłata zawiera: lunch pakiet, rundę turniejową, obiad po turnieju, puchary i nagrody

Lista startowa

Lista startowa:

Gr. Godz. Dołek Nazwisko i imię Klub Płeć Hcp
1 10:00 1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 5.8
Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 3.9
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 7.2
2 10:00 10 Sadocha Henryk Modry Las Golf Club M 13.8
Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club M 17.6
Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 17.4
3 10:10 1 Grunt Marek Amber Baltic Golf Club M 7.3
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 10.8
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 10.2
4 10:10 10 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21.6
Kopczyński Marek Kamień Country Club M 23.5
Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club M 21.4
5 10:20 1 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10.5
Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club M 12.6
Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 12.1
6 10:20 10 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 18.5
Sobół Rafał Kamień Country Club M 24.0
Kopryk Filip Kamień Country Club M 29.8
7 10:30 1 Vinther Henrik Binowo Park Golf Club M 15.1
Wichowski Bartosz Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 16.9
Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club K 13.0
8 10:30 10 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 27.2
Ciba Andrzej Kamień Country Club M 27.3
Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 17.5
Gromek Sylwester Kamień Country Club M 29.0
9 10:40 1 Skibicki Leszek Gradi Golf Club M 18.7
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 13.5
Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy M 20.4
10 10:40 10 Muchajer Michał Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 14.7
Kaczyński Marek Binowo Park Golf Club M 27.7
Duda Jan Amber Baltic Golf Club M 36.0
Celoch Tomasz Kamień Country Club M 32.0
11 10:50 1 Piesik Robert Binowo Park Golf Club M 13.5
Zwierz Paweł Binowo Park Golf Club M 19.4
Wojtas Mariusz Binowo Park Golf Club M 10.1
Wawrzyńska Beata Kamień Country Club K 18.8
12 10:50 10 Wilk Józef Binowo Park Golf Club M 32.9
Karpowicz Elżbieta Binowo Park Golf Club K 31.4
Duda Ewa Amber Baltic Golf Club K 36.0
Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club M 24.4
13 11:00 1 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club M 12.3
Skowron Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 25.6
Rzęsa Ryszard Kamień Country Club M 12.6
Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 14.8
Wyniki: Stableford Netto - 0-18

Wyniki: Stableford Netto - 0-18

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 14,8 41 41
2 Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17,5 41 41
3 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,5 39 39
4 Muchajer Michał Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14,7 39 39
5 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 5,8 36 36
6 Wichowski Bartosz Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 16,9 36 36
7 Uchański Jacek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 10,6 35 35
8 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 12,3 35 35
9 Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club 13 35 35
10 Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club 12,6 34 34
11 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 12,6 34 34
12 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 13,5 34 34
13 Vinther Henrik Binowo Park Golf Club 15,1 34 34
14 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 7,2 33 33
15 Sadocha Henryk Modry Las Golf Club 13,8 33 33
16 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 17,4 33 33
17 Wojtas Mariusz Binowo Park Golf Club 10,1 32 32
18 Chojankowski Tomasz Binowo Park Golf Club 17,1 32 32
19 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 17,6 32 32
20 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 13,5 31 31
21 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 3,9 28 28
22 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10,2 27 27
23 Grunt Marek Amber Baltic Golf Club 7,3 26 26
24 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 12,1 23 23
 
Wyniki: Stableford Netto - 18-36

Wyniki: Stableford Netto - 18-36

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Gromek Sylwester Kamień Country Club 29 46 46
2 Ciba Andrzej Kamień Country Club 27,3 43 43
3 Duda Jan Amber Baltic Golf Club 36 42 42
4 Sobół Rafał Kamień Country Club 24 41 41
5 Kopryk Filip Kamień Country Club 29,8 39 39
6 Skowron Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 25,6 37 37
7 Duda Ewa Amber Baltic Golf Club 36 37 37
8 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 18,5 36 36
9 Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club 21,4 35 35
10 Celoch Tomasz Kamień Country Club 32 35 35
11 Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy 18,4 34 34
12 Kaczyński Marek Binowo Park Golf Club 27,7 34 34
13 Skibicki Leszek Gradi Golf Club 18,7 32 32
14 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 18,8 31 31
15 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,6 30 30
16 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 20,2 29 29
17 Kopczyński Marek Kamień Country Club 23,5 29 29
18 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 27,2 28 28
19 Zwierz Paweł Binowo Park Golf Club 19,4 27 27
20 Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club 24,4 24 24
21 Karpowicz Elżbieta Binowo Park Golf Club 31,4 22 22
 
Wyniki: Stableford Brutto

Wyniki: Stableford Brutto

Pozycja Nazwisko i imię Klub R1 Suma
1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 32 32
2 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 30 30
3 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 28 28
4 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 27 27
5 Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club 28 27
5 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 27 27
6 Muchajer Michał Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 26 26
7 Uchański Jacek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 26 26
8 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 26 26
9 Januszonek Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 25 25
10 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 24 24
11 Vinther Henrik Binowo Park Golf Club 23 23
12 Wojtas Mariusz Binowo Park Golf Club 23 23
13 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 22 22
14 Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club 22 22
15 Wichowski Bartosz Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 21 21
16 Sadocha Henryk Modry Las Golf Club 21 21
17 Grunt Marek Amber Baltic Golf Club 21 21
18 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 20 20
19 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 20 20
20 Gromek Sylwester Kamień Country Club 19 19
21 Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy 19 19
22 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 19 19
23 Konieczny Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 18 18
24 Chojankowski Tomasz Binowo Park Golf Club 18 18
25 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 18 18
26 Sobół Rafał Kamień Country Club 17 17
27 Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club 17 17
28 Ciba Andrzej Kamień Country Club 16 16
29 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 15 15
30 Skibicki Leszek Gradi Golf Club 15 15
31 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 15 15
32 Skowron Marek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14 14
33 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 14 14
34 Duda Jan Amber Baltic Golf Club 12 12
35 Kopryk Filip Kamień Country Club 12 12
36 Kaczyński Marek Binowo Park Golf Club 12 12
37 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 12 12
38 Celoch Tomasz Kamień Country Club 10 10
39 Kopczyński Marek Kamień Country Club 10 10
40 Zwierz Paweł Binowo Park Golf Club 10 10
41 Karpowicz Elżbieta Binowo Park Golf Club 7 7
42 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 7 7
43 Duda Ewa Amber Baltic Golf Club 6 6
44 Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club 6 6