Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Strokeplay

informacje

Data turnieju: 14-15.09.2019 r.  

Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: Turniej dwudniowy 36 dołków.

14.09.2019 r. - Runda pierwsza turnieju 18 dołków.

15.09.2019 r. - Runda druga turnieju 18 dołków.

Kategorie: Stroke play brutto i Stroke play netto.

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte.
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone. Opłaty:

Członkowie  ABGC                                                                                                   140,- zł

Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG                                       280,- zł
Goście                                                                                                                        320,- zł

Juniorzy                                                                                                                     zniżka - 20%

 

Istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej dla zawodników zakwalifikowanych do turnieju 13.09.2019 - cena 100 zł.

 

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 96 zawodników.

Obowiązuje maksymalny HCP - 36.

 

Zakwalifikowanie do turnieju odbywa się wg kolejności rosnącej wartości HCP. Komitet turnieju zastrzega sobie prawo zakwalifikowania do turnieju w pierwszej kolejności Członków Klubu ABGC.

Wpłaty można dokonać gotówką w recepcji klubu lub przelewem na konto Amber Baltic Club Sp. z o.o. numer konta:  86 9393 0000 0018 1480 2000 0010. Z dopiskiem "Mistrzostwa Klubu 2018".

 

Remis:

W przypadku równych wyników decydujących o pierwszym miejscu w kategorii brutto odbędzie się dogrywka w systemie "nagłej śmierci" zaraz po zakończeniu rundy zasadniczej. Dogrywka zaczyna się od dołka nr 1,2,9  do momentu wygrania dołka przez któregoś z zawodników.  O pozostałych miejscach nagradzanych (2 i 3 miejsce) rozstrzygnie niższy wynik brutto w następującej kolejności: ostatnia runda, ostatnie 9, 6, 3, ostatni dołek pola ostatniej rundy.

W klasyfikacji stroke play netto przy wynikach równorzędnych o kolejności miejsc decyduje niższy HCP.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

KLASYFIKACJA I NAGRODY: 

KLASYFIKACJA KLUBOWA - TYTUŁY

Kategoria Stroke play brutto Mistrzostwa Klubu (mężczyzn)

I miejsce - Mistrz Klubu

II miejsce - I Wice Mistrz Klubu

III miejsce - II Wice Mistrz Klubu

 

 

 

Kategoria Stroke play netto - (łączna dla kobiet i mężczyzn)

I miejsce netto

II miejsce netto 

III miejsce netto

Konkursy i nagrody dodatkowe:

(kategorie łączne dla mężczyzn i kobiet).
 
Nagrody dodatkowe - Stroke Play brutto: 
1. Najlepszy Senior Mistrzostw Klubu 2019
2. Najlepsza Seniorka Mistrzostw Klubu 2019
 
1. Najlepszy Mid-Amator Mistrzostw Klubu 2019
2 Najlepsza Mid-Amatorka Mistrzostw Klubu 2019
 
1. Najlepszy junior Mistrzostw Klubu 2019

  

Wszyscy zwycięzcy i zawodnicy nagradzani w konkursach dodatkowych zobowiązani są uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród. Nagrody nie odebrane podczas ceremonii zostaną przekazane na nagrody dla juniorów w najbliższych turniejach golfowych.

 

 

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki Brutto
Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 R2 Suma
T1 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 5 75   75
T1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 4,5 75   75
3 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 7,9 76   76
4 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 3,8 77   77
T5 Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy 15 84   84
T5 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 11,3 84   84
T5 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 12,2 84   84
T8 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10,8 85   85
T8 Rzęsa Ryszard Modry Las Golf Club 10,6 85   85
10 Masztalerz Krzysztof Wielkopolski Klub Golfowy 15,9 91   91
11 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 10,4 92   92
T12 Borawski Wiesław Wielkopolski Klub Golfowy 9,7 93   93
T12 Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club 17,8 93   93
T12 Sech Łukasz Waremunde GC 15,9 93   93
T15 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 11,8 95   95
T15 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 14,5 95   95
T15 Krawczyk Krzysztof Amber Baltic Golf Club 18,6 95   95
18 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,2 97   97
19 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 16,5 99   99
20 Nordstrom Borje Amber Baltic Golf Club 14,6 101   101
T21 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 21,5 103   103
T21 Rutowski Tomasz Kalinowe Pola Golf Club 19,3 103   103
T23 Arys Edward Amber Baltic Golf Club 22,7 110   110
T23 Gromek Sylwester Kamień Country Club 21,1 110   110
25 Szwarc Zbigniew Kamień Country Club 23,5 111   111
26 Kaliński Andrzej Amber Baltic Golf Club 23 112   112
T27 Celoch Tomasz Kamień Country Club 24,6 113   113
T27 Zieniewicz Tadeusz Amber Balti Golf Club   113   113
29 Stutz Wiktor Wielkopolski Klub Golfowy 54 116   116
T30 Cieślik Antoni Klub Golfowy Lisia Polana 41 117   117
T30 Rutowska Monika Wielkopolski Klub Golfowy 15,8 117   117
32 Spichalski Marek Wielkopolski Klub Golfowy 33,5 118   118
T33 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 25,5 119   119
T33 Duda Ewa Amber Baltic Golf Club 30,3 119   119
T33 Duda Jan Amber Baltic Golf Club 29,5 119   119
36 Szulc Iwona Przytok Golf Resort 45 128   128
37 Krawczyk Ewa Amber Baltic Golf Club 36 132   132
38 Szulc Janusz Przytok Golf Resort 44 134   134
NS Machowski Michał Kamień Country Club 30,8      

Wyniki netto
Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 R2 Suma
1 Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy 15 67   67
2 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club 7,9 68   68
T3 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 12,2 70   70
T3 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 5 70   70
T5 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 4,5 71   71
T5 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 11,3 71   71
T7 Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club 17,8 73   73
T7 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,2 73   73
T7 Masztalerz Krzysztof Wielkopolski Klub Golfowy 15,9 73   73
T7 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10,8 73   73
T7 Rzęsa Ryszard Modry Las Golf Club 10,6 73   73
T7 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 3,8 73   73
13 Krawczyk Krzysztof Amber Baltic Golf Club 18,6 74   74
14 Sech Łukasz Waremunde GC 15,9 75   75
T15 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 21,5 78   78
T15 Stutz Wiktor Wielkopolski Klub Golfowy 54 78   78
T17 Cieślik Antoni Klub Golfowy Lisia Polana 41 79   79
T17 Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy 14,5 79   79
19 Spichalski Marek Wielkopolski Klub Golfowy 33,5 80   80
T20 Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 10,4 81   81
T20 Rutowski Tomasz Kalinowe Pola Golf Club 19,3 81   81
T22 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 11,8 82   82
T22 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 16,5 82   82
T22 Borawski Wiesław Wielkopolski Klub Golfowy 9,7 82   82
T25 Szwarc Zbigniew Kamień Country Club 23,5 84   84
T25 Arys Edward Amber Baltic Golf Club 22,7 84   84
T27 Celoch Tomasz Kamień Country Club 24,6 85   85
T27 Nordstrom Borje Amber Baltic Golf Club 14,6 85   85
T27 Duda Jan Amber Baltic Golf Club 29,5 85   85
T30 Kaliński Andrzej Amber Baltic Golf Club 23 86   86
T30 Gromek Sylwester Kamień Country Club 21,1 86   86
32 Duda Ewa Amber Baltic Golf Club 30,3 87   87
33 Szulc Iwona Przytok Golf Resort 45 89   89
34 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 25,5 90   90
35 Krawczyk Ewa Amber Baltic Golf Club 36 94   94
36 Szulc Janusz Przytok Golf Resort 44 96   96
37 Rutowska Monika Wielkopolski Klub Golfowy 15,8 101   101
NS Machowski Michał Kamień Country Club 30,8      

Lista startowa 2 runda
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 09:30 1 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21,2
Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club M 21,5
Arys Edward Amber Baltic Golf Club M 22,7
             
2 09:30 10 Krawczyk Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 18,6
Krawczyk Ewa Amber Baltic Golf Club K 36
Szulc Janusz Przytok Golf Resort M 44
             
3 09:40 1 Rutowski Tomasz Kalinowe Pola Golf Club M 19,3
Pietras Krzysztof Kalinowe Pola Golf Club M 17,8
Wawrzyńska Beata Kamień Country Club K 16,5
             
4 09:40 10 Spichalski Marek Wielkopolski Klub Golfowy M 33,5
Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 25,5
Cieślik Antoni Klub Golfowy Lisia Polana M 41
             
5 09:50 1 Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy M 15
Masztalerz Krzysztof Wielkopolski Klub Golfowy M 15,9
Nordstrom Borje Amber Baltic Golf Club M 14,6
             
6 09:50 10 Sech Łukasz Waremunde GC M 15,9
Szwarc Zbigniew Kamień Country Club M 23,5
Celoch Tomasz Kamień Country Club M 24,6
             
7 10:00 1 Rzęsa Ryszard Modry Las Golf Club M 10,6
Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 12,2
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 14,5
             
8 10:00 10 Gromek Sylwester Kamień Country Club M 21,1
Kaliński Andrzej Amber Baltic Golf Club M 23
Rutowska Monika Wielkopolski Klub Golfowy K 15,8
             
9 10:10 1 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club M 11,3
Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 11,8
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 10,8
             
10 10:10 10 Duda Jan Amber Baltic Golf Club M 29,5
Duda Ewa Amber Baltic Golf Club K 30,3
Zieniewicz Tadeusz Amber Balti Golf Club M  
             
11 10:20 1 Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club M 7,9
Borawski Wiesław Wielkopolski Klub Golfowy M 9,7
Żdan Andrzej Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 10,4
             
12 10:20 10 Szulc Iwona Przytok Golf Resort K 45
Stutz Wiktor Wielkopolski Klub Golfowy M 54
             
13 10:30 1 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 3,8
Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 5
Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 4,5