Turniej 1-dniowy - Dzień startu:sobota - Format: Stableford

 

Informacje o turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited,
posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.
Format turnieju: 18 dołków Stableford brutto i netto.

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC 70,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG 130,- zł
Goście 160,- zł
Juniorzy goście 80,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny handicap.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody:

Kategoria Stableford brutto
I miejsce –
II miejsce –
III miejsce –

Kategoria Stableford netto 0-18,0
I miejsce –
II miejsce –
III miejsce –

Kategoria Stableford netto 18,1-36
I miejsce –
II miejsce –
III miejsce - 

 

Konkursy:
Longest drive na 18 dołku
 
Najbliższe uderzenie na dołku nr 14  

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

lista startowa

 

Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 9:30 1 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 12,2
Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 25,5
Szwarc Zbigniew Kamień Country Club M 24,7
             
2 10:00 1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 5
Woźniak Krzysztof Przytok Golf Resort M 9,5
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 9,1
             
3 10:10 1 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 11,6
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 10,6
Nordstrom Borje Amber Baltic Golf Club M 14,5
             
4 10:20 1 Zalewski Krzysztof Modry Las Golf Club M 14,5
Motylewski Bogusław Kamień Country Club M 17,7
Sech Łukasz Waremunde GC M 15,6
             
5 10:30 1 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 19,6
Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club M 21,4
Zimecki Mariusz Kamień Country Club M 27,5
             
6 10:40 1 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21,2
Ciba Andrzej Kamień Country Club M 25,3
Pudowski Jarosław Łukęcin Golf & Relax Club M 21
             
7 10:50 1 Bottger Edyta Niemcy M 24,4
Arys Edward Amber Baltic Golf Club M 22,6
Bottger Mirko Niemcy M 22,6
             
8 11:00 1 Dobak Stefan Wielkopolski Klub Golfowy M 36
Dobak Piotr Amber Baltic Golf Club M 29,7
Tyszkiewicz Tomasz Amber Baltic Golf Club M 28
             
9 11:10 1 Cieślik Sławomira Amber Baltic Golf Club K 26,6
Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club M 18,7
Cieślik Antoni Klub Golfowy Lisia Polana M 42
Katarzyna Polinceusz Amber Balti Golf Club K 36
Wyniki Stableford Netto - sbl netto 18,1-36

 

Wyniki Stableford Brutto