Turniej 1-dniowy - Dzień startu: sobota

 

Informacje o turnieju

Data turnieju: 26.10.2019 r.  Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne. Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: Turniej 26.10.2019 r. - Runda 18 dołków.

 

Kategorie:  Stableford brutto netto w dwóch grupach HCP 0-18 oraz 18.1-36.

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte.
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone. Opłaty:

Członkowie  ABGC                                                                                                   70,- zł

Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG                                       130,- zł
Goście                                                                                                                        150,- zł

 

 

Opłata wpisowa zawiera:  rundę turniejową,  lunhc po rundzie.

 

 

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 144 zawodników.

Obowiązuje maksymalny HCP - 36.

 

 

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

Nagrody:

Kategoria Stroke Stableford brutto

I miejsce -

 

Kategoria Stableford netto 0-18,0

I miejsce -

II miejsce -

III miejsce - 

 

Kategoria Stableford netto 18,1-36

I miejsce -

II miejsce -

III miejsce - 

 

 

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista startowa
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 10:00 1 Sałuda Maksymilian PGA Polska M 0
Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 3,9
Sałuda Jerzy Binowo Park Golf Club M 11
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 9,8
             
2 10:00 10 Sech Łukasz Waremunde GC M 16,9
Rojek Marek Kamień Country Club M 23,1
Kaliński Andrzej Amber Baltic Golf Club M 23,4
Gromek Sylwester Kamień Country Club M 21,8
             
3 10:10 1 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 4,6
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 4,2
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 11,2
Góra Marek Binowo Park Golf Club M 6,8
             
4 10:10 10 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 19,9
Kopryk Filip Kamień Country Club M 20
Szczeciński Przemysław Binowo Park Golf Club M 19,2
HAWRO LESZEK Amber Baltic Golf Club M 22,3
             
5 10:20 1 Rzęsa Ryszard Modry Las Golf Club M 10,6
Dutczak Jerzy Kamień Country Club M 0
Kołodziejczak Piotr Modry Las Golf Club M 12
Nordstrom Borje Amber Baltic Golf Club M 15
             
6 10:20 10 Kopczyński Marek Kamień Country Club M 22,8
Tyszkiewicz Tomasz Amber Baltic Golf Club M 20,4
Dobak Piotr Amber Baltic Golf Club M 28,3
Dobak Stefan Wielkopolski Klub Golfowy M 34,5
             
7 10:30 1 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 12,1
Świtalski Janusz Marian Binowo Park Golf Club M 13,1
Zalewski Krzysztof Modry Las Golf Club M 15
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 14,9
             
8 10:30 10 Niewęgłowska Maria Amber Baltic Golf Club K 25,2
Nordstrom Beata Amber Baltic Golf Club K 28,2
Szwarc Zbigniew Kamień Country Club M 23,5
Cieślik Antoni Klub Golfowy Lisia Polana M 36
             
9 10:40 1 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21,7
Nawrocki Grzegorz Kamień Country Club M 12,8
Arys Edward Amber Baltic Golf Club M 23
Wysocki Marek Baltic Hills GC M 20,2
             
10 10:40 10 Niewęgłowski Zdzisław Binowo Park Golf Club M 24,6
Krawczyk Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 18,9
Machowski Michał Kamień Country Club M 31
Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 25,9
             
11 10:50 1 Lampart Roman Kamień Country Club M 9,7
Łącki Artur Amber Baltic Golf Club M 20,6
Rogoziński Roman Binowo Park Golf Club M 13,4
Celoch Tomasz Kamień Country Club M 17,9
             
12 10:50 10 Majewski Stanisław Golf Park Józefów M 26
Schimmelpfenning Elżbieta Golf Park Józefów K 27,5
Cieślik Sławomira Amber Baltic Golf Club K 26,7
WINNICKA-HAWRO GRAŻYNA Amber Baltic Golf Club K 31
             
13 11:00 1 Tomaszczyk Lech Binowo Park Golf Club M 16,8
Stasiak Paweł Modry Las Golf Club M 11,2
Kretowicz Przemysław Modry Las Golf Club M 12,7
Pietraszyński Rafał Binowo Park Golf Club M 16,4

Wyniki stroke play brutto

Wyniki stableford netto

HCP 0-18

HCP 18,1-36