Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Greensome / better ball

 

W 2007 roku Amber Baltic Golf Club po raz pierwszy zorganizował turniej golfowy "Ojciec i Syn". Pomysł ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony golfistów rodzinnie uprawiających ten piękny sport. Kolejna edycja odbędzie się 27 - 28 Lipca 2019r . Formuła turnieju obejmuje zmagania golfowych rodzin o trofeum "Family Cup" oraz równoległy turniej "Ojciec i Syn" w którym w skład drużyn wchodzą ojcowie i synowie.

 

Opis turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

 

Format turnieju:
Runda I – Greensome 3/8 wspólnego HCP (drużyny 2 osobowe)
Runda II – Better ball 3/4 HCP (drużyny 2 osobowe)

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty od osoby za 2 dni turnieju:
Członkowie ABGC: 140,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG: 240,- zł

Juniorzy BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG: 140,- zł
Goście: 280,- zł
Juniorzy goście: 180,- zł
Juniorzy – członkowie ABGC: 100,- zł

Opłata wpisowa zawiera: 2 x rundę turniejową, 2 x pakiet lunchowy oraz 2 x obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach brutto decyduje niższy wynik brutto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy wynik netto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody Turniej Ojciec i Syn:

Kategoria brutto
I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

Kategoria netto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Nagrody Turniej Family Cup:

Kategoria brutto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Kategoria netto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC do 26.07.2018 do godz. 15:00
tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista startowa

 

LISTA STARTOWA
28.07.2019
     
     
     
     
10:00   Branka, Marcel
    Branka, Miroslaw
    Cieslik, Andrzej
    Cieslik, Antek
     
10:10   Jaros, Rafal
    Jaros, Junior
    Witt, Marcel
    Witt, Mateusz
     
10:20   Komorowski, Wlodzimierz
    Sobaszkiewicz, Paweł
    Szafranski, Robert
    Michalowska, Marianna
     
10:30   Sliwinski, Artur
    Joanna, Sliwinska
    Nordstrom, Borje
    Nordstrom, Beata
     
10:40   Arys, Edward
    Arys, Karol
    Kalinski, Jan
    Kalinski, Andrzej
     
10:50   Muchajer, Michal
    Muchajer, Leszek
    Jadwisiak, Janusz
    Jadwisiak, Michal
wyniki brutto

 

Pl. Name, Vorname Runda 2 brutto Runda 1 Brutto TOTAL
1 Jadwisiak, Janusz      
  Jadwisiak, Michal 81 89 170
2 Muchajer, Michal      
  Muchajer, Leszek 85 90 175
3 Arys, Edward      
  Arys, Karol 84 93 177
4 Kalinski, Jan      
  Kalinski, Andrzej 86 91 177
5 Sliwinski, Artur      
  Joanna, Sliwinska 82 95 177
6 Witt, Marcel      
  Witt, Mateusz 84 97 181
* Jaros, Rafal      
  Jaros, Junior 87 96 183
8 Nordstrom, Borje      
  Nordstrom, Beata 91 92 183
9 Szafranski, Robert      
  Michalowska, Marianna 89 95 184
10 Komorowski, Wlodzimierz      
  Sobaszkiewicz, Paweê 93 100 193
11 Branka, Marcel      
  Branka, Miroslaw 91 107 198
12 Cieslik, Andrzej      
  Cieslik, Antek 97 127 224
wyniki netto

 

Pl. Name, Vorname Netto I Runda Netto II runda TOTAL
1 Szafranski, Robert      
  Michalowska, Marianna 70 69 139
2 Nordstrom, Borje      
  Nordstrom, Beata 75 77 152
3 Jadwisiak, Janusz      
  Jadwisiak, Michal 77 68 145
4 Kalinski, Jan      
  Kalinski, Andrzej 78 72 150
* Witt, Marcel      
  Witt, Mateusz 82 68 150
* Muchajer, Michal      
  Muchajer, Leszek 79 74 153
7 Jaros, Rafal      
  Jaros, Junior 78 75 153
8 Sliwinski, Artur      
  Joanna, Sliwinska 78 67 145
9 Arys, Edward      
  Arys, Karol 81 74 155
10 Branka, Marcel      
  Branka, Miroslaw 88 74 162
11 Komorowski, Wlodzimierz      
  Sobaszkiewicz, Paweê 86 81 167
12 Cieslik, Andrzej      
  Cieslik, Antek 100 70 170