Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Turnieje

Drukuj
Decyzją Zarządu Klubu (w porozumieniu z kierownictwem Golf Amber Baltic Sp. z o.o. ) członkowie Amber Baltic Golf Club opłacający składki członkowskie z tytułu zawieszenia członkostwa (bez prawa do gry na polu golfowym) nie są uprawnieni do korzystania ze zniżek dla członków Amber Baltic Golf Club przy opłatach wpisowych do turniejów organizowanych przez Golf Amber Baltic Sp. z o.o. .
Wyniki Brutto
Pl. Name, Vorname HCP. Brutto
1 Krupa, Zdzislaw 12,3/11 25
* Zawadzki, Mariusz Oskar 8,6/ 7 25
* Kanas, Radosław 7,6/ 6 25
4 Kudelnicki, Roman 14,5/14 23
* Jablonski, Witold 10,1/ 9 23
* Konieczny, Jan 9,0/ 7 23
* Grzelak, Pawel 7,1/ 5 23
8 Lubka, Zbigniew 16,9/17 21
* Jesionek, Maciej 9,8/ 8 21
* Bil, Bogusêaw 8,2/ 7 21
11 Gorski, Leslaw 11,3/10 20
* Jesionek, Andrzej 5,0/ 3 20
13 Kalinski, Andrzej 16,9/17 18
14 Masztalerz, Krzysztof-MT 19,7/20 19
* Zielinski, Witold 17,3/17 19
* Lampart, Roman 14,8/14 19
* Olszewski, Andrzej 9,4/ 8 19
18 Gorska, Elzbieta 13,8/14 16
19 Gwarda, Paweê 15,7/15 17
** Macionga, Edmund 15,7/15 17
* Kolodziejczak, Piotr 15,5/15 17
22 Klawiter, Mateusz 15,7/15 16
23 Trzmiel, Roman 16,5/16 15
* Safanow, Jerzy 13,6/13 15
* Tosiek, Ryszard 12,4/11 15
26 Pawlowski, Jaroslaw 18,4/18 12
27 Kaczmarek, Piotr 34,5/37 11
* Pietrzkiewicz, Piotr 32,9/35 11
* Krogulec, Krzysztof 22,9/23 11
* Zawadzki, Andrzej 16,7/16 11
31 Karliõski, Piotr 0,0/+3 10
32 Lipczynska, Malgorzata 22,0/23 8
33 Tolko, Piotr 36,0/39 8
* Jadwisiak, Janusz 16,7/16 8
35 Mataj, Andrzej 24,8/26 7
* Krupa, Sebastian 19,2/19 7
37 Trzmiel, Wioletta 36,0/38 5
38 Zajakala, Marcin 36,0/39 5
39 Grzelak, Danuta 36,0/38 2
** Ossowska, Marta 36,0/38 2
41 Sadka, Bogdan 36,0/39 3
42 Konieczna, Hanna 36,0/39 1
** Koszowski, Ireneusz 36,0/39 1
-- Rogalo, Tadeusz 35,2/38 Kein E

 

Wyniki Netto
Pl. Name, Vorname Club HCP. Brutto Netto Gew/StV
1 Tolko, Piotr Guest 36,0/39 8 43 43/32,5
2 Pietrzkiewicz, Piotr ABGC 32,9/35 11 41 41/30,4
3 Masztalerz, Krzysztof-MT ABGC 19,7/20 19 39 39/18,5
4 Lubka, Zbigniew WKG 16,9/17 21 37 37/16,6
5 Kudelnicki, Roman ABGC 14,5/14 23 36 36
6 Krupa, Zdzislaw ABGC 12,3/11 25 35 35
* Zielinski, Witold ABGC 17,3/17 19 35 35
8 Lampart, Roman ABGC 14,8/14 19 33 33
9 Zawadzki, Mariusz Oskar ABGC 8,6/ 7 25 31 31/8,7
* Jablonski, Witold ABGC 10,1/ 9 23 31 31/10,2
* Kalinski, Andrzej ABGC 16,9/17 18 31 31/17,0
12 Kanas, Radosław Binowo 7,6/ 6 25 30 30/7,7
* Konieczny, Jan WKG 9,0/ 7 23 30 30/9,1
* Gorski, Leslaw Binowo Park 11,3/10 20 30 30/11,4
* Kolodziejczak, Piotr ABGC 15,5/15 17 30 30/15,6
* Gwarda, Paweê BINOWO 15,7/15 17 30 30/15,8
** Macionga, Edmund ABGC 15,7/15 17 30 30/15,8
* Kaczmarek, Piotr ABGC 34,5/37 11 30 30/34,6
19 Klawiter, Mateusz ABGC 15,7/15 16 29 29/15,8
20 Grzelak, Pawel Binowo Park 7,1/ 5 23 28 28/7,2
* Jesionek, Maciej ABGC 9,8/ 8 21 28 28/9,9
* Gorska, Elzbieta Binowo Park 13,8/14 16 28 28/13,9
* Trzmiel, Roman ABGC 16,5/16 15 28 28/16,6
24 Bil, Bogusêaw Modry Las 8,2/ 7 21 27 27/8,3
* Olszewski, Andrzej Binowo Park 9,4/ 8 19 27 27/9,5
* Pawlowski, Jaroslaw ABGC 18,4/18 12 27 27/18,5
* Mataj, Andrzej ABGC 24,8/26 7 27 27/24,9
28 Zajakala, Marcin Guest 36,0/39 5 26 26
29 Safanow, Jerzy Binowo Park 13,6/13 15 25 25/13,7
* Krogulec, Krzysztof Binowo Park 22,9/23 11 25 25/23,0
* Trzmiel, Wioletta ABGC 36,0/38 5 25 25
32 Tosiek, Ryszard Binowo Park 12,4/11 15 23 23/12,5
* Lipczynska, Malgorzata ABGC 22,0/23 8 23 23/22,1
34 Jesionek, Andrzej ABGC 5,0/ 3 20 22 22/5,1
35 Zawadzki, Andrzej ABGC 16,7/16 11 21 21/16,8
36 Grzelak, Danuta Guest 36,0/38 2 20 20
37 Jadwisiak, Janusz ABGC 16,7/16 8 19 19/16,8
* Krupa, Sebastian ABGC 19,2/19 7 19 19/19,3
* Sadka, Bogdan ABGC 36,0/39 3 19 19
40 Koszowski, Ireneusz ABGC 36,0/39 1 17 17
41 Konieczna, Hanna ABGC 36,0/39 1 13 13
42 Karliõski, Piotr ABGC 0,0/+3 10 7 7/0,1
43 Ossowska, Marta Guest 36,0/38 2 5 5
-- Rogalo, Tadeusz Guest 35,2/38 Kein E Kein E ----

 

Lista Startowa
Tee Time Name, first name
1 1 11:30 Gorski, Leslaw
Safanow, Jerzy
Jadwisiak, Janusz
Grzelak, Pawel
2 1 11:40 Kanas, Radosław
Jablonski, Witold
Jesionek, Andrzej
Jesionek, Maciej
3 1 11:50 Zawadzki, Andrzej
Lacki, Artur
Zawadzki, Mariusz Oskar
Gwarda, Paweł
4 1 12:00 Lampart, Roman
Pawlowski, Jaroslaw
Zielinski, Witold
Mataj, Andrzej
5 1 12:10 Konieczny, Jan
Lubka, Zbigniew
Klawiter, Mateusz
Masztalerz, Krzysztof-MT
6 1 12:20 Pietrzkiewicz, Piotr
Ossowska, Marta
Sadka, Bogdan
Jasiukiewicz, Barbara

 

Tee 10 - 11:00 h

7 10 11:00 Szczepanowski, Witold
Lipczynska, Malgorzata
Krogulec, Krzysztof
8 10 11:10 Olszewski, Andrzej
Kaczmarek, Piotr
Koszowski, Ireneusz
Krupa, Zdzislaw
9 10 11:20 Konieczna, Hanna
Karliõski, Piotr
Zajakala, Marcin
10 10 11:30 Mendak, Kazimierz
Trzmiel, Roman
Krupa, Sebastian
Grzelak, Danuta
11 10 11:40 Trzmiel, Wioletta
Kolep, Franz
Credner, Karl
Kalinski, Andrzej
12 10 11:50 Murgrabia, Wojciech
Tolko, Piotr
Gorska, Elzbieta
Nieweglowski, Zdzislaw
13 10 12:00 Kudelnicki, Roman
Tosiek, Ryszard
Rogalo, Tadeusz
Kolodziejczak, Piotr

 

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ