Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Turnieje

Drukuj
Decyzją Zarządu Klubu (w porozumieniu z kierownictwem Golf Amber Baltic Sp. z o.o. ) członkowie Amber Baltic Golf Club opłacający składki członkowskie z tytułu zawieszenia członkostwa (bez prawa do gry na polu golfowym) nie są uprawnieni do korzystania ze zniżek dla członków Amber Baltic Golf Club przy opłatach wpisowych do turniejów organizowanych przez Golf Amber Baltic Sp. z o.o. .
Wyniki Netto
Pl. Name, Vorname HCP. Brutto Netto Gew/StV
1 Wozniak, Krzysztof 9,2/ 8 35 43 43/7,8
2 Kolep, Franz 18,7/19 22 41 41/17,1
* Gawronski, Eryk 34,5/37 9 41 41/32,0
4 Wojtecki, Tomasz 18,8/19 22 40 40/17,5
5 Credner, Karl 12,0/12 27 39 39/11,2
* Kaczmarek, Piotr 36,0/39 9 39 39/34,5
7 Grunt, Marek 6,7/ 5 33 38 38/6,3
* Jesionek, Maciej 10,8/10 28 38 38/10,4
9 Kruk, Wojciech 17,3/18 19 36 36
10 Gawronski, Grzegorz 3,7/ 1 34 35 35
* Jesionek, Andrzej 4,7/ 3 32 35 35
* Kolodziejczak, Piotr 15,7/15 23 35 35
* Lukasz, Sech 20,8/21 20 35 35
14 Jadwisiak, Michal 10,4/ 9 25 34 34
* Krupa, Zdzislaw 12,1/11 23 34 34
* Lubka, Zbigniew 16,8/16 20 34 34
17 Jablonski, Witold 10,9/10 23 32 32/11,0
* Zielinski, Witold 17,1/17 16 32 32/17,2
* Piotrowski, Artur 27,1/28 10 32 32
20 Dabrowiecki, Piotr 2,9/ 0 31 31 31/3,0
* Kaminska, Dorota 31,3/33 5 31 31
22 Sac, Kaziemierz 13,7/13 19 30 30/13,8
23 Dudek, Maciej 23,1/24 12 28 28/23,2
* Konieczna, Hanna 36,0/39 5 28 28
25 Konieczny, Jan 8,7/ 7 21 27 27/8,8
* Kubrakiewicz, Alicja 19,7/20 11 27 27/19,8
27 Piela, Zbigniew 13,1/12 17 26 26/13,2
* Jadwisiak, Janusz 16,5/16 14 26 26/16,6
29 Kalinski, Jan 5,3/ 3 23 25 25/5,4
* Tabeau, Piotr 14,2/13 15 25 25/14,3
* Kalinski, Andrzej 16,6/17 12 25 25/16,7
* Dobicki, Mieczysêaw 24,8/26 8 25 25/24,9
* Kondej, Jerzy 36,0/39 3 25 25
34 Bieniasz, Waclaw 17,1/17 9 22 22/17,2
35 Piorko, Zbigniew 18,3/18 5 19 19/18,4
* Lacki, Artur 24,4/25 6 19 19/24,5
-- Tadeusz, Longin 20,3/21 No sho No sho ----
-- Kubrakiewicz, Ryszard 23,0/24 No sho No sho ----

 

Lista Startowa 4. maja
Tee Time Name, first name 
1 1 10:30 Jesionek, Andrzej
Gawronski, Grzegorz
Jesionek, Maciej
Wozniak, Krzysztof
2 1 10:40 Konieczny, Jan
Konieczna, Hanna
Jadwisiak, Michal
Dabrowiecki, Piotr
3 1 10:50 Jablonski, Witold
Sac, Kaziemierz
Lacki, Artur
Kolodziejczak, Piotr
4 1 11:00 Credner, Karl
Gawronski, Eryk
Kolep, Franz
Kaczmarek, Piotr
5 1 11:10 Piela, Zbigniew
Piorko, Zbigniew
Tabeau, Piotr
Jadwisiak, Janusz
6 1 11:20 Dobicki, Mieczysêaw
Piotrowski, Artur
Lubka, Zbigniew
Tadeusz, Longin
7 1 11:30 Kalinski, Jan
Kalinski, Andrzej
Wojtecki, Tomasz
Bieniasz, Waclaw
8 1 11:40 Lukasz, Sech
Zielinski, Witold
Dudek, Maciej
Kaminska, Dorota
9 1 11:50 Krupa, Zdzislaw
Kondej, Jerzy
Kruk, Wojciech
Kubrakiewicz, Alicja

 

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ