Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Turnieje

Drukuj
Decyzją Zarządu Klubu (w porozumieniu z kierownictwem Golf Amber Baltic Sp. z o.o. ) członkowie Amber Baltic Golf Club opłacający składki członkowskie z tytułu zawieszenia członkostwa (bez prawa do gry na polu golfowym) nie są uprawnieni do korzystania ze zniżek dla członków Amber Baltic Golf Club przy opłatach wpisowych do turniejów organizowanych przez Golf Amber Baltic Sp. z o.o. .
I Turniej Klubowy 14.04.2013
Pl. Name, Vorname Brutto Netto Gew/StV
1 Stodolny, Maciej 29 36 36
* Wojtecki, Tomasz 18 36 36
3 Kolodziejczak, Piotr 20 35 35
* Mataj, Andrzej 13 35 35
5 Kaminska, Dorota 6 32 32
6 Sac, Kaziemierz 17 30 30/13,6
* Zielinski, Witold 16 30 30/16,8
* Kloda, Leszek 8 30 30/30,3
9 Jablonski, Witold 20 29 29/10,8
* Tadeusz, Longin 10 29 29/20,1
* Zrodowski, Grzegorz 12 29 29/22,5
12 Krupa, Zdzislaw 19 28 28/12,0
* Pokorski, Michal 4 28 28
14 Jadwisiak, Janusz 12 26 26/16,5
* Kalinski, Andrzej 12 26 26/16,6
* Nieweglowski, Zdzislaw 12 26 26/18,9
17 Gasienica-Ciulacz, Jedrz. 26 24 24/1,0
* Sobota, Nikola 19 24 24/8,2
* Macionga, Edmund 12 24 24/15,8
* Zawadzki, Andrzej 13 24 24/16,0
21 Grzelak, Pawel 20 23 23/6,4
* Lampart, Roman 14 23 23/14,9
* Pietrzkiewicz, Piotr 5 23 23/33,0
24 Wasniewski, Wojciech 19 21 21/4,6
* Stodolny, Jaroslaw 8 21 21/18,1
26 Szczepanowski, Witold 13 19 19/9,6
27 Krupa, Sebastian 6 17 17/19,2

 

I TURNIEJ KLUBOWY - LISTA STARTOWA 14.04.2013
  Tee Time Name, first name  
1 1 10:00 Wojtecki, Tomasz  
      Kalinski, Andrzej  
      Pietrzkiewicz, Piotr  
2 1 10:10 Pokorski, Michal  
      Nieweglowski, Zdzislaw  
      Kloda, Leszek  
3 1 10:20 Mataj, Andrzej  
      Jadwisiak, Janusz  
      Kaminska, Dorota  
4 1 10:30 Szczepanowski, Witold  
      Murgrabia, Wojciech  
      Tadeusz, Longin  

 

Tee 10 - 10:00 h

5 10 10:00 Grzelak, Pawel Binowo Park 6,3/ 4  
      Wasniewski, Wojciech Guest 5,8/ 4  
      Gasienica-Ciulacz, Jedrz. Binowo Park 0,7/+2  
6 10 10:10 Zrodowski, Grzegorz Binowo Park 36,0/39  
      Macionga, Edmund ABGC 15,7/15  
      Krupa, Sebastian ABGC 19,1/19  
7 10 10:20 Jablonski, Witold ABGC 10,7/ 9  
      Krupa, Zdzislaw ABGC 11,9/11  
      Sac, Kaziemierz ABGC 13,5/13  
8 10 10:30 Kolodziejczak, Piotr ABGC 15,5/15  
      Zawadzki, Andrzej ABGC 15,9/15  
      Lampart, Roman ABGC 14,8/14  
      Zielinski, Witold ABGC 16,7/16  

 

WYNIKI NETTO - 13.04.2013
Pl. Name, Vorname Brutto Netto Gew/StV
1 Krupa, Zdzislaw 27 38 38/11,3
2 Pietrzkiewicz, Piotr 9 37 37/32,4
3 Szczepanowski, Witold 28 36 36
4 Zawadzki, Andrzej 21 35 35
5 Kaminska, Dorota 4 34 34
6 Folta, Zbigniew 18 31 31/14,8
* Wojtecki, Tomasz 15 31 31/18,8
* Rogozinski, Roman 11 31 31
9 Jablonski, Witold 18 27 27/10,8
* Lampart, Roman 17 27 27/14,9
11 Zielinski, Witold 13 26 26/16,8
12 Grzelak, Pawel 21 25 25/6,4
* Kolodziejczak, Piotr 13 25 25/15,6
* Macionga, Edmund 12 25 25/15,8
* Jadwisiak, Janusz 14 25 25/16,5
16 Sac, Kaziemierz 13 24 24/13,6
* Krupa, Sebastian 12 24 24/19,2
18 Kalinski, Andrzej 11 23 23/16,6
* Lacki, Artur 8 23 23/24,4
* Mataj, Andrzej 10 23 23/24,5
21 Murgrabia, Wojciech 12 22 22/16,2
* Nieweglowski, Zdzislaw 9 22 22/18,9
23 Tadeusz, Longin 2 18 18/20,1
-- Bil, Bogusêaw Kein E Kein E ----

 

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ