Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

20 lecie

Drukuj

nowe

WYNIKI BRUTTO
Pl. Name, Vorname Club HCP. Brutto Gew/StV
1 Gawronski, Grzegorz ABGC 3,8/ 1 31 32/3,9
2 Szmit, Mateusz Modry Las 4,5/ 2 29 31/4,6
3 Jankowska, Dorota Binowo Park 9,0/ 7 28 35
4 Krupa, Zdzislaw ABGC 12,3/10 26 35
* Szmit, Andrzej ABGC 8,6/ 6 26 32/8,7
6 Kajkowski, Piotr Guest 7,2/ 5 25 30/7,3
7 Galkiewicz, Michal Binowo Park 16,2/14 23 36
* Zembrowski, Leszek-M ABGC 12,7/11 23 34
* Stasiak, Pawel Panorama GC 11,5/ 9 23 32/11,6
10 Mendak, Kazimierz Binowo Park 7,0/ 5 22 27/7,1
11 Sanocki, Arkadiusz Modry Las 14,3/12 21 29/14,4
* Blatkiewicz, Krzysztof Guest 14,1/12 21 32/14,2
* Safanow, Jerzy Binowo Park 14,0/12 21 33
* Witt, Marek Binowo Park 12,9/11 21 32/13,0
* Olszewski, Andrzej Binowo Park 10,4/ 8 21 29/10,5
16 Zalewska, Dorota Modry Las 4,7/ 2 22 23/4,8
17 Witkow, Zbigniew Adam ABGC 15,0/13 20 32/15,1
* Konieczny, Marek Modry Las 12,2/10 20 29/12,3
** Konieczny, Adam Panorama GC 12,2/10 20 29/12,3
* Jablonski, Witold ABGC 10,7/ 9 20 27/10,8
21 Kubrakiewicz, Ryszard ABGC 21,9/20 19 38/21,1
* Kiejrys, Jakub Modry Las 15,0/13 19 32/15,1
* Kudelnicki, Roman Binowo Park 11,9/10 19 29/12,0
24 Zalewski, Krzysztof Binowo Park 17,6/16 18 31/17,7
* Blatkiewicz, Tomasz Binowo Park 13,4/11 18 28/13,5
* Szperliõski, Romuald ABGC 13,0/11 18 28/13,1
27 Trzmiel, Roman ABGC 16,7/15 17 30/16,8
* Kolodziejczak, Piotr ABGC 15,7/14 17 27/15,8
* Tosiek, Ryszard Binowo Park 12,1/10 17 27/12,2
* Sokolowski, Jan Sauerland 11,9/10 17 23/12,0
31 Szerement, Wlodziemierz Panorama GC 23,5/22 16 36
* Zielinski, Witold ABGC 18,2/16 16 31/18,3
* Murgrabia, Wojciech ABGC 14,8/13 16 23/14,9
* Wojtecki, Tomasz ABGC 13,8/12 16 27/13,9
* Kurka, Paweê Binowo Park 12,2/10 16 25/12,3
36 Dworaczek, Andrzej Guest 19,5/18 15 31/19,6
* Tatarewicz, Marcin ABGC 13,4/11 15 26/13,5
* Jarosz, Dariusz Modry Las 12,6/11 15 23/12,7
39 Moranska, Brygida Pszczyna Club 12,7/12 16 26/12,8
40 Mataj, Andrzej ABGC 25,8/24 14 32
* Lukasz, Sech Guest 18,9/17 14 28/19,0
* Zawadzki, Andrzej ABGC 17,3/16 14 28/17,4
* Tobiasz, Robert Modry Las 15,3/13 14 25/15,4
* Lubka, Zbigniew WKG 15,2/13 14 24/15,3
45 Konieczna, Slawomira Modry Las 14,9/15 15 28/15,0
* Sokolowska, Bozena Sauerland 12,4/12 15 24/12,5
47 Pietrzkiewicz, Piotr ABGC 30,6/30 13 35
* Kost, Marcin Modry Las 23,9/22 13 27/24,0
* Proniewicz, Grzegorz Modry Las 18,4/17 13 27/18,5
* Kuchcinski, Piotr Binowo Park 15,7/14 13 23/15,8
51 Jacyna Witt, Maêgorzata Binowo Park 15,0/15 14 28/15,1
52 Sobaszkiewicz, Paweê WKG 20,4/19 12 27/20,5
53 Rzeznik, Marian Panorama GC 20,5/19 11 25/20,6
54 Chlebicki, Rafaê Guest 33,5/33 10 32
* Sobolewski, Ryszard Tokary 19,6/18 10 20/19,7
* Krupa, Sebastian ABGC 19,3/18 10 21/19,4
* Jadwisiak, Janusz ABGC 17,8/16 10 23/17,9
* Motylewski, Boguslaw Modry Las 17,4/16 10 19/17,5
* Kalinski, Andrzej ABGC 15,4/14 10 19/15,5
60 Kuchcinska, Teresa Binowo Park 25,2/28 11 32
61 Kaczmarek, Mirosêaw ABGC 35,0/34 9 31
* Talerczyk, Mariusz ABGC 26,2/25 9 28/26,3
* Tabeau, Piotr ABGC 14,5/13 9 19/14,6
64 Kubrakiewicz, Alicja ABGC 20,6/22 10 25/20,7
65 Blatkiewicz, Przemyslaw Guest 32,9/32 8 31
* Sadocha, Henryk Modry Las 18,1/16 8 19/18,2
67 Koprowski, Andzej Guest 30,3/29 7 27/30,4
* Pienski, Maciej Kalinowe Pola 23,8/22 7 21/23,9
* Gawronski, Eryk ABGC 18,3/17 7 18/18,4
70 Gross-Witkow, Danuta Sollentuna GC 21,2/23 8 24/21,3
* Zwierz, Elzbieta Binowo Park 19,2/21 8 25/19,3
72 Karliõski, Piotr ABGC 36,0/35 6 24
* Gorbacz, Marcin Modry Las 19,1/17 6 13/19,2
* Zabkowski, Jan ABGC 17,5/16 6 14/17,6
75 Kaminska, Dorota ABGC 27,9/32 7 27/28,0
76 Kaczmarek, Piotr ABGC 35,7/35 5 20/35,8
77 Fluder, Przemyslaw Guest 36,0/35 4 23
78 Dekert, Bozena Modry Las 29,5/34 5 32
79 Tuêodziecki, Dariusz Lukecin Golf 20,1/18 3 14/20,2
80 Szerement, Dorota Panorama GC 34,9/41 4 32
* Dziemianko, Andrzelika Binowo Park 29,7/34 4 20/29,8
82 Wilk, Jozef ABGC 27,3/19 7 20/27,4
83 Trzmiel, Wioletta ABGC 36,0/42 2 32
* Borowiecka, Anna Modry Las 31,1/36 2 27/31,2
85 Torbjorson, Lars Guest 36,0/27 6 31
86 Torbjorson, Ella Guest 36,0/42 0 20

 

WYNIKI NETTO
Pl. Name, Vorname Club HCP. Netto Gew/StV
1 Kubrakiewicz, Ryszard ABGC 21,9/20 38 38/21,1
2 Galkiewicz, Michal Binowo Park 16,2/14 36 36
* Szerement, Wlodziemierz Panorama GC 23,5/22 36 36
4 Jankowska, Dorota Binowo Park 9,0/ 7 35 35
* Krupa, Zdzislaw ABGC 12,3/10 35 35
* Pietrzkiewicz, Piotr ABGC 30,6/30 35 35
7 Zembrowski, Leszek-M ABGC 12,7/11 34 34
8 Safanow, Jerzy Binowo Park 14,0/12 33 33
9 Gawronski, Grzegorz ABGC 3,8/ 1 32 32/3,9
* Szmit, Andrzej ABGC 8,6/ 6 32 32/8,7
* Stasiak, Pawel Panorama GC 11,5/ 9 32 32/11,6
* Witt, Marek Binowo Park 12,9/11 32 32/13,0
* Blatkiewicz, Krzysztof Guest 14,1/12 32 32/14,2
* Kiejrys, Jakub Modry Las 15,0/13 32 32/15,1
** Witkow, Zbigniew Adam ABGC 15,0/13 32 32/15,1
* Kuchcinska, Teresa Binowo Park 25,2/28 32 32
* Mataj, Andrzej ABGC 25,8/24 32 32
* Dekert, Bozena Modry Las 29,5/34 32 32
* Chlebicki, Rafaê Guest 33,5/33 32 32
* Szerement, Dorota Panorama GC 34,9/41 32 32
* Trzmiel, Wioletta ABGC 36,0/42 32 32
22 Szmit, Mateusz Modry Las 4,5/ 2 31 31/4,6
* Zalewski, Krzysztof Binowo Park 17,6/16 31 31/17,7
* Zielinski, Witold ABGC 18,2/16 31 31/18,3
* Dworaczek, Andrzej Guest 19,5/18 31 31/19,6
* Blatkiewicz, Przemyslaw Guest 32,9/32 31 31
* Kaczmarek, Mirosêaw ABGC 35,0/34 31 31
* Torbjorson, Lars Guest 36,0/27 31 31
29 Kajkowski, Piotr Guest 7,2/ 5 30 30/7,3
* Trzmiel, Roman ABGC 16,7/15 30 30/16,8
31 Olszewski, Andrzej Binowo Park 10,4/ 8 29 29/10,5
* Kudelnicki, Roman Binowo Park 11,9/10 29 29/12,0
* Konieczny, Marek Modry Las 12,2/10 29 29/12,3
** Konieczny, Adam Panorama GC 12,2/10 29 29/12,3
* Sanocki, Arkadiusz Modry Las 14,3/12 29 29/14,4
36 Szperliõski, Romuald ABGC 13,0/11 28 28/13,1
* Blatkiewicz, Tomasz Binowo Park 13,4/11 28 28/13,5
* Konieczna, Slawomira Modry Las 14,9/15 28 28/15,0
* Jacyna Witt, Maêgorzata Binowo Park 15,0/15 28 28/15,1
* Zawadzki, Andrzej ABGC 17,3/16 28 28/17,4
* Lukasz, Sech Guest 18,9/17 28 28/19,0
* Talerczyk, Mariusz ABGC 26,2/25 28 28/26,3
43 Mendak, Kazimierz Binowo Park 7,0/ 5 27 27/7,1
* Jablonski, Witold ABGC 10,7/ 9 27 27/10,8
* Tosiek, Ryszard Binowo Park 12,1/10 27 27/12,2
* Wojtecki, Tomasz ABGC 13,8/12 27 27/13,9
* Kolodziejczak, Piotr ABGC 15,7/14 27 27/15,8
* Proniewicz, Grzegorz Modry Las 18,4/17 27 27/18,5
* Sobaszkiewicz, Paweê WKG 20,4/19 27 27/20,5
* Kost, Marcin Modry Las 23,9/22 27 27/24,0
* Kaminska, Dorota ABGC 27,9/32 27 27/28,0
* Koprowski, Andzej Guest 30,3/29 27 27/30,4
* Borowiecka, Anna Modry Las 31,1/36 27 27/31,2
54 Moranska, Brygida Pszczyna Club 12,7/12 26 26/12,8
* Tatarewicz, Marcin ABGC 13,4/11 26 26/13,5
56 Kurka, Paweê Binowo Park 12,2/10 25 25/12,3
* Tobiasz, Robert Modry Las 15,3/13 25 25/15,4
* Zwierz, Elzbieta Binowo Park 19,2/21 25 25/19,3
* Rzeznik, Marian Panorama GC 20,5/19 25 25/20,6
* Kubrakiewicz, Alicja ABGC 20,6/22 25 25/20,7
61 Sokolowska, Bozena Sauerland 12,4/12 24 24/12,5
* Lubka, Zbigniew WKG 15,2/13 24 24/15,3
* Gross-Witkow, Danuta Sollentuna GC 21,2/23 24 24/21,3
* Karliõski, Piotr ABGC 36,0/35 24 24
65 Zalewska, Dorota Modry Las 4,7/ 2 23 23/4,8
* Sokolowski, Jan Sauerland 11,9/10 23 23/12,0
* Jarosz, Dariusz Modry Las 12,6/11 23 23/12,7
* Murgrabia, Wojciech ABGC 14,8/13 23 23/14,9
* Kuchcinski, Piotr Binowo Park 15,7/14 23 23/15,8
* Jadwisiak, Janusz ABGC 17,8/16 23 23/17,9
* Fluder, Przemyslaw Guest 36,0/35 23 23
72 Krupa, Sebastian ABGC 19,3/18 21 21/19,4
* Pienski, Maciej Kalinowe Pola 23,8/22 21 21/23,9
74 Sobolewski, Ryszard Tokary 19,6/18 20 20/19,7
* Wilk, Jozef ABGC 27,3/19 20 20/27,4
* Dziemianko, Andrzelika Binowo Park 29,7/34 20 20/29,8
* Kaczmarek, Piotr ABGC 35,7/35 20 20/35,8
* Torbjorson, Ella Guest 36,0/42 20 20
79 Tabeau, Piotr ABGC 14,5/13 19 19/14,6
* Kalinski, Andrzej ABGC 15,4/14 19 19/15,5
* Motylewski, Boguslaw Modry Las 17,4/16 19 19/17,5
* Sadocha, Henryk Modry Las 18,1/16 19 19/18,2
83 Gawronski, Eryk ABGC 18,3/17 18 18/18,4
84 Zabkowski, Jan ABGC 17,5/16 14 14/17,6
* Tuêodziecki, Dariusz Lukecin Golf 20,1/18 14 14/20,2
86 Gorbacz, Marcin Modry Las 19,1/17 13 13/19,2

 

LISTA STATOWA - SOBOTA 7 Września
Tee Time Name, first name
1 1 10:00 Jablonski, Witold
Mendak, Kazimierz
Gawronski, Grzegorz
Jankowska, Dorota
2 1 10:10 Olszewski, Andrzej
Szperliõski, Romuald
Wilk, Jozef
Tosiek, Ryszard
3 1 10:20 Kurka, Paweê
Gorbacz, Marcin
Folta, Marzenna
Konieczny, Marek
4 1 10:30 Lubka, Zbigniew
Konieczna, Slawomira
Dziemianko, Andrzelika
Talerczyk, Mariusz
5 1 10:40 Witt, Marek
Szerement, Dorota
Moranska, Brygida
Zwierz, Elzbieta
6 1 10:50 Zalewski, Krzysztof
Jacyna Witt, Maêgorzata
Sobaszkiewicz, Paweê
7 1 11:00 Gawronski, Eryk
Konieczny, Adam
Paczoska-Ziemak, Magdale.
Proniewicz, Grzegorz
8 1 11:10 Stasiak, Pawel
Kiejrys, Jakub
Zawadzki, Andrzej
Kaminska, Dorota
9 1 11:20 Blatkiewicz, Tomasz
Sanocki, Arkadiusz
Jadwisiak, Janusz
Fluder, Przemyslaw

 

Tee 10 - 8:00 h

10 10 8:00 Witkow, Zbigniew Adam
Gross-Witkow, Danuta
Safanow, Jerzy
Murgrabia, Wojciech
11 10 8:10 Folta, Zbigniew
Zwierz, Paweê
Rzeznik, Marian
Pienski, Maciej
12 10 8:20 Szerement, Wlodziemierz
Galkiewicz, Michal
Trzmiel, Wioletta
13 10 8:30 Kaczmarek, Mirosêaw
Tabeau, Piotr
Dworaczek, Andrzej
Kalinski, Andrzej
14 10 8:40 Chlebicki, Rafaê
Krupa, Zdzislaw
Krupa, Sebastian
Blatkiewicz, Przemyslaw
15 10 8:50 Tatarewicz, Marcin
Zabkowski, Jan
Karliõski, Piotr
16 10 9:00 Kubrakiewicz, Alicja
Mataj, Andrzej
Zielinski, Witold
Lukasz, Sech
17 10 9:10 Trzmiel, Roman
Kudelnicki, Roman
Wojtecki, Tomasz
Pietrzkiewicz, Piotr
18 10 9:20 Kubrakiewicz, Ryszard
Ostaêowski, Mariusz
Ziemak, Waldemar
Sokolowska, Bozena
19 10 9:30 Szmit, Andrzej
Zembrowski, Leszek-M
Sokolowski, Jan
Szmit, Mateusz
20 10 9:40 Motylewski, Boguslaw
Tuêodziecki, Dariusz
Kuchcinska, Teresa
Dekert, Bozena
21 10 9:50 Blatkiewicz, Krzysztof
Borowiecka, Anna
Sobolewski, Ryszard
Kaczmarek, Piotr
22 10 10:00 Pinski, Slawomir
Zalewska, Dorota
Torbjorson, Lars
Torbjorson, Ella
23 10 10:10 Kolodziejczak, Piotr
Kuchcinski, Piotr
Jarosz, Dariusz
Tobiasz, Robert
24 10 10:20 Sadocha, Henryk
Kost, Marcin
Koprowska, Elzbieta
Koprowski, Andzej

 

PROGRAM

PROGRAM

 

07:30                   Check in do turnieju „20-lecie ABGC o Puchar

Małgorzaty Marchelak” - recepcja ABGC

08:00                   Starty turnieju 18 dołków Stableford z dwóch tee

                           (kategoria pań, panów)

10:30                   W przerwie po 9 dołkach konkurs

„Nearest to the Pin – 20 dołek na 20-lecie”

11:00                   Przekąski w domku startowym

12:00                   Akademia golfa dla zaproszonych gości (konkursy,

turniej)

16:00 - 18:00       Kolacja bufetowa

18:30                   Urodzinowy tort i uroczystość 20-lecia oraz ceremonia

                                      wręczenia nagród zwycięzcom turnieju.

 

Podczas obchodów 20-lecia Amber Baltic Golf Club odbędzie się akcja charytatywna – zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kołczewie.

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ