Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Bilyana Cup

Drukuj

Amber Golf     bilyama

 

Wygraj wycieczkę ALL Inclusive do Turcji dla dwóch osób w ABGC!!!

BILYANA CUP by Amber Baltic Golf Club 3-4 sierpnia 2013 to wyjątkowy turniej przed Polonia CUP gdzie spotkają się najlepsi krajowi amatorzy.

Turniej składa się z dwóch dni o następującej formule:

        dzień pierwszy (3 sierpnia - sobota) – turniej w formacie Stableford netto I brutto, 1x longest drive, 1x nearest to the pin

        dzień drugi (4 sierpnia niedziela) – drugi dzień rywalizacji turniejowej, starty wg. uzyskanych wyników brutto w dniu poprzednim, 1x longest drive, 1x nearest to the pin

         

W przypadku amatorów, przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody przekraczające wartość 10 000PLN!!! Zapisz się już dzisiaj!

Kategoria Stableford Netto:

1.miejsce – 5dniowy wyjazd dla dwóch osób do Hotelu Gloria Golf **** (Turcja, Belek) All inclusive, 2 rundy golfa, transfery na terenie Turcji, opieka tour operatora oraz ubezpieczenie.

2.Miejsce – Wedge marki Cleveland + gadzety golfowe

3.Miejsce – Piłki Srixon oraz Voucer Bilyana Holidays

 

Kategoria Stableford Brutto:

1.miejsce – Hybryda Cleveland + gadżety golfowe

2.Miejsce – Wedge marki Cleveland + gadżety golfowe

3.Miejsce – Piłki Srixon oraz Voucher Bilyana Holidays

 

Cennik:

Członkowie klubu: 120PLN (2 dni turniejowe)

        Członkowie klubów partnerskich: 170PLN (2 dni turniejowe)

        Gościa: 220PLN (2 dni turniejowe)

 

Zapisy i rejestracja:

tel. +48 91 32 65 110, tel: 504 24 24 40

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wyniki Brutto
Pl. Name, Vorname HCP. 1. 2. Tot. +/-
1 Kaczala, Adrian 2,0 34 37 71 +1,0
2 Gawronski, Grzegorz 4,4 35 35 70 +2,0
3 Wozniak, Krzysztof 7,3 31 32 63 +9,0
4 Dec, Andrzej 7,6 26 34 60  +12,0
5 Grzelak, Pawel 7,6 27 30 57  +15,0
6 Majsterek, Arkadiusz 7,8 27 29 56  +16,0
7 Konieczny, Jan 9,4 25 27 52  +20,0
* Kalinski, Jan 5,7 26 26 52  +20,0
9 Mendak, Kazimierz 8,9 26 23 49  +23,0
* Stodolny, Maciej 8,5 23 26 49  +23,0
11 Hermanowski, Cezary 9,1 22 25 47  +25,0
12 Jaroszewski, Andrzej 14,6 18 28 46  +26,0
* Konieczny, Marek 12,6 26 20 46  +26,0
14 Stasiak, Pawel 11,3 23 22 45  +27,0
* Niewczas, Leszek 8,4 18 27 45  +27,0
16 Wojtecki, Tomasz 16,2 22 22 44  +28,0
* Karbowniczek, Robert 9,6 25 19 44  +28,0
18 Wisniewski, Janusz 10,9 25 18 43  +29,0
19 Sobota, Nikola 8,5 24 18 42  +30,0
20 Marszalek, Slawomir 12,0 15 25 40  +32,0
21 Wierzba, Andrzej 14,0 16 23 39  +33,0
22 Pieslak, Dariusz 17,6 20 17 37  +35,0
* Kiejrys, Jakub 14,4 19 18 37  +35,0
24 Tobiasz, Robert 15,0 16 20 36  +36,0
* Jadwisiak, Michal 10,4 15 21 36  +36,0
26 Glowacki, Robert 15,9 15 19 34  +38,0
27 Zdan, Andrzej 22,9 16 17 33  +39,0
28 Gawronski, Eryk 24,9 21 11 32  +40,0
* Folta, Zbigniew 14,3 19 13 32  +40,0
30 Sadocha, Henryk 18,1 16 15 31  +41,0
31 Wierzba, Alexander 30,2 15 15 30  +42,0
* Marszalek, Krzysztof 25,4 12 18 30  +42,0
* Bigus, Bogdan 19,0 16 14 30  +42,0
* Lubka, Zbigniew 14,6 14 16 30  +42,0
35 Kubrakiewicz, Rysza. 22,8 10 18 28  +44,0
36 Wroblewski, Janusz 23,8 12 15 27  +45,0
* Glapiak, Miroslaw 21,6 13 14 27  +45,0
* Gasecki, Lech 19,4 14 13 27  +45,0
* Jarosz, Dariusz 12,1 14 13 27  +45,0
40 Przybylski, Henryk 20,7 11 14 25  +47,0
* Wierzba, Andrzej J 18,7 10 15 25  +47,0
42 Kost, Marcin 25,6 16 8 24  +48,0
* Bazyly, Paweê 23,5 12 12 24  +48,0
* Sobaszkiewicz, Paweê 20,1 11 13 24  +48,0
45 Zielinski, Witold 17,7 7 15 22  +50,0
46 Krogulec, Krzysztof 23,2 4 17 21  +51,0
* Kubrakiewicz, Alicja 20,2 9 12 21  +51,0
* Jadwisiak, Janusz 17,3 12 9 21  +51,0
* Kalinski, Andrzej 15,7 11 10 21  +51,0
50 Siwicki, Marek 17,4 9 11 20  +52,0
* Jakubowska, Agniesz. 11,7 7 13 20  +52,0
52 Biniek, Zenon 36,0 8 11 19  +53,0
53 Kaminska, Dorota 28,4 7 10 17  +55,0
* Rozewicki, Ryszard 23,2 8 9 17  +55,0
55 Zawartnicki, Tomasz 36,0 8 7 15  +57,0
56 Kaczmarek, Piotr 35,7 8 6 14  +58,0
* Napieraj, Andrzej 30,1 4 10 14  +58,0
58 Jablonski, Witold 10,5 22 22  +14,0
-- Grodziõska, Paulina 17,7 16 NA N.A.  ----
-- Majsterek, Alexander 36,0 NR N.R.  ----

 

Wyniki Netto
Pl. Name, Vorname HCP. 1. 2. Tot. +/-
1 Wierzba, Alexander 30,2 43 50 93  -21
2 Gawronski, Grzegorz 4,4 37 37 74 -2
* Gawronski, Eryk 24,9 45 29 74 -2
4 Wozniak, Krzysztof 7,3 36 37 73 -1
5 Dec, Andrzej 7,6 31 39 70 +2
* Jaroszewski, Andrzej 14,6 29 41 70 +2
* Wojtecki, Tomasz 16,2 36 34 70 +2
* Marszalek, Krzysztof 25,4 31 39 70 +2
9 Kaczala, Adrian 2,0 33 36 69 +3
* Zdan, Andrzej 22,9 32 37 69 +3
* Kaminska, Dorota 28,4 35 34 69 +3
12 Kubrakiewicz, Rysza. 22,8 29 39 68 +4
13 Grzelak, Pawel 7,6 32 35 67 +5
14 Majsterek, Arkadiusz 7,8 32 34 66 +6
* Kaczmarek, Piotr 35,7 34 32 66 +6
16 Konieczny, Marek 12,6 36 28 64 +8
* Pieslak, Dariusz 17,6 33 31 64 +8
* Kost, Marcin 25,6 39 25 64 +8
19 Mendak, Kazimierz 8,9 33 30 63 +9
* Wierzba, Andrzej 14,0 28 35 63 +9
* Wroblewski, Janusz 23,8 27 36 63 +9
22 Konieczny, Jan 9,4 30 32 62  +10
* Stasiak, Pawel 11,3 32 30 62  +10
24 Wisniewski, Janusz 10,9 34 27 61  +11
* Biniek, Zenon 36,0 26 35 61  +11
26 Stodolny, Maciej 8,5 28 32 60  +12
* Hermanowski, Cezary 9,1 28 32 60  +12
* Glowacki, Robert 15,9 28 32 60  +12
* Bazyly, Paweê 23,5 31 29 60  +12
30 Gasecki, Lech 19,4 31 28 59  +13
* Glapiak, Miroslaw 21,6 29 30 59  +13
32 Kalinski, Jan 5,7 29 29 58  +14
* Marszalek, Slawomir 12,0 24 34 58  +14
* Tobiasz, Robert 15,0 27 31 58  +14
* Przybylski, Henryk 20,7 27 31 58  +14
36 Kiejrys, Jakub 14,4 28 29 57  +15
* Sadocha, Henryk 18,1 31 26 57  +15
* Bigus, Bogdan 19,0 31 26 57  +15
39 Niewczas, Leszek 8,4 23 33 56  +16
* Krogulec, Krzysztof 23,2 21 35 56  +16
* Zawartnicki, Tomasz 36,0 26 30 56  +16
42 Karbowniczek, Robert 9,6 32 23 55  +17
* Sobaszkiewicz, Paweê 20,1 27 28 55  +17
* Rozewicki, Ryszard 23,2 28 27 55  +17
45 Kubrakiewicz, Alicja 20,2 22 32 54  +18
46 Sobota, Nikola 8,5 29 24 53  +19
* Lubka, Zbigniew 14,6 25 28 53  +19
48 Folta, Zbigniew 14,3 29 22 51  +21
* Wierzba, Andrzej J 18,7 22 29 51  +21
50 Jadwisiak, Michal 10,4 21 29 50  +22
51 Napieraj, Andrzej 30,1 20 29 49  +23
52 Jadwisiak, Janusz 17,3 24 23 47  +25
* Siwicki, Marek 17,4 21 26 47  +25
54 Zielinski, Witold 17,7 16 29 45  +27
55 Jarosz, Dariusz 12,1 21 18 39  +33
* Kalinski, Andrzej 15,7 20 19 39  +33
57 Jakubowska, Agniesz. 11,7 17 19 36  +36
58 Jablonski, Witold 10,5 30 30 +6
-- Grodziõska, Paulina 17,7 32 NA N.A.  ----
-- Majsterek, Alexander 36,0 NR N.R.  ----

 

Kalendarz turniejów 2013

DATA

TURNIEJ

ORGANIZATOR


13-14.04.2013 I Turniej Klubowy

27.04.2013 Zachodniopomorska Liga Golfa

01-02.05.2013 X Puchar Zjednoczonej Europy

03.05.2013 XII Turniej Konstytucji 3 Maja O Puchar Burmistrza Międzyzdrojów

04.05.2013 II Turniej Klubowy

7-08.05.2013 Golf Bussines League

18.05.2013 Pilsner Urquell  III Turniej Klubowy

19.05.2013 III Turniej Klubowy

25.05.2013 II Golden Tulip Cup

22-23.06.2013 Mistrzostwa Amber Baltic Golf Club i Panorama Golf Club ABGC

04-07.07.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski Grupa A

14.07.2013 Kettler Open

03-04.08.2013 Bilyana Cup

08-10.08.2013 XVIII PZU POLONIA CUP by Porsche Centrum Poznań

11.08.2013 Porsche Centrum Poznań Invitational Cup

15.08.2013 Senior Golf Tour

17-18.08.2013 Ojciec i Syn & Family Cup

24.08.2013 Zachodniopomorska Liga Golfa

25.08.2013 IV Turniej Klubowy

07.09.2013 20-lecie Amber Baltic Golf Club

14.09.2013 Wit Old Cup

28-29.09.2013 MARENA Ladies Golf Tour – Masters

5-6.10.2013 Baltic Cup (5.10 runda - Amber Baltic Golf Club, -6.10 runda Baltic Hils)

12-13.10.2013 Warimpex Golf Cup

19-20.10.2013 V Turniej Klubowy

10-11.11.2013 Turniej Dnia Niepodległości

 

* Program turniejów może ulec zmianie. Aktualizacje dostępne na stronie www.abgc.pl

You are here: Bilyana Cup
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ