Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Turniej o Puchar Prezesa Gab

Drukuj

Amber Golf

 

 

Turniej o Puchar Prezesa Golf Amber Baltic

Wyniki Netto
Pl. Name, Vorname Netto
1 Kalinski, Andrzej 41
2 Wojtecki, Tomasz 40
* Kaminska, Dorota 40
* Kaczmarek, Mirosêaw 40
5 Murgrabia, Wojciech 39
6 Kolodziejczak, Piotr 38
* Chlebicki, Rafaê 38
* Kornasz, Dawid 38
9 Lukasz, Sech 37
10 Bieniasz, Waclaw 34
* Krogulec, Krzysztof 34
* Lacki, Artur 34
13 Klawiter, Mateusz 33
* Langowski, Hieronim 33
15 Jablonski, Witold 32
* Dobrzynski, Jarosêaw 32
* Jadwisiak, Janusz 32
* Popiel, Pawel 32
* Kost, Marcin 32
20 Folta, Zbigniew 31
* Dudzinski, Marcin 31
* Talerczyk, Mariusz 31
23 Wasniewski, Wojciech 30
* Krupa, Zdzislaw 30
* Tabeau, Piotr 30
26 Jakubowska, Agnieszka 29
** Tosiek, Ryszard 29
* Sanocki, Arkadiusz 29
29 Jesionek, Maciej 28
* Karbowniczek, Robert 28
* Mataj, Andrzej 28
32 Kudelnicki, Roman 27
* Zielinski, Witold 27
34 Smaga, Aleksandra 26
35 Witkow, Zbigniew Adam 22
36 Gross-Witkow, Danuta 17
37 Sadka, Bogdan 16
38 Sadka, Karolina 10

 

Wyniki brutto
Pl. Name, Vorname Brutto
1 Wasniewski, Wojciech 28
2 Murgrabia, Wojciech 25
3 Kalinski, Andrzej 24
* Kolodziejczak, Piotr 24
* Jablonski, Witold 24
6 Wojtecki, Tomasz 23
7 Folta, Zbigniew 21
8 Dudzinski, Marcin 20
* Krupa, Zdzislaw 20
* Karbowniczek, Robert 20
* Jesionek, Maciej 20
12 Lukasz, Sech 19
* Bieniasz, Waclaw 19
* Jakubowska, Agnieszka 19
** Tosiek, Ryszard 19
16 Klawiter, Mateusz 18
* Dobrzynski, Jarosêaw 18
* Tabeau, Piotr 18
* Kudelnicki, Roman 18
20 Popiel, Pawel 17
21 Jadwisiak, Janusz 16
22 Krogulec, Krzysztof 15
* Sanocki, Arkadiusz 15
24 Langowski, Hieronim 14
25 Zielinski, Witold 12
* Witkow, Zbigniew Adam 12
27 Chlebicki, Rafaê 11
* Kaminska, Dorota 11
* Talerczyk, Mariusz 11
* Kost, Marcin 11
* Lacki, Artur 11
32 Kaczmarek, Mirosêaw 10
* Mataj, Andrzej 10
34 Kornasz, Dawid 8
35 Smaga, Aleksandra 6
36 Gross-Witkow, Danuta 3
37 Sadka, Karolina 2
38 Sadka, Bogdan 1

 

Lista startowa 1.06
Tee Time Name, first name
1 1 10:30 Krupa, Zdzislaw
Jesionek, Maciej
Wasniewski, Wojciech
2 1 10:40 Jablonski, Witold
Sadka, Bogdan
Wasniewski, Wlodzimierz
Dobrzynski, Jarosêaw
3 1 10:50 Murgrabia, Wojciech
Bieniasz, Waclaw
Langowski, Hieronim
Kalinski, Andrzej
4 1 11:00 Wojtecki, Tomasz
Zielinski, Witold
Talerczyk, Mariusz
Mataj, Andrzej
5 1 11:10 Karbowniczek, Robert
Tabeau, Piotr
Popiel, Pawel
Kaczmarek, Mirosław

 

Tee 10 - 10:00 h

6 10 10:00 Klawiter, Mateusz
Kornasz, Dawid
Folta, Zbigniew
7 10 10:10 Krupa, Sebastian
Jadwisiak, Janusz
Lukasz, Sech
Lacki, Artur
8 10 10:20 Chlebicki, Rafaê
Gross-Witkow, Danuta
Kaminska, Dorota
Witkow, Zbigniew Adam
9 10 10:30 Kolodziejczak, Piotr
Tosiek, Ryszard
Kudelnicki, Roman
Tobiasz, Robert
10 10 10:40 Duraczek, Damian
Mucharzewski, Dariusz
Jakubowska, Agnieszka
Sadka, Karolina
11 10 10:50 Dudzinski, Marcin
Sanocki, Arkadiusz
Smaga, Aleksandra
Kost, Marcin

 

Informacje

Data:

1.06.2013

Format:

18 dołków Stableford  brutto netto

Zgłoszenia do turnieju:

W recepcji Amber Baltic Golf Club do 31.05 do godz. 16:00

Tees

Panowie żółte tees, panie oraz ppanowie powyżej 65 lat czerwone tees.

panie oraz panowie powyżej 65 lat czerwone tees.

Kategorie:

Stableford  brutto  I, II, III miejsce

Stableford  netto I, II, III miejsce

Kobiety netto I miejsce

Opłaty:

Członkowie ABGC                                         40,-

Członkowie Pól Parterskich                             70,-

Goście                                                         100,-

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ