Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Pilsner Urquell Trophy

Drukuj

Amber Golf

 

PILSNER URQUELL TROPHY 2013 - 15 czerwca 2013

Wyniki N etto
Pl. Name, Vorname HCP. Netto
1 Follendorf, Andrzej 10,9/10 36
* Kalinski, Andrzej 15,5/16 36
3 Safanow, Jerzy 14,0/13 33
* Nieweglowski, Zdzislaw 19,2/20 33
* Studniarek, Izabela 36,0/38 33
6 Zielinski, Witold 17,3/17 32
* Sobaszkiewicz, Paweê 20,0/20 32
8 Gawronski, Grzegorz 3,9/ 2 31
* Jablonski, Witold 10,3/ 9 31
* Szymanski, Adam 17,9/18 31
* Zdan, Andrzej 24,7/26 31
12 Kolodziejczak, Piotr 15,6/15 30
* Proniewicz, Grzegorz 18,3/18 30
14 Lacki, Artur 24,5/25 29
15 Witkow, Zbigniew Adam 14,6/14 27
16 Sac, Kaziemierz 12,4/11 26
* Lukasz, Sech 18,8/19 26
18 Gawronski, Eryk 30,9/33 23
19 Dutczak, Jerzy Pro 22
* Gross-Witkow, Danuta 20,9/22 22
* Krogulec, Krzysztof 23,0/24 22
22 Klawiter, Mateusz 15,8/15 21
23 Lampart, Roman 13,6/13 18
-- Studniarek, Piotr 4,9/ 3 No Ret
-- Motylewski, Boguslaw 16,8/16 No sho
Wyniki Brutto
Pl. Name, Vorname HCP. Brutto
1 Gawronski, Grzegorz 3,9/ 2 29
2 Follendorf, Andrzej 10,9/10 26
3 Jablonski, Witold 10,3/ 9 23
4 Kalinski, Andrzej 15,5/16 22
* Dutczak, Jerzy 0,0 22
6 Safanow, Jerzy 14,0/13 20
7 Nieweglowski, Zdzislaw 19,2/20 17
* Zielinski, Witold 17,3/17 17
* Kolodziejczak, Piotr 15,6/15 17
* Sac, Kaziemierz 12,4/11 17
11 Szymanski, Adam 17,9/18 16
12 Proniewicz, Grzegorz 18,3/18 15
13 Witkow, Zbigniew Adam 14,6/14 14
14 Sobaszkiewicz, Paweê 20,0/20 13
* Lukasz, Sech 18,8/19 13
16 Klawiter, Mateusz 15,8/15 11
* Lampart, Roman 13,6/13 11
18 Zdan, Andrzej 24,7/26 10
* Krogulec, Krzysztof 23,0/24 10
20 Lacki, Artur 24,5/25 8
21 Gross-Witkow, Danuta 20,9/22 7
22 Gawronski, Eryk 30,9/33 6
23 Studniarek, Izabela 36,0/38 4
-- Studniarek, Piotr 4,9/ 3 No Ret
-- Motylewski, Boguslaw 16,8/16 No sho
LISTA STARTOWA 15 czerwca
Tee Time Name, first name
1 1 10:30 Jablonski, Witold
Gawronski, Grzegorz
Szmit, Andrzej
2 1 10:40 Kalinski, Andrzej
Krogulec, Krzysztof
Lacki, Artur
3 1 10:50 Klawiter, Mateusz
Gawronski, Eryk
Sobaszkiewicz, Paweł
4 1 11:00 Lampart, Roman
Zielinski, Witold
Sac, Kaziemierz
5 1 11:10 Studniarek, Piotr
Motylewski, Boguslaw
Studniarek, Izabela
6 1 11:20 Follendorf, Andrzej
Witkow, Zbigniew Adam
Gross-Witkow, Danuta
7 1 11:30 Lukasz, Sech
Dutczak, Jerzy
Kolodziejczak, Piotr
8 1 11:40 Krupa, Zdzislaw
Krupa, Sebastian
Szymanski, Adam
9 1 11:50 Safanow, Jerzy
Proniewicz, Grzegorz
Zdan, Andrzej

 

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ