Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Pilsner Urquell Trophy

Drukuj

Amber Golf

 

PILSNER URQUELL TROPHY 2013 - 15 czerwca 2013

WYNIKI NETTO III KLUBOWY PILSNER URQELL

to Handicap 10,5

Pl. Name, Vorname HCP. Netto Gew/StV
1 Jesionek, Andrzej 4,8/ 3 33 33/4,9
* Jablonski, Witold 9,9/ 8 33 33/10,0
3 Wojtowicz, Jaroslaw 10,1/ 9 32 32/10,2

 

Handicaps 10,6 to 18,5

Pl. Name, Vorname HCP. Netto Gew/StV
1 Kolep, Franz 17,1/17 44 44/14,7
2 Stasiak, Pawel 11,9/11 36 36
* Wojtecki, Tomasz 17,5/17 36 36
4 Credner, Karl 11,2/11 35 35
* Zawadzki, Andrzej 15,9/15 35 35
6 Kalinski, Andrzej 16,7/17 32 32/16,8
7 Krupa, Zdzislaw 12,1/11 31 31/12,2
8 Lubka, Zbigniew 16,8/16 29 29/16,9
9 Zembrowski, Leszek-M 12,6/12 27 27/12,7
* Pawlowski, Jaroslaw 18,3/18 27 27/18,4
11 Sac, Kaziemierz 13,8/13 26 26/13,9
* Zielinski, Witold 17,2/17 26 26/17,3
13 Kolodziejczak, Piotr 15,7/15 25 25/15,8
* Jadwisiak, Janusz 16,6/16 25 25/16,7
* Klawiter, Mateusz 16,8/16 25 25/16,9
-- Lampart, Roman 14,8/14 No sho ----

 

Handicaps 18,6 to 24,5

Pl. Name, Vorname HCP. Netto Gew/StV
1 Masztalerz, Krzysztof-MT 19,6/20 36 36
2 Nieweglowski, Zdzislaw 19,2/20 34 34
* Kubrakiewicz, Ryszard 23,0/24 34 34
4 Kubrakiewicz, Alicja 19,8/20 28 28/19,9
* Lacki, Artur 24,5/25 28 28/24,6
6 Kornasz, Dawid 24,5/25 19 19/24,6
7 Nieweglowska, Maria 20,7/21 12 12/20,8

 

WYNIKI BRUTTO III KLUBOWY 19.05
Pl. Name, Vorname HCP. Brutto Gew/StV
1 Jesionek, Andrzej 4,9/ 3 33 35
2 Credner, Karl 11,2/10 27 36
3 Kolodziejczak, Piotr 15,8/15 24 37/15,5
* Sac, Kaziemierz 13,9/13 24 33
* Zembrowski, Leszek-M 12,7/12 24 36
6 Klawiter, Mateusz 16,9/17 23 40/15,7
* Gwarda, Paweê 16,3/16 23 38/15,7
* Stasiak, Pawel 11,9/11 23 34
* Wojtowicz, Jaroslaw 10,2/ 9 23 31/10,3
10 Jablonski, Witold 10,0/ 9 22 27/10,1
11 Wojtecki, Tomasz 17,5/17 21 37/17,2
12 Nieweglowski, Zdzislaw 19,2/20 19 33
13 Lukasz, Sech 20,8/21 20 41/18,8
14 Lubka, Zbigniew 16,9/17 19 35
* Jadwisiak, Janusz 16,7/16 19 34
* Krupa, Zdzislaw 12,2/11 19 27/12,3
17 Kolep, Franz 14,7/15 17 31/14,8
18 Ammann, Constantin 24,2/25 18 38/23,4
* Zielinski, Witold 17,3/17 18 33
20 Kalinski, Andrzej 16,8/17 15 29/16,9
21 Kubrakiewicz, Ryszard 23,0/24 16 37/22,6
22 Masztalerz, Krzysztof-MT 19,6/20 13 29/19,7
* Krupa, Sebastian 19,1/19 13 26/19,2
24 Kubrakiewicz, Alicja 19,9/20 11 27/20,0
25 Pietrzkiewicz, Piotr 32,4/34 9 34
26 Kornasz, Dawid 36,0/39 7 39/34,5
* Lacki, Artur 24,6/25 7 28/24,7
28 Nieweglowska, Maria 20,8/21 4 14/20,9
29 Zimmer, Wilhelm 27,1/28 2 21/27,2
-- Zawadzki, Andrzej 15,9/15 No sho ----
-- Pawlowski, Jaroslaw 18,4/18 No sho ----

 

WYNIKI NETTO III TURNIEJ KLUBOWY 19.05
Pl. Name, Vorname HCP. Netto Gew/StV
1 Lukasz, Sech 20,8/21 41 41/18,8
2 Klawiter, Mateusz 16,9/17 40 40/15,7
3 Kornasz, Dawid 36,0/39 39 39/34,5
4 Gwarda, Paweê 16,3/16 38 38/15,7
* Ammann, Constantin 24,2/25 38 38/23,4
6 Kolodziejczak, Piotr 15,8/15 37 37/15,5
* Wojtecki, Tomasz 17,5/17 37 37/17,2
* Kubrakiewicz, Ryszard 23,0/24 37 37/22,6
9 Credner, Karl 11,2/10 36 36
* Zembrowski, Leszek-M 12,7/12 36 36
11 Jesionek, Andrzej 4,9/ 3 35 35
* Lubka, Zbigniew 16,9/17 35 35
13 Stasiak, Pawel 11,9/11 34 34
* Jadwisiak, Janusz 16,7/16 34 34
* Pietrzkiewicz, Piotr 32,4/34 34 34
16 Sac, Kaziemierz 13,9/13 33 33
* Zielinski, Witold 17,3/17 33 33
* Nieweglowski, Zdzislaw 19,2/20 33 33
19 Wojtowicz, Jaroslaw 10,2/ 9 31 31/10,3
* Kolep, Franz 14,7/15 31 31/14,8
21 Kalinski, Andrzej 16,8/17 29 29/16,9
* Masztalerz, Krzysztof-MT 19,6/20 29 29/19,7
23 Lacki, Artur 24,6/25 28 28/24,7
24 Jablonski, Witold 10,0/ 9 27 27/10,1
* Krupa, Zdzislaw 12,2/11 27 27/12,3
* Kubrakiewicz, Alicja 19,9/20 27 27/20,0
27 Krupa, Sebastian 19,1/19 26 26/19,2
28 Zimmer, Wilhelm 27,1/28 21 21/27,2
29 Nieweglowska, Maria 20,8/21 14 14/20,9
-- Zawadzki, Andrzej 15,9/15 No sho ----
-- Pawlowski, Jaroslaw 18,4/18 No sho ----

 

Lista Startowa 19.05
Tee Time Name, first name
1 1 11:00 Jesionek, Andrzej
Wojtowicz, Jaroslaw
Lubka, Zbigniew
Jablonski, Witold
2 1 11:10 Credner, Karl
Kalinski, Andrzej
Kolep, Franz
Zimmer, Wilhelm
3 1 11:20 Ammann, Constantin
Krupa, Sebastian
Krupa, Zdzislaw
Jadwisiak, Janusz
4 1 11:30 Lukasz, Sech
Zawadzki, Andrzej
Zielinski, Witold
Pawlowski, Jaroslaw

 

Tee 10 - 11:00 h

5 10 11:00 Masztalerz, Krzysztof-MT
Stasiak, Pawel
Zembrowski, Leszek-M
Sac, Kaziemierz
6 10 11:10 Kubrakiewicz, Ryszard
Lacki, Artur
Nieweglowski, Zdzislaw
Kolodziejczak, Piotr
7 10 11:20 Kubrakiewicz, Alicja
Pietrzkiewicz, Piotr
Wojtecki, Tomasz
Nieweglowska, Maria
8 10 11:30 Klawiter, Mateusz
Gwarda, Paweê
Kornasz, Dawid

 

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ