Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Puchar Zjednoczonej Europy

Drukuj

Amber Golf

 

Szanowni Golfiści,

Tradycyjnie zapraszamy na majówke do Amber Baltic golf Club w dniach 1-2 Maja odbędzie X Puchar Zjednoczonej Europy sponosorowany przez  Vienna International w   formacie Stableford brutto, netto

Natomiast 3 Maja tradycyjnie odbędzię się XII Turniej Konstytucji 3 maja gramy w formacie stroke play brutto i netto.

Wyniki Netto
Pl. Name, Vorname HCP. Netto
1 Haftarczuk, Zygmunt 30,3/32 67
2 Wozniak, Krzysztof 9,8/ 8 69
3 Piotrowski, Andrzej 16,9/17 73
4 Credner, Karl 12,0/12 74
* Kuchcinska, Teresa 27,2/29 74
6 Jadwisiak, Michal 10,3/ 9 75
* Sac, Kaziemierz 13,7/13 75
* Kolep, Franz 18,7/19 75
9 Jablonski, Witold 10,8/10 76
10 Piela, Zbigniew 13,0/12 77
* Kaczmarek, Robert 16,5/16 77
* Zielinski, Witold 17,0/17 77
* Nieweglowski, Zdzislaw 18,8/19 77
* Dudek, Maciej 23,1/24 77
15 Laskowski, Pawel 13,2/12 78
* Lubka, Zbigniew 16,7/16 78
* Wolski, Krzysztof 18,1/18 78
* Biniecki, Dariusz 18,7/19 78
* Krogulec, Krzysztof 22,8/23 78
20 Grunt, Marek 6,6/ 5 79
* Gretner- Kowalczyk, Elľb. 29,3/31 79
22 Safanow, Jerzy 14,0/13 80
* Pokorski, Michal 36,0/39 80
24 Dabrowiecki, Piotr 2,8/ 0 81
* Halas, Przemyslaw 11,3/10 81
* Kowalczyk, Krzysztof 15,0/14 81
* Tadeusz, Longin 20,2/21 81
28 Jesionek, Maciej 10,7/ 9 82
29 Mierzwa jr, Michaê 7,2/ 5 84
* Kolodziejczak, Piotr 15,6/15 84
* Kruk, Wojciech 17,2/17 84
* Kuchcinski, Piotr 17,7/17 84
33 Piorko, Zbigniew 18,2/18 85
* Slupianek, Marek 36,0/39 85
35 Kubrakiewicz, Alicja 19,6/20 86
* Piotrowski, Artur 27,0/28 86
* Wolska, Jadwiga 32,1/34 86
38 Goli, Michal 10,1/ 9 87
39 Dobicki, Mieczysêaw 24,7/26 88
40 Tabeau, Piotr 14,1/13 94
41 Lacki, Artur 24,3/25 95
42 Konieczny, Jan 8,6/ 7 97

 

Wyniki Brutto
Pl. Name, Vorname HCP. Brutto
1 Wozniak, Krzysztof 9,8/ 8 77
2 Dabrowiecki, Piotr 2,8/ 0 81
3 Jadwisiak, Michal 10,3/ 9 84
* Grunt, Marek 6,6/ 5 84
5 Credner, Karl 12,0/12 86
6 Jablonski, Witold 10,8/10 86
7 Sac, Kaziemierz 13,7/13 88
8 Piela, Zbigniew 13,0/12 89
* Mierzwa jr, Michaê 7,2/ 5 89
10 Laskowski, Pawel 13,2/12 90
* Piotrowski, Andrzej 16,9/17 90
12 Jesionek, Maciej 10,7/ 9 91
* Halas, Przemyslaw 11,3/10 91
14 Kolep, Franz 18,7/19 94
15 Kaczmarek, Robert 16,5/16 93
* Safanow, Jerzy 14,0/13 93
17 Zielinski, Witold 17,0/17 94
* Lubka, Zbigniew 16,7/16 94
19 Nieweglowski, Zdzislaw 18,8/19 96
20 Kowalczyk, Krzysztof 15,0/14 95
21 Goli, Michal 10,1/ 9 96
* Wolski, Krzysztof 18,1/18 96
23 Biniecki, Dariusz 18,7/19 97
24 Haftarczuk, Zygmunt 30,3/32 99
* Kolodziejczak, Piotr 15,6/15 99
26 Kruk, Wojciech 17,2/17 101
27 Tadeusz, Longin 20,2/21 102
28 Krogulec, Krzysztof 22,8/23 101
* Dudek, Maciej 23,1/24 101
* Kuchcinski, Piotr 17,7/17 101
31 Kuchcinska, Teresa 27,2/29 103
32 Piorko, Zbigniew 18,2/18 103
33 Konieczny, Jan 8,6/ 7 104
34 Kubrakiewicz, Alicja 19,6/20 106
35 Tabeau, Piotr 14,1/13 107
36 Gretner- Kowalczyk, Elľb. 29,3/31 110
37 Piotrowski, Artur 27,0/28 114
* Dobicki, Mieczysêaw 24,7/26 114
39 Wolska, Jadwiga 32,1/34 120
40 Pokorski, Michal 36,0/39 119
41 Lacki, Artur 24,3/25 120
42 Slupianek, Marek 36,0/39 124

 

Lista Startowa 3 Maja
Tee Time Name, first name
1 1 10:00 Grunt, Marek
Credner, Karl
Wojtecki, Tomasz
2 1 10:10 Sac, Kaziemierz
Jablonski, Witold
Lacki, Artur
Kolodziejczak, Piotr
3 1 10:20 Safanow, Jerzy
Kaczmarek, Robert
Krupa, Zdzislaw
Kolep, Franz
4 1 10:30 Kubrakiewicz, Ryszard
Pokorski, Michal
Nieweglowski, Zdzislaw
Kloda, Leszek
5 1 10:40 Dabrowiecki, Piotr
Mierzwa jr, Michaê
Jesionek, Maciej
Jadwisiak, Michal
6 1 10:50 Piotrowski, Andrzej
Wolski, Krzysztof
Kowalczyk, Krzysztof
Dobicki, Mieczysêaw

 

Tee 10 - 9:30 h

7 10 9:30 Zielinski, Witold
Kuchcinski, Piotr
Tadeusz, Longin
8 10 9:40 Wolska, Jadwiga
Kubrakiewicz, Alicja
Kuchcinska, Teresa
Gretner- Kowalczyk, Elľb.
9 10 9:50 Konieczny, Jan
Slupianek, Marek
Lubka, Zbigniew
Wozniak, Krzysztof
10 10 10:00 Krogulec, Krzysztof
Gronowski, Mariusz
Halemba, Ryszard
Laskowski, Pawel
11 10 10:10 Haftarczuk, Zygmunt
Bieniasz, Waclaw
Biniecki, Dariusz
Halas, Przemyslaw
12 10 10:20 Piela, Zbigniew
Piorko, Zbigniew
Jadwisiak, Janusz
Dudek, Maciej
13 10 10:30 Piotrowski, Artur
Tabeau, Piotr
Goli, Michal
Kruk, Wojciech

 

XII Turniej Konstytucji 3 Maja

Data:

03.05.2013

Format:

18 dołków Stroke play brutto i netto

Zgłoszenia do turnieju:

W recepcji Amber Baltic Golf Club do 30.04 do godz. 16:00

Tees

Panowie żółte tees, panie oraz ppanowie powyżej 65 lat czerwone tees. panie oraz panowie powyżej 65 lat czerwone tees.

Kategorie:

I, II, III miejsce Stroke play brutto

I, II, III miejsce Stroke play netto

Opłaty:

Członkowie ABGC                                             60,-

Członkowie ABGC juniorzy/seniorzy                    50,-

Członkowie Pól Zachodniopomorskich                120,-

Członkowie Pól Zachodnio. Juniorzy                    80,-

Goście                                                            160,-

Goście juniorzy                                                120,-

 

PROGRAM TURNIEJU

 

 

3.05.2013

 

10:00

Start do turnieju 

15:00

Lunch w budynku klubowym

17:00

Ogłoszenie wyników i Ceremonia wręczenia nagród

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ