Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Puchar Zjednoczonej Europy

Drukuj

Amber Golf

 

Szanowni Golfiści,

Tradycyjnie zapraszamy na majówke do Amber Baltic golf Club w dniach 1-2 Maja odbędzie X Puchar Zjednoczonej Europy sponosorowany przez  Vienna International w   formacie Stableford brutto, netto

Natomiast 3 Maja tradycyjnie odbędzię się XII Turniej Konstytucji 3 maja gramy w formacie stroke play brutto i netto.

WYNIKI BRUTTO
Pl. Name, Vorname HCP. 1. 2. Tot. +/-
1 Dabrowiecki, Piotr 3,0 38 26 64  +13,8
2 Gawronski, Grzegorz 3,5 32 28 60  +17,8
3 Grzelak, Pawel 6,5 26 31 57  +18,4
4 Mendak, Kazimierz 8,6 30 27 57  +20,8
5 Credner, Karl 13,5 24 29 53  +22,4
6 Konieczny, Jan 8,5 27 28 55  +22,8
7 Grunt, Marek 6,4 26 28 54  +23,8
8 Wozniak, Krzysztof 9,9 29 24 53  +24,8
9 Stodolny, Maciej 8,5 28 23 51  +26,8
* Jesionek, Andrzej 4,5 23 28 51  +26,8
11 Jesionek, Maciej 10,6 20 27 47  +30,8
12 Jablonski, Witold 10,7 20 26 46  +31,8
13 Kruk, Wojciech 19,2 17 22 39  +36,4
14 Nieweglowski, Zdzis. 18,8 17 20 37  +38,4
15 Jadwisiak, Janusz 16,4 18 21 39  +38,8
* Sac, Kaziemierz 13,6 22 17 39  +38,8
* Stasiak, Pawel 11,7 21 18 39  +38,8
18 Piotrowski, Andrzej 16,9 19 19 38  +39,8
* Halas, Przemyslaw 11,1 19 19 38  +39,8
20 Kolep, Franz 18,7 18 17 35  +40,4
21 Kalinski, Jan 5,1 15 22 37  +40,8
22 Lubka, Zbigniew 16,6 17 19 36  +41,8
* Krupa, Zdzislaw 11,9 20 16 36  +41,8
24 Piela, Zbigniew 12,8 17 18 35  +42,8
25 Kalinski, Andrzej 16,5 20 12 32  +43,4
26 Kolodziejczak, Piotr 15,5 20 14 34  +43,8
* Trzmiel, Roman 15,3 17 17 34  +43,8
* Zembrowski s, Leszek 12,8 19 15 34  +43,8
29 Krogulec, Krzysztof 23,1 15 17 32  +45,8
30 Bieniasz, Waclaw 16,9 18 13 31  +46,8
31 Zielinski, Witold 16,8 15 15 30  +47,8
32 Wolski, Krzysztof 17,9 11 13 24  +53,8
33 Tadeusz, Longin 20,0 10 11 21  +54,4
* Kubrakiewicz, Alicja 19,4 10 11 21  +54,4
35 Dudek, Maciej 22,9 12 11 23  +54,8
* Halemba, Ryszard 18,5 11 12 23  +54,8
37 Biniecki, Dariusz 18,5 12 10 22  +55,8
38 Gawronski, Eryk 35,5 9 10 19  +56,4
39 Dobicki, Mieczysêaw 24,5 10 9 19  +58,8
* Piorko, Zbigniew 18,0 10 9 19  +58,8
41 Kaczmarek, Piotr 36,0 8 9 17  +60,8
* Kubrakiewicz, Rysza. 22,7 6 11 17  +60,8
43 Kaminska, Dorota 31,2 5 9 14  +61,4
44 Gretner- Kowalczyk, 29,2 9 4 13  +62,4
45 Trzmiel, Wioletta 36,0 4 8 12  +63,4
46 Mataj, Andrzej 24,5 9 5 14  +63,8
47 Korszorsz, Mariusz 36,0 8 4 12  +65,8
48 Konieczna, Hanna 36,0 4 3 7  +70,8
49 Gronowski, Mariusz 36,0 2 2 4  +73,8
50 Halemba, Gloria 36,0 0 1 1  +74,4
-- Stanislawski, Jerzy 14,9 15 NR N.R.  ----
-- Haftarczuk, Zygmunt 30,1 NR 3 N.R.  ----
-- Kowalczyk, Krzysztof 15,0 20 20AK  ----
-- Wolska, Jadwiga 36,0  ----  ----

 

WYNIKI NETTO
Pl. Name, Vorname HCP. 1. 2. Tot. +/-
1 Credner, Karl 13,5 37 40 77 -5
2 Kruk, Wojciech 19,2 34 42 76 -4
3 Gawronski, Eryk 35,5 36 38 74 -2
4 Mendak, Kazimierz 8,6 37 34 71 +1
5 Nieweglowski, Zdzis. 18,8 34 36 70 +2
6 Kaczmarek, Piotr 36,0 35 34 69 +3
7 Konieczny, Jan 8,5 33 35 68 +4
* Wozniak, Krzysztof 9,9 37 31 68 +4
* Piotrowski, Andrzej 16,9 33 35 68 +4
* Kolep, Franz 18,7 34 34 68 +4
* Krogulec, Krzysztof 23,1 31 37 68 +4
12 Grzelak, Pawel 6,5 31 36 67 +5
13 Dabrowiecki, Piotr 3,0 39 27 66 +6
* Jadwisiak, Janusz 16,4 31 35 66 +6
15 Lubka, Zbigniew 16,6 33 32 65 +7
16 Gawronski, Grzegorz 3,5 33 29 62  +10
* Grunt, Marek 6,4 30 32 62  +10
* Stodolny, Maciej 8,5 34 28 62  +10
* Jesionek, Maciej 10,6 27 35 62  +10
* Gretner- Kowalczyk, 29,2 36 26 62  +10
* Trzmiel, Wioletta 36,0 30 32 62  +10
22 Jablonski, Witold 10,7 26 35 61  +11
* Kalinski, Andrzej 16,5 34 27 61  +11
24 Sac, Kaziemierz 13,6 33 27 60  +12
* Kolodziejczak, Piotr 15,5 34 26 60  +12
* Bieniasz, Waclaw 16,9 32 28 60  +12
27 Stasiak, Pawel 11,7 31 28 59  +13
* Tadeusz, Longin 20,0 30 29 59  +13
29 Piela, Zbigniew 12,8 28 30 58  +14
* Trzmiel, Roman 15,3 30 28 58  +14
* Kaminska, Dorota 31,2 22 36 58  +14
32 Zielinski, Witold 16,8 28 29 57  +15
33 Krupa, Zdzislaw 11,9 29 27 56  +16
* Korszorsz, Mariusz 36,0 31 25 56  +16
35 Zembrowski s, Leszek 12,8 30 25 55  +17
36 Jesionek, Andrzej 4,5 24 30 54  +18
37 Halas, Przemyslaw 11,1 26 27 53  +19
* Kubrakiewicz, Alicja 19,4 26 27 53  +19
* Dudek, Maciej 22,9 27 26 53  +19
* Konieczna, Hanna 36,0 29 24 53  +19
41 Wolski, Krzysztof 17,9 25 27 52  +20
42 Biniecki, Dariusz 18,5 24 25 49  +23
* Dobicki, Mieczysêaw 24,5 23 26 49  +23
44 Piorko, Zbigniew 18,0 25 23 48  +24
45 Halemba, Ryszard 18,5 25 22 47  +25
* Kubrakiewicz, Rysza. 22,7 20 27 47  +25
47 Mataj, Andrzej 24,5 25 20 45  +27
48 Kalinski, Jan 5,1 18 25 43  +29
49 Gronowski, Mariusz 36,0 22 16 38  +34
50 Halemba, Gloria 36,0 8 12 20  +52
-- Stanislawski, Jerzy 14,9 26 NR N.R.  ----
-- Haftarczuk, Zygmunt 30,1 NR 30 N.R.  ----
-- Kowalczyk, Krzysztof 15,0 33 33AK  ----
-- Wolska, Jadwiga 36,0  ----  ----

 

LISTA STARTOWA 2 MAJA
Tee Time Name, first name
1 1 9:00 Dabrowiecki, Piotr
Gawronski, Grzegorz
Mendak, Kazimierz
Wozniak, Krzysztof
2 1 9:10 Konieczny, Jan
Grzelak, Pawel
Grunt, Marek
Credner, Karl
3 1 9:20 Stodolny, Maciej
Jesionek, Andrzej
Jesionek, Maciej
Jablonski, Witold
4 1 9:30 Sac, Kaziemierz
Stasiak, Pawel
Krupa, Zdzislaw
Kolodziejczak, Piotr
5 1 9:40 Kalinski, Andrzej
Zembrowski s, Leszek
Halas, Przemyslaw
Kalinski, Jan
6 1 9:50 Piela, Zbigniew
Piorko, Zbigniew
Jadwisiak, Janusz
Piotrowski, Andrzej
7 1 10:00 Zielinski, Witold
Trzmiel, Roman
Bieniasz, Waclaw
Kolep, Franz
8 1 10:10 Krogulec, Krzysztof
Lubka, Zbigniew
Nieweglowski, Zdzislaw
Kruk, Wojciech
9 1 10:20 Stanislawski, Jerzy
Wolski, Krzysztof
Biniecki, Dariusz
Dudek, Maciej

 

Tee 10 - 8:30 h

10 10 8:30 Wolska, Jadwiga
Kubrakiewicz, Alicja
Dobicki, Mieczysêaw
11 10 8:40 Tadeusz, Longin
Gretner- Kowalczyk, Ela
Mataj, Andrzej
12 10 8:50 Gawronski, Eryk
Korszorsz, Mariusz
Kubrakiewicz, Ryszard
13 10 9:00 Trzmiel, Wioletta
Kaczmarek, Piotr
Kaminska, Dorota
14 10 9:10 Kowalczyk, Krzysztof
Haftarczuk, Zygmunt
Konieczna, Hanna
15 10 9:20 Halemba, Ryszard
Gronowski, Mariusz
Halemba, Gloria

 

X Puchar Zjednoczonej Europy

Data:

01-02.05.2013

Format:

36 dołków Stableford brutto i netto

Zgłoszenia do turnieju:

W recepcji Amber Baltic Golf Club do 30.04 do godz. 16:00

Tees

Panowie żółte tees, panie oraz ppanowie powyżej 65 lat czerwone tees.

panie oraz panowie powyżej 65 lat czerwone tees.

Kategorie:

I, II, III miejsce Stableford netto

I, II, III miejsce Stableford brutto

Opłaty:

Członkowie ABGC                                        120,-

Członkowie ABGC juniorzy/seniorzy                80,-

Członkowie Pól Zachodniopomorskich            200,-

Członkowie Pól Zachodnio. Juniorzy               160,-

Goście                                                         280,-

Goście juniorzy                                             240,-

 

 

PROGRAM TURNIEJU

 

 

01.05.2013

 

10:30

Start do turnieju Stableford brutto i netto

15:30

Lunch w budynku klubowym

17:30

og wyników po pierwszym dniu oraz ogłoszenie listy startowej do drugiej rundy.

02.05.2013

 

09:30

Start do turnieju Stableford brutto i netto

15:00

Lunch w budynku klubowym

17:00

Ogłoszenie wyników i Ceremonia wręczenia nagród

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ