Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Villa Hoff Wellness&SPA

Drukuj

hoff

 

Kameralna Villa Hoff wellness&Spa zlokalizowana jest  w nadmorskiej miejscowości Trzęsacz, w odległości zaledwie 80 m od pięknej, piaszczystej plaży.

Przez cały rok do dyspozycji Gości oddajemy 25 komfortowych pokojów o zróżnicowanym wystroju. Każdy pokój jest klimatyzowany, wyposażony w TV SAT, sejf, mini-bar i sprzęt plażowy. W hotelowej restauracji dostępna jest karta menu z daniami kuchni europejskiej oraz specjalnie przygotowana karta menu dla dzieci.

Centrum Rekreacyjne z basenem krytym (15 m x 5m) saunami oraz jacuzzi dla Gości hotelowych oddawane jest do dyspozycji  bezpłatnie, bez określonych limitów czasowych. Multimedialna sala klubowa z TV oraz sprzętem grającym wyposażona jest w stół bilardowy i piłkarzyki. Sala zabaw z domkiem dla dzieci posiada szeroki wybór bezpiecznych zabawek, klocków oraz malowanek i książeczek. Przeszklona klimatyzowana Sala konferencyjna umiejscowiona na I piętrze może przyjąć do 50 osób w układzie teatralnym  i wyposażona jest w rzutnik, flipchart oraz ekran .

W gabinetach SPA Villa Hoff możecie Państwo skorzystać z szerokiej gamy zabiegów dla każdej skóry oraz wieku. Wśród zabiegów oferowanych w Clubie SPA znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, relaksujące, i modelujące sylwetkę seanse w kapsule SPA, tradycyjne masaże manualne oraz masaże hinduskie. Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnymi ofertami Pobytów Pakietowych Villa uwzględniających programy regenerujące, odmładzające oraz relaksujące.

 

Villa Hoff Wellness&Spa
 ul.Słoneczna 3
 72-344 Trzęsacz
 tel.+48 91 387 55 00
www.villahoff.pl

villagoff2               hoffbasen

You are here: Villa Hoff Wellness&Spa
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ