Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Ojciec i Syn &Family Cup (28-29 Lipca 2018)

Drukuj






W 2007 roku Amber Baltic Golf Club po raz pierwszy zorganizował turniej golfowy "Ojciec i Syn". Pomysł ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony golfistów rodzinnie uprawiających ten piękny sport. Kolejna jubileuszowa edycja odbędzie się 28-29 Lipca 2018r . Formuła turnieju obejmuje zmagania golfowych rodzin o trofeum "Family Cup" oraz równoległy turniej "Ojciec i Syn" w którym w skład drużyn wchodzą ojcowie i synowie.

 

W "Family Cup'' drużyny mogą tworzyć wszyscy o bliższych i dalszych powiązaniach rodzinnych. Zarówno w turnieju "Ojciec i syn" jak i w "Family Cup” będą uczestniczyć 2-osobowe drużyny. Pierwsza runda odbędzie się w formacie greensome z 3/8 wspólnego HCP, natomiast druga runda zostanie rozegrana w formacie better ball z 3/4 własnego HCP.

 

Zgłoszenia do turnieju w recepcji klubu:

Tel. +48 91 3265110, E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sponsor Turnieju:

 

Wyniki Netto Familly Cup
Pl. Name, Vorname Runda 1 Runda 2 TOTAL
1 Dorow, Sollveig
Dorow, Sven 70 67 137
5 Donath, Brygitte
Donath, David 78 69 147
13 Maciejewski, Wojciech
Lubka, Zbigniew 84 72 156
14 Konieczny, Jan
Konieczna, Marta 85 72 157
11 Witkow, Zbigniew Adam
Gross-Witkow, Danuta 83 75 158
8 Kaminska, Dorota
Jadwisiak, Janusz 81 77 158
6 Dobicki, Mieczysław
Taczanowska, Zuzanna 79 79 158
* Jesionek, Andrzej
Jesionek, Grazyna 82 78 160
15 Sobaszkiewicz, Paweł
Klawiter, Mateusz 87 79 166
Wyniki Brutto Family Cup
Pl. Name, Vorname Runda 1 Runda 2 TOTAL
1 Kalinski, Andrzej
Kalinski, Jan 82 78 160
2 Dziąsko, Mateusz
Dziasko, Jozef 88 78 166
3 Krupa, Zdzislaw
Krupa, Sebastian 91 76 167
4 Grabowski, Mikolaj
Grabowski, Michal 94 79 173
5 Goli, Michal
Goli, Mikolaj 90 86 176
Lista startowa 18 sierpnia
Tee Time Name, first name HCP.
1 1 10:00 Donath, Brygitte 29,5/26
wi. Donath, David 35,0/26
Kaminska, Dorota 28,4/25
wi. Jadwisiak, Janusz 17,6/12
2 1 10:10 Dobicki, Mieczysêaw 15,8/11
wi. Taczanowska, Zuzanna 36,0/32
Sobaszkiewicz, Paweê 20,4/14
wi. Klawiter, Mateusz 16,0/11
3 1 10:20 Konieczny, Jan 9,9/ 6
wi. Konieczna, Marta 26,4/23
Jesionek, Andrzej 6,1/ 3
wi. Jesionek, Grazyna 36,0/32
4 1 10:30 Dorow, Sollveig 20,0/17
wi. Dorow, Sven 26,5/19
Witkow, Zbigniew Adam 14,9/10
wi. Gross-Witkow, Danuta 21,1/17
5 1 10:40 Maciejewski, Wojciech 10,0/ 6
wi. Lubka, Zbigniew 15,1/10
Grabowski, Mikoêaj 14,0/ 9
wi. Grabowski, Michaê 20,7/14
6 1 10:50 Krupa, Zdzislaw 12,5/ 8
wi. Krupa, Sebastian 19,3/14
Goli, Michal 10,8/ 7
wi. Goli, Mikolaj 36,0/26
7 1 11:00 DziÑsko, Mateusz 9,7/ 6
wi. Dziasko, Jozef 23,7/17
Kalinski, Andrzej 15,4/11
wi. Kalinski, Jan 6,2/ 3

 

Wyniki Brutto Ojciec i Syn
Pl. Name, Vorname Runda 1 Runda 2 TOTAL
1 Kalinski, Andrzej
Kalinski, Jan 82 78 160
2 Dziąsko, Mateusz
Dziasko, Jozef 88 78 166
3 Krupa, Zdzislaw
Krupa, Sebastian 91 76 167
4 Grabowski, Mikolaj
Grabowski, Michal 94 79 173
5 Goli, Michal
Goli, Mikolaj 90 86 176
You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ