Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

XXI Polonia Cup 2016

Drukuj

 


                                                                          

       


                 

 

Turniej Polonia Cup 2016 odbywa się w Amber Baltic Golf Club po raz dwudziesty pierwszy i jest najstarszym cyklicznym turniejem amatorskim w Polsce.

Ogromny sukces poprzednich edycji tego turnieju powoduje zwiększające się z roku na rok zainteresowanie tą imprezą.

 Ideą powstania turnieju Polonia Cup była integracja środowiska polskich golfistów z „golfową Polonią” oraz z grającymi w golfa cudzoziemcami, zawodowo lub rodzinnie związanymi z naszym krajem. W każdej z edycji turnieju specjalny puchar i nagrodę otrzymuje najlepszy golfista - Polonus, a zwycięzcy są wyłaniani w kategorii kobiet, mężczyzn i juniorów.

 W związku z dużą ilością zapytań dotyczących zapisów do "XXI Polonia Cup" informujemy, że limit zawodników wynosi 168 osób. O udziale w turnieju będzie decydowała kolejność zgłoszeń oraz wniesienie opłaty turniejowej w terminie do dnia 31.07.2016. W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w turnieju za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej, e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod nr tel. 913265110.

 Pragniemy poinformować, że wprowadzone zostały dodatkowe kategorie -  m.in. Super Senior (dla zawodników powyżej 65 lat).
Przypominamy o wcześniejszej rezerwacji miejsc noclegowych. Informacje o hotelach znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce "Hotele Rekomendowane". Pomocą w rezerwacji służy także recepcja klubu.

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Regulamin turnieju dostępny TUTAJ

Lista uczestników TUTAJ

 { BreezingForms : Polonia }

WINIKI NETTTO - 2 runda
Pl. Name, Vorname HCP. 1. 2. Tot. +/-
1 Marszalek, Krzysztof 24,2 72 67 139 -3
2 Olszewski, Marek 11,4 70 71 141 -1
3 Gawronski, Grzegorz 4,0 73 69 142 0
* Mendak, Kazimierz 7,6 72 70 142 0
5 Tyminski, Marek 4,5 75 68 143 +1
* Bielawski, Jerzy 10,9 71 72 143 +1
7 Kasprowicz, Michal 2,4 72 72 144 +2
* Wojtecki, Tomasz 15,6 71 73 144 +2
9 Szmidt, Beata 16,2 69 76 145 +3
* Franka, Dominika 21,9 68 77 145 +3
11 Kaczala, Adrian 2,0 73 73 146 +4
* Majsterek, Arkadiusz 7,8 72 74 146 +4
* Cesarz, Danuta 20,0 77 69 146 +4
* Glapiak, Miroslaw 21,8 77 69 146 +4
15 Komonski, Slawomir 5,1 69 78 147 +5
* Zalewska, Dorota 7,6 73 74 147 +5
* Zrdowska, Maria 9,2 72 75 147 +5
* Lietz, Grzegorz 11,1 74 73 147 +5
* Golda, Krzysztof 11,4 73 74 147 +5
* Gawronski, Eryk 19,6 79 68 147 +5
* Kubrakiewicz, Rysza. 21,7 76 71 147 +5
* Lacki, Artur 24,6 71 76 147 +5
23 Kubicki, Jacek 8,2 75 73 148 +6
* J©drzejczyk, Jerzy 10,8 73 75 148 +6
* Witt, Marek 13,0 73 75 148 +6
* Kalinski, Andrzej 15,9 70 78 148 +6
27 Jacyna Witt, Maêgo. 15,3 73 76 149 +7
* Gradecka, Marzena 19,7 79 70 149 +7
29 Wiercinski, Antoni 8,7 71 79 150 +8
* Woltersom, Alexander 9,4 75 75 150 +8
* Konieczny, Marek 12,1 78 72 150 +8
* Masztalerz, Krzyszt. 18,5 71 79 150 +8
33 Szalagan, Jan 4,8 74 77 151 +9
* Dydynski, Pawel 5,0 76 75 151 +9
* Sladowski, Michal 5,3 75 76 151 +9
* Harris, Scott 7,4 77 74 151 +9
* Sniegocki, Mariusz 8,4 77 74 151 +9
* Hermanowski, Cezary 9,3 81 70 151 +9
* Zielinski, Grzegorz 10,4 72 79 151 +9
* Dudek, Artur 14,8 70 81 151 +9
41 Pietka, Jan 2,1 73 79 152  +10
* Czerkawski, Mariusz 4,1 75 77 152  +10
* Jesionek, Andrzej 5,9 78 74 152  +10
* Duczmal, Marianna 7,3 79 73 152  +10
* Grzelak, Pawel 7,7 74 78 152  +10
* Cioczek, Tomasz 8,3 75 77 152  +10
* Jesionek, Maciej 9,2 69 83 152  +10
* Skudlarski, Lukasz 9,6 79 73 152  +10
* Cesarz, Adam 11,8 77 75 152  +10
* Porebski, Andrzej 18,5 76 76 152  +10
* Szukiewicz-Szarkas, 28,0 76 76 152  +10
52 Dabrowiecki, Piotr 3,0 79 74 153  +11
* Niewczas, Leszek 8,6 75 78 153  +11
* Ostaszewski, Piotr 9,0 73 80 153  +11
* Ziob, Janina 11,1 73 80 153  +11
* Zadroľny, Kaziemierz 11,7 80 73 153  +11
* Litwiniuk, Jerzy 17,0 77 76 153  +11
58 Pulsakowski, Tomasz  +0,3 78 76 154  +12
* Konopka, Henryk 4,1 76 78 154  +12
* Konieczna, Slawomira 14,5 76 78 154  +12
61 Brodowska, Magorzata 10,3 78 77 155  +13
* Tutko, Sylwester 11,1 76 79 155  +13
* Panas, Elzbieta 11,4 73 82 155  +13
64 Orlowski, Marek 5,1 79 77 156  +14
* Dec, Andrzej 7,1 74 82 156  +14
* Wisniewski, Janusz 11,0 76 80 156  +14
* Macionga, Edmund 15,4 76 80 156  +14
68 Grunt, Marek 6,9 79 78 157  +15
* Finger, Walter 12,7 83 74 157  +15
* Dudzinski, Marcin 12,9 77 80 157  +15
* Pienkowski, Maciej 13,8 77 80 157  +15
* Gasecki, Lech 19,5 74 83 157  +15
* Borowska, Aleksandra 22,1 79 78 157  +15
74 Noeuveglise, Alexan. 3,7 83 75 158  +16
* Stasiak, Andrzej 6,0 86 72 158  +16
* Kuba, Andrzej 7,5 81 77 158  +16
* Gradecki, Krzysztof 8,5 83 75 158  +16
* Lubka, Zbigniew 14,8 80 78 158  +16
* Sobolewski, Ryszard 20,6 77 81 158  +16
80 Edberg, Janina 9,2 73 86 159  +17
* Dutkowski, Wojciech 15,7 79 80 159  +17
* Zielinski, Witold 17,9 79 80 159  +17
* Kubrakiewicz, Alicja 20,3 78 81 159  +17
84 Lietz, Maxiimilian 6,2 86 74 160  +18
* Goli, Michal 10,6 78 82 160  +18
* Krupa, Zdzislaw 12,4 83 77 160  +18
* Gnadczynski, Kamil 13,5 81 79 160  +18
88 Jelenkowski, Leszek 10,4 87 74 161  +19
* Kulczykowski, Pawel 15,9 77 84 161  +19
90 Paszynin, Jakub 5,7 81 81 162  +20
* Noeuveglise, Maxime 9,0 79 83 162  +20
* Weclewicz, Adam 14,7 83 79 162  +20
93 Konieczny, Jan 9,6 78 85 163  +21
* Warwas, Dariusz 10,5 76 87 163  +21
95 Jadwisiak, Michal 10,6 78 86 164  +22
* Korwin-Piotrowski, 14,0 79 85 164  +22
* Gozdek, Ryszard 14,1 80 84 164  +22
* Henryk, Korona 15,3 78 86 164  +22
99 Franka, Paweê 11,4 82 83 165  +23
100 Pawlik, Andrzej 9,5 84 83 167  +25
* Przybysz, Tomasz 11,5 84 83 167  +25
* Konieczna, Marta 26,1 78 89 167  +25
103 Marszalek, Slawomir 12,1 80 88 168  +26
104 Pienski, Maciej 23,7 74 95 169  +27
105 Kalinski, Jan 5,9 83 87 170  +28
106 Paczoska-Ziemak, Ma. 20,5 85 89 174  +32
107 Sniegocka, Marzena 21,8 80 97 177  +35
108 Jadwisiak, Janusz 17,5 79 79 +8
WYNIKI BRUTTTO - 2 runda
Pl. Name, Vorname HCP. 1. 2. Tot. +/-
1 Kasprowicz, Michal 2,4 72 72 144 +2,0
* Kaczala, Adrian 2,0 72 72 144 +2,0
3 Gawronski, Grzegorz 4,0 75 71 146 +4,0
4 Tyminski, Marek 4,5 77 70 147 +5,0
5 Pulsakowski, Tomasz  +0,3 75 73 148 +6,0
6 Mendak, Kazimierz 7,6 77 75 152  +10,0
* Pietka, Jan 2,1 73 79 152  +10,0
8 Dabrowiecki, Piotr 3,0 79 74 153  +11,0
* Komonski, Slawomir 5,1 72 81 153  +11,0
10 Szalagan, Jan 4,8 76 79 155  +13,0
11 Czerkawski, Mariusz 4,1 77 79 156  +14,0
12 Dydynski, Pawel 5,0 79 78 157  +15,0
* Sladowski, Michal 5,3 78 79 157  +15,0
* Zalewska, Dorota 7,6 78 79 157  +15,0
15 Noeuveglise, Alexan. 3,7 83 75 158  +16,0
* Majsterek, Arkadiusz 7,8 78 80 158  +16,0
* Konopka, Henryk 4,1 78 80 158  +16,0
18 Olszewski, Marek 11,4 79 80 159  +17,0
19 Jesionek, Andrzej 5,9 82 78 160  +18,0
* Kubicki, Jacek 8,2 81 79 160  +18,0
21 Harris, Scott 7,4 82 79 161  +19,0
* Bielawski, Jerzy 10,9 80 81 161  +19,0
23 Duczmal, Marianna 7,3 84 78 162  +20,0
* Orlowski, Marek 5,1 82 80 162  +20,0
* Grzelak, Pawel 7,7 79 83 162  +20,0
* Wiercinski, Antoni 8,7 77 85 162  +20,0
27 Sniegocki, Mariusz 8,4 83 80 163  +21,0
* Zrdowska, Maria 9,2 80 83 163  +21,0
29 Woltersom, Alexander 9,4 82 82 164  +22,0
* Cioczek, Tomasz 8,3 81 83 164  +22,0
31 Hermanowski, Cezary 9,3 88 77 165  +23,0
* Lietz, Grzegorz 11,1 83 82 165  +23,0
* Golda, Krzysztof 11,4 82 83 165  +23,0
* Niewczas, Leszek 8,6 81 84 165  +23,0
35 Stasiak, Andrzej 6,0 90 76 166  +24,0
* Skudlarski, Lukasz 9,6 86 80 166  +24,0
* J©drzejczyk, Jerzy 10,8 82 84 166  +24,0
* Dec, Andrzej 7,1 79 87 166  +24,0
* Jesionek, Maciej 9,2 76 90 166  +24,0
40 Grunt, Marek 6,9 84 83 167  +25,0
* Zielinski, Grzegorz 10,4 80 87 167  +25,0
* Ostaszewski, Piotr 9,0 80 87 167  +25,0
43 Lietz, Maxiimilian 6,2 90 78 168  +26,0
* Kuba, Andrzej 7,5 86 82 168  +26,0
* Paszynin, Jakub 5,7 84 84 168  +26,0
46 Gradecki, Krzysztof 8,5 89 81 170  +28,0
* Konieczny, Marek 12,1 88 82 170  +28,0
* Witt, Marek 13,0 84 86 170  +28,0
49 Cesarz, Adam 11,8 87 85 172  +30,0
* Wojtecki, Tomasz 15,6 85 87 172  +30,0
51 Zadroľny, Kaziemierz 11,7 90 83 173  +31,0
* Brodowska, Magorzata 10,3 87 86 173  +31,0
* Tutko, Sylwester 11,1 85 88 173  +31,0
* Ziob, Janina 11,1 83 90 173  +31,0
55 Wisniewski, Janusz 11,0 85 89 174  +32,0
56 Panas, Elzbieta 11,4 83 92 175  +33,0
* Edberg, Janina 9,2 81 94 175  +33,0
58 Goli, Michal 10,6 86 90 176  +34,0
* Noeuveglise, Maxime 9,0 86 90 176  +34,0
* Kalinski, Andrzej 15,9 84 92 176  +34,0
61 Jelenkowski, Leszek 10,4 95 82 177  +35,0
* Konieczny, Jan 9,6 85 92 177  +35,0
* Dudek, Artur 14,8 83 94 177  +35,0
64 Kalinski, Jan 5,9 87 91 178  +36,0
65 Finger, Walter 12,7 94 85 179  +37,0
* Dudzinski, Marcin 12,9 88 91 179  +37,0
* Szmidt, Beata 16,2 86 93 179  +37,0
* Warwas, Dariusz 10,5 84 95 179  +37,0
69 Krupa, Zdzislaw 12,4 93 87 180  +38,0
* Jadwisiak, Michal 10,6 86 94 180  +38,0
71 Pawlik, Andrzej 9,5 91 90 181  +39,0
* Pienkowski, Maciej 13,8 89 92 181  +39,0
* Jacyna Witt, Maêgo. 15,3 89 92 181  +39,0
74 Konieczna, Slawomira 14,5 90 92 182  +40,0
75 Gawronski, Eryk 19,6 97 86 183  +41,0
* Litwiniuk, Jerzy 17,0 92 91 183  +41,0
* Franka, Paweê 11,4 91 92 183  +41,0
78 Lubka, Zbigniew 14,8 93 91 184  +42,0
* Gnadczynski, Kamil 13,5 93 91 184  +42,0
* Macionga, Edmund 15,4 90 94 184  +42,0
* Masztalerz, Krzyszt. 18,5 88 96 184  +42,0
82 Marszalek, Krzysztof 24,2 95 90 185  +43,0
* Przybysz, Tomasz 11,5 93 92 185  +43,0
84 Glapiak, Miroslaw 21,8 97 89 186  +44,0
* Porebski, Andrzej 18,5 93 93 186  +44,0
86 Kubrakiewicz, Rysza. 21,7 96 91 187  +45,0
* Dutkowski, Wojciech 15,7 93 94 187  +45,0
88 Weclewicz, Adam 14,7 96 92 188  +46,0
* Gozdek, Ryszard 14,1 92 96 188  +46,0
* Korwin-Piotrowski, 14,0 91 97 188  +46,0
* Marszalek, Slawomir 12,1 90 98 188  +46,0
92 Kulczykowski, Pawel 15,9 91 98 189  +47,0
93 Cesarz, Danuta 20,0 99 91 190  +48,0
* Henryk, Korona 15,3 91 99 190  +48,0
95 Gradecka, Marzena 19,7 100 91 191  +49,0
* Zielinski, Witold 17,9 95 96 191  +49,0
97 Lacki, Artur 24,6 94 99 193  +51,0
* Gasecki, Lech 19,5 92 101 193  +51,0
* Franka, Dominika 21,9 92 101 193  +51,0
100 Sobolewski, Ryszard 20,6 96 100 196  +54,0
101 Kubrakiewicz, Alicja 20,3 100 103 203  +61,0
102 Borowska, Aleksandra 22,1 103 102 205  +63,0
103 Pienski, Maciej 23,7 96 117 213  +71,0
104 Szukiewicz-Szarkas, 28,0 108 108 216  +74,0
105 Paczoska-Ziemak, Ma. 20,5 107 111 218  +76,0
106 Sniegocka, Marzena 21,8 104 121 225  +83,0
107 Konieczna, Marta 26,1 108 119 227  +85,0
108 Jadwisiak, Janusz 17,5 95 95  +24,0
LISTA STARTOWA - SOBOTA -10.08.2013
Tee Time Name, first name HCP.
1 1 8:00 Konieczny, Jan 9,6/ 7 85
Goli, Michal 10,6/ 8 86
Wisniewski, Janusz 11,0/ 9 85
Tutko, Sylwester 11,1/ 9 85
2 1 8:10 Grunt, Marek 6,9/ 5 84
Warwas, Dariusz 10,5/ 8 84
Wojtecki, Tomasz 15,6/14 85
Duczmal, Marianna 7,3/ 5 84
3 1 8:20 Paszynin, Jakub 5,7/ 3 84
Witt, Marek 13,0/11 84
Kalinski, Andrzej 15,9/14 84
Panas, Elzbieta 11,4/10 83
4 1 8:30 Sniegocki, Mariusz 8,4/ 6 83
Dudek, Artur 14,8/13 83
Noeuveglise, Alexandra 3,7/ 0 83
Lietz, Grzegorz 11,1/ 9 83
5 1 8:40 Harris, Scott 7,4/ 5 82
Jesionek, Andrzej 5,9/ 4 82
Niewczas, Leszek 8,6/ 6 81
J©drzejczyk, Jerzy 10,8/ 9 82
6 1 8:50 Orlowski, Marek 5,1/ 3 82
Cioczek, Tomasz 8,3/ 6 81
Golda, Krzysztof 11,4/ 9 82
Woltersom, Alexander 9,4/ 7 82
7 1 9:00 Dabrowiecki, Piotr 3,0/ 0 79
Zielinski, Grzegorz 10,4/ 8 80
Ostaszewski, Piotr 9,0/ 7 80
Kubicki, Jacek 8,2/ 6 81
8 1 9:10 Dydynski, Pawel 5,0/ 3 79
Dec, Andrzej 7,1/ 5 79
Grzelak, Pawel 7,7/ 5 79
Bielawski, Jerzy 10,9/ 9 80
9 1 9:20 Konopka, Henryk 4,1/ 2 78
Sladowski, Michal 5,3/ 3 78
Majsterek, Arkadiusz 7,8/ 6 78
Olszewski, Marek 11,4/ 9 79
10 1 9:30 Zrdowska, Maria 9,2/ 8 80
Edberg, Janina 9,2/ 8 81
Ziob, Janina 11,1/10 83
Zalewska, Dorota 7,6/ 5 78
11 1 9:40 Czerkawski, Mariusz 4,1/ 2 77
Tyminski, Marek 4,5/ 2 77
Mendak, Kazimierz 7,6/ 5 77
Wiercinski, Antoni 8,7/ 6 77
12 1 9:50 Pulsakowski, Tomasz  +0,3/+3 75
Gawronski, Grzegorz 4,0/ 2 75
Szalagan, Jan 4,8/ 2 76
Jesionek, Maciej 9,2/ 7 76
13 1 10:00 Kaczala, Adrian 2,0/+1 72
Pietka, Jan 2,1/ 0 73
Kasprowicz, Michal 2,4/ 0 72
Komonski, Slawomir 5,1/ 3 72

 

Tee 10 - 8:00 h

14 10 8:00 Kuba, Andrzej 7,5/ 5 86
Noeuveglise, Maxime 9,0/ 7 86
Jadwisiak, Michal 10,6/ 8 86
Szmidt, Beata 16,2/17 86
15 10 8:10 Kalinski, Jan 5,9/ 4 87
Skudlarski, Lukasz 9,6/ 7 86
Brodowska, Magorzata 10,3/ 8 87
Cesarz, Adam 11,8/10 87
16 10 8:20 Hermanowski, Cezary 9,3/ 7 88
Konieczny, Marek 12,1/10 88
Dudzinski, Marcin 12,9/11 88
Masztalerz, Krzysztof-MT 18,5/17 88
17 10 8:30 Gradecki, Krzysztof 8,5/ 6 89
Pienkowski, Maciej 13,8/12 89
Konieczna, Slawomira 14,5/14 90
Jacyna Witt, Maêgorzata 15,3/16 89
18 10 8:40 Stasiak, Andrzej 6,0/ 4 90
Zadroľny, Kaziemierz 11,7/10 90
Marszalek, Slawomir 12,1/10 90
Macionga, Edmund 15,4/14 90
19 10 8:50 Lietz, Maxiimilian 6,2/ 4 90
Pawlik, Andrzej 9,5/ 7 91
Franka, Paweê 11,4/ 9 91
Henryk, Korona 15,3/13 91
20 10 9:00 Korwin-Piotrowski, Piotr 14,0/12 91
Kulczykowski, Pawel 15,9/14 91
Litwiniuk, Jerzy 17,0/15 92
Franka, Dominika 21,9/24 92
21 10 9:10 Przybysz, Tomasz 11,5/ 9 93
Gozdek, Ryszard 14,1/12 92
Dutkowski, Wojciech 15,7/14 93
Gasecki, Lech 19,5/18 92
22 10 9:20 Krupa, Zdzislaw 12,4/10 93
Gnadczynski, Kamil 13,5/12 93
Lubka, Zbigniew 14,8/13 93
Porebski, Andrzej 18,5/17 93
23 10 9:30 Jelenkowski, Leszek 10,4/ 8 95
Finger, Walter 12,7/11 94
Jadwisiak, Janusz 17,5/16 95
Lacki, Artur 24,6/23 94
24 10 9:40 Zielinski, Witold 17,9/16 95
Sobolewski, Ryszard 20,6/19 96
Kubrakiewicz, Ryszard 21,7/20 96
Marszalek, Krzysztof 24,2/23 95
25 10 9:50 Weclewicz, Adam 14,7/13 96
Gawronski, Eryk 19,6/18 97
Glapiak, Miroslaw 21,8/20 97
Pienski, Maciej 23,7/22 96
26 10 10:00 Gradecka, Marzena 19,7/21 100
Cesarz, Danuta 20,0/22 99
Kubrakiewicz, Alicja 20,3/22 100
Borowska, Aleksandra 22,1/24 103
27 10 10:10 Paczoska-Ziemak, Magdale. 20,5/22 107
Sniegocka, Marzena 21,8/24 104
Konieczna, Marta 26,1/30 108
Szukiewicz-Szarkas, Izab. 28,0/32 108

 

WYNIKI BRUTTO - CUT
Pl. Name, Vorname HCP. Brutto Netto Gew/StV
1 Zalewska, Dorota 7,6/ 5 78 73 34
2 Zrdowska, Maria 9,2/ 8 80 72 35
3 Edberg, Janina 9,2/ 7 81 74 34
4 Ziob, Janina 11,1/10 83 73 34
* Noeuveglise, Alexandra 3,7/ 0 83 83 24/3,8
* Panas, Elzbieta 11,4/10 83 73 34
7 Duczmal, Marianna 7,3/ 5 84 79 29/7,4
8 Szmidt, Beata 16,2/17 86 69 40/15,0
9 Jacyna Witt, Maêgorzata 15,3/16 89 73 34
10 Konieczna, Slawomira 14,5/14 90 76 31/14,6
11 Franka, Dominika 21,9/24 92 68 39/20,7
12 Cesarz, Danuta 20,0/22 99 77 30/20,1
13 Gradecka, Marzena 19,7/21 100 79 29/19,8
* Kubrakiewicz, Alicja 20,3/22 100 78 29/20,4
15 Borowska, Aleksandra 22,1/24 103 79 28/22,2
16 Sniegocka, Marzena 21,8/24 104 80 31/21,9
17 Paczoska-Ziemak, Magdale. 20,5/22 107 85 24/20,6
18 Szukiewicz-Szarkas, Izab. 28,0/32 108 76 31
* Konieczna, Marta 26,1/30 108 78 30/26,2
CUT
20 Kulczykowska, Renata 27,9/32 111 79 31
* Litwiniuk, Janina 28,2/32 111 79 29/28,3
22 Smaga, Aleksandra 28,0/32 122 90 27/28,1
23 Zbychorska, Dominika 28,0/32 126 94 22/28,1

 

Men

Pl. Name, Vorname HCP. Brutto Netto Gew/StV
1 Komonski, Slawomir 5,1/ 3 72 69 38/4,7
* Kasprowicz, Michal 2,4/ 0 72 72 35
* Kaczala, Adrian 2,0/+1 72 73 34
4 Pietka, Jan 2,1/ 0 73 73 34
5 Gawronski, Grzegorz 4,0/ 2 75 73 34
* Pulsakowski, Tomasz  +0,3/+3 75 78 29/+0,2
7 Szalagan, Jan 4,8/ 2 76 74 35
* Jesionek, Maciej 9,2/ 7 76 69 38/8,8
9 Czerkawski, Mariusz 4,1/ 2 77 75 32/4,2
* Tyminski, Marek 4,5/ 2 77 75 32/4,6
* Wiercinski, Antoni 8,7/ 6 77 71 36
** Mendak, Kazimierz 7,6/ 5 77 72 35
13 Sladowski, Michal 5,3/ 3 78 75 32/5,4
* Majsterek, Arkadiusz 7,8/ 6 78 72 35
* Konopka, Henryk 4,1/ 2 78 76 31/4,2
16 Dydynski, Pawel 5,0/ 3 79 76 31/5,1
* Grzelak, Pawel 7,7/ 5 79 74 34
* Dec, Andrzej 7,1/ 5 79 74 33/7,2
* Olszewski, Marek 11,4/ 9 79 70 37/11,2
* Dabrowiecki, Piotr 3,0/ 0 79 79 29/3,1
21 Bielawski, Jerzy 10,9/ 9 80 71 36
* Zielinski, Grzegorz 10,4/ 8 80 72 35
* Ostaszewski, Piotr 9,0/ 7 80 73 34
24 Kubicki, Jacek 8,2/ 6 81 75 32/8,3
* Cioczek, Tomasz 8,3/ 6 81 75 32/8,4
* Niewczas, Leszek 8,6/ 6 81 75 32/8,7
27 Orlowski, Marek 5,1/ 3 82 79 28/5,2
* Golda, Krzysztof 11,4/ 9 82 73 34
* Jesionek, Andrzej 5,9/ 4 82 78 29/6,0
* Harris, Scott 7,4/ 5 82 77 30/7,5
* Woltersom, Alexander 9,4/ 7 82 75 32/9,5
* J©drzejczyk, Jerzy 10,8/ 9 82 73 34
33 Lietz, Grzegorz 11,1/ 9 83 74 34
* Dudek, Artur 14,8/13 83 70 37/14,5
* Sniegocki, Mariusz 8,4/ 6 83 77 30/8,5
36 Witt, Marek 13,0/11 84 73 34
* Paszynin, Jakub 5,7/ 3 84 81 28/5,8
* Kalinski, Andrzej 15,9/14 84 70 37/15,6
* Warwas, Dariusz 10,5/ 8 84 76 32/10,6
* Grunt, Marek 6,9/ 5 84 79 30/7,0
41 Wojtecki, Tomasz 15,6/14 85 71 36
* Tutko, Sylwester 11,1/ 9 85 76 31/11,2
* Wisniewski, Janusz 11,0/ 9 85 76 31/11,1
* Konieczny, Jan 9,6/ 7 85 78 29/9,7
45 Goli, Michal 10,6/ 8 86 78 30/10,7
* Jadwisiak, Michal 10,6/ 8 86 78 31/10,7
* Noeuveglise, Maxime 9,0/ 7 86 79 28/9,1
* Kuba, Andrzej 7,5/ 5 86 81 28/7,6
* Skudlarski, Lukasz 9,6/ 7 86 79 28/9,7
50 Kalinski, Jan 5,9/ 4 87 83 24/6,0
* Cesarz, Adam 11,8/10 87 77 30/11,9
* Brodowska, Magorzata 10,3/ 8 87 79 28/10,4
53 Dudzinski, Marcin 12,9/11 88 77 30/13,0
* Hermanowski, Cezary 9,3/ 7 88 81 26/9,4
* Masztalerz, Krzysztof-MT 18,5/17 88 71 36
* Konieczny, Marek 12,1/10 88 78 29/12,2
57 Gradecki, Krzysztof 8,5/ 6 89 83 27/8,6
* Pienkowski, Maciej 13,8/12 89 77 30/13,9
59 Macionga, Edmund 15,4/14 90 76 31/15,5
* Stasiak, Andrzej 6,0/ 4 90 86 23/6,1
* Zadroľny, Kaziemierz 11,7/10 90 80 28/11,8
* Marszalek, Slawomir 12,1/10 90 80 28/12,2
* Lietz, Maxiimilian 6,2/ 4 90 86 28/6,3
64 Pawlik, Andrzej 9,5/ 7 91 84 25/9,6
* Franka, Paweê 11,4/ 9 91 82 27/11,5
* Henryk, Korona 15,3/13 91 78 29/15,4
* Korwin-Piotrowski, Piotr 14,0/12 91 79 30/14,1
* Kulczykowski, Pawel 15,9/14 91 77 30/16,0
69 Litwiniuk, Jerzy 17,0/15 92 77 33
* Gasecki, Lech 19,5/18 92 74 33
* Gozdek, Ryszard 14,1/12 92 80 29/14,2
72 Przybysz, Tomasz 11,5/ 9 93 84 27/11,6
* Dutkowski, Wojciech 15,7/14 93 79 28/15,8
* Porebski, Andrzej 18,5/17 93 76 31/18,6
* Gnadczynski, Kamil 13,5/12 93 81 26/13,6
* Lubka, Zbigniew 14,8/13 93 80 27/14,9
* Krupa, Zdzislaw 12,4/10 93 83 27/12,5
78 Finger, Walter 12,7/11 94 83 27/12,8
* Lacki, Artur 24,6/23 94 71 36
80 Jelenkowski, Leszek 10,4/ 8 95 87 21/10,5
* Jadwisiak, Janusz 17,5/16 95 79 28/17,6
* Zielinski, Witold 17,9/16 95 79 28/18,0
* Marszalek, Krzysztof 24,2/23 95 72 37/23,8
84 Sobolewski, Ryszard 20,6/19 96 77 31/20,7
* Kubrakiewicz, Ryszard 21,7/20 96 76 31/21,8
* Weclewicz, Adam 14,7/13 96 83 24/14,8
* Pienski, Maciej 23,7/22 96 74 35
88 Glapiak, Miroslaw 21,8/20 97 77 31/21,9
* Gawronski, Eryk 19,6/18 97 79 32
CUT
90 Paluch, Piotr 11,9/10 98 88 21/12,0
* Kornasz, Dawid 24,5/23 98 75 33
* Kubiak, Robert 18,1/16 98 82 25/18,2
* Bieniasz, Waclaw 17,4/16 98 82 26/17,5
94 Bednarek, Krzysztof 14,8/13 99 86 22/14,9
* Sac, Kaziemierz 11,7/10 99 89 22/11,8
* Korta, Krzysztof 22,4/21 99 78 30/22,5
97 Gonicki, Marek 6,7/ 4 100 96 17/6,8
* Zemaitis, Marcin 18,3/17 100 83 28/18,4
* Zalewski, Krzysztof 17,4/16 100 84 24/17,5
100 Klawiter, Mateusz 15,8/14 101 87 25/15,9
* Piotrowski, Andrzej 16,5/15 101 86 24/16,6
* Wieckowski, Paweê 19,1/17 101 84 25/19,2
103 Stanislawski, Jerzy 15,2/13 102 89 22/15,3
* Borowski, Wojciech 16,4/15 102 87 22/16,5
105 Zdanowski, Zbigniew 17,9/16 103 87 25/18,0
* Strassberg, Jurand 17,9/16 103 87 21/18,0
* Tyminski, Nikolas 24,5/23 103 80 28/24,6
108 Korytowski, Marcin 18,4/17 104 87 28/18,5
* Skudlarski, Dariusz 25,1/24 104 80 28/25,2
110 Boehm, Joachim 19,9/18 105 87 25/20,0
* Wieckowski, Jerzy 16,1/14 105 91 18/16,2
112 Pietrzkiewicz, Piotr 24,5/23 107 84 23/24,6
113 Zapisek, Marek 26,0/25 109 84 25/26,1
114 Wieckowski, Czeslaw 18,9/17 111 94 18/19,0
115 Konieczna, Hanna 28,0/27 119 92 17/28,1
116 Rudziakowicz, Marcin 24,5/23 124 101 16/24,6
117 Zenobia, Malta 28,0/27 139 112 10/28,1
-- Skudlarski, Kamil 10,7/ 9 No Ret No Ret ----

 

WYNIKI BRUTTO FINAŁ
Pl. Name, Vorname Club HCP. 1. 2. 3. Tot.
1 Jedrzejczyk, Mateusz Warsaw Club 0,2 70 70 63 203
2 Pulsakowski, Tomasz KG TOYA 0,3 73 69 70 212
* Szmidt, Janek KG TOYA 1,7 71 71 70 212
4 Zawadowski, Jan ABGC 3,2 69 74 73 216
5 Gasienica-Ciulacz, Binowo Park 0,6 72 75 71 218
* Gawronski, Grzegorz ABGC 3,9 71 73 74 218
7 Konopka, Henryk Tokary 4,1 73 77 77 227
8 Kasprowicz, Michal WKG 2,6 71 86 72 229
9 Stasiak, Andrzej Guest 8,2 74 76 80 230
10 Czerkawski, Mariusz First Warsaw & 5,0 83 74 75 232
* Tatarczuk, Kamil Sobienie Króle 2,4 81 79 72 232
12 Poniz, Michal FWG&CC 5,7 85 74 74 233
13 Dembinski, Marcin Range Bremen 5,3 79 82 73 234
* Zawada, Grzegorz First Warsaw & 7,8 76 79 79 234
15 Zaborowski, Oskar KG TOYA 4,1 74 76 86 236
* McMurtrie, Dean Guest 8,5 72 81 83 236
17 Jesionek, Andrzej ABGC 7,0 80 78 79 237
* Komonski, Slawomir Klub Golfowy 6,3 78 82 77 237
* Dabrowiecki, Piotr ABGC 3,3 78 80 79 237
20 Wozniakowski, Szymon Binowo Park 7,1 77 82 79 238
21 Konieczny, Jan WKG 9,2 85 78 76 239
* Wojnowski, Mikoêaj Guest 5,7 78 86 75 239
23 Dydynski, Pawel Kraków Valley 4,7 78 78 85 241
24 Szalagan, Romuald KG TOYA 5,8 78 87 77 242
25 Duczmal, Marianna ABGC 8,8 81 84 81 246
26 Tyminski, Marek Guest 7,2 81 82 81 244
27 Majsterek, Amanda A&A GC 6,4 87 78 83 248
28 Woltersom, Alexander Guest 13,6 86 80 79 245
* Paszynin, Jakub Guest 5,4 82 81 82 245
30 Szumanski, Mariusz Slaski Klub 8,6 79 87 80 246
31 Grzelak, Pawel Binowo Park 6,1 83 86 79 248
32 Grunt, Marek WKG 7,3 83 87 79 249
* Ostaszewski, Piotr Mazury Club 9,2 81 88 80 249
34 Zielinski, Grzegorz Palace 10,3 76 88 86 250
35 Grodzinski, Tadeusz A&A GC 9,2 87 83 81 251
36 Majsterek, Arkadiusz A&A GC 8,3 90 79 83 252
* Wozniak, Krzysztof Kalinowe Pola 8,9 82 87 83 252
38 DziÑsko, Mateusz KG TOYA 9,0 88 83 82 253
* Kusiak, Robert FWG&CC 8,8 86 81 86 253
40 Hryniewicz, Slawomir Guest 13,6 83 85 86 254
41 Dec, Andrzej City GC Wrocêa 7,4 81 79 96 256
42 Niewczas, Leszek Warsaw Golf 10,8 92 81 84 257
* Grzesiak, Witold FWG&CC 7,5 81 89 87 257
44 Rutzki, Marion Guest 9,4 81 89 91 261
45 Pawlik, Andrzej Kraków Valley 9,9 88 92 78 258
* Cesarz, Adam Rosa Private 11,4 81 86 91 258
47 Przybysz, Tomasz Mazury Club 11,7 87 82 90 259
* Mendak, Kazimierz Binowo Park 7,9 85 86 88 259
49 Forwinkel, Andrea Guest 7,9 88 86 89 263
50 Tomaszewski, Dariusz Guest 8,7 92 84 84 260
* Szalagan, Jan KG TOYA 4,6 87 90 83 260
* Siewiera, Grzegorz Guest 10,4 84 90 86 260
53 Szczepanowski, Wito. Binowo Park 9,7 95 81 85 261
* Kuba, Andrzej Kraków Valley 8,2 87 87 87 261
* Zadroľny, Kaziemierz KG TOYA 11,8 81 87 93 261
* Wiercinski, Antoni Tokary 9,0 78 92 91 261
57 Trocha, Dorota Guest 9,8 85 89 91 265
58 Credner, Karl ABGC 11,9 84 90 88 262
59 Wojtowicz, Rafaê Guest 9,0 84 93 86 263
60 Zagozdzon, Robert Guest 18,2 88 87 89 264
* Grzesiak, Artur ABGC 11,5 84 86 94 264
62 Jelenkowski, Leszek Guest 9,4 81 92 92 265
63 Ziob, Janina Range B 9,7 85 93 91 269
* Kokocinska, Irena Guest 12,5 85 87 97 269
65 Wieczorek, Wiktor 1-szy Lodzki 11,3 92 85 89 266
* Kosno, Piotr Klub Golfowy 10,7 88 84 94 266
* Wojtowicz, Jaroslaw ABGC 10,4 85 86 95 266
68 Zaborowski, Artur KG TOYA 10,3 87 92 88 267
69 Meronk, Joanna KG TOYA 9,9 92 89 90 271
70 J©drzejczyk, Jerzy FWG&CC 10,8 87 86 95 268
* Uchanski, Jacek Guest 15,9 83 95 90 268
72 Damico, Luciano Sierra Club 14,0 87 94 88 269
73 Finger, Walter Range B 11,8 98 86 86 270
* Lubka, Zbigniew WKG 16,6 86 89 95 270
* Mikolajczyk, Janusz A&A GC 12,6 85 85 100 270
76 Kokocinski, Jaroslaw Guest 9,7 91 89 92 272
77 Konieczny, Marek Modry Las 14,4 92 88 93 273
* Kozêowski, Lech Slaski Klub 9,5 91 92 90 273
* Galkiewicz, Michal Binowo Park 15,9 87 87 99 273
* Macionga, Edmund ABGC 16,9 86 89 98 273
* Jablonski, Witold ABGC 11,4 85 94 94 273
82 Pieõkowski, Maciej Palace 14,5 95 90 89 274
* Gonicki, Marek Warsaw Golf 7,8 92 92 90 274
* Folta, Zbigniew Sierra Club 15,7 91 99 84 274
* Olszewski, Andrzej Binowo Park 8,5 90 86 98 274
* Smit, Ed Guest 10,9 89 90 95 274
87 Wieczorek, Rafal 1-szy Lodzki 16,0 84 99 92 275
88 Dutkowski, Wojciech Koninski Klub 19,6 89 92 96 277
89 Konieczna, Slawomira Modry Las 15,7 93 91 97 281
90 Klawiter, Mateusz ABGC 16,5 95 94 94 283
* Kozêowski, Maciej KG TOYA 15,1 90 98 95 283
92 Radny, Jakub Guest 19,3 98 86 100 284
* Paluch, Piotr Guest 10,0 91 93 100 284
* Lasota, Lukasz KG TOYA 14,2 90 91 103 284
95 Cesarz, Danuta Rosa Private 16,7 87 105 96 288
96 Vogler, Natalia Guest 11,4 97 93 99 289
97 Zielinski, Witold ABGC 17,9 98 91 98 287
98 Szmidt, Beata KG TOYA 14,2 101 99 92 292
99 Thiele, Thomas Guest 18,9 93 93 103 289
100 Roslaniec, Andrzej Guest 17,2 91 99 101 291
* Bieniasz, Waclaw City GC Wrocêa 16,7 89 100 102 291
102 Wieczorek, Martyna 1-szy Lodzki 13,8 99 96 104 299
103 Kamiõska, Anna Eschenried GC 22,0 98 99 106 303
104 Paczoska-Ziemak, Ma. Modry Las 21,7 98 106 107 311
-- Kubicki, Jacek ABGC 8,4 82 82 NR N.R.
-- Krais, Jerzy KG TOYA 9,4 99 86 NR N.R.
-- Meronk, Andrzej KG TOYA 7,4 79 79 NA N.A.
-- Krais, Filip KG TOYA 9,2 89 97 NA N.A.
-- Zawadzki, Robert KG TOYA 10,2 94 93 NA N.A.
-- Zawada, Jakub Guest 5,4 84 93 NA N.A.
-- Sinior, Robert Kraków Valley 6,7 83 89 NA N.A.
-- Korwin-Piotrowska, Binowo Park 16,1 96 100 NA N.A.

 

WYNIKI NETTO FINAŁ
Pl. Name, Vorname Club HCP. 1. 2. 3. Tot.
1 Woltersom, Alexander Guest 13,6 73 67 66 206
2 Stasiak, Andrzej Guest 8,2 67 69 73 209
3 Zagozdzon, Robert Guest 18,2 70 69 71 210
4 Jedrzejczyk, Mateusz Warsaw Club 0,2 73 73 66 212
* Gawronski, Grzegorz ABGC 3,9 69 71 72 212
6 Zawadowski, Jan ABGC 3,2 68 73 72 213
7 Szmidt, Janek KG TOYA 1,7 72 72 71 215
* McMurtrie, Dean Guest 8,5 65 74 76 215
* Konieczny, Jan WKG 9,2 77 70 68 215
* Hryniewicz, Slawomir Guest 13,6 70 72 73 215
11 Zawada, Grzegorz First Warsaw & 7,8 70 73 73 216
12 Dutkowski, Wojciech Koninski Klub 19,6 69 72 76 217
13 Pulsakowski, Tomasz KG TOYA 0,3 76 72 73 221
* Konopka, Henryk Tokary 4,1 71 75 75 221
* Poniz, Michal FWG&CC 5,7 81 70 70 221
16 Jesionek, Andrzej ABGC 7,0 75 73 74 222
* Duczmal, Marianna ABGC 8,8 73 76 73 222
* Lubka, Zbigniew WKG 16,6 70 73 79 222
* Macionga, Edmund ABGC 16,9 69 72 81 222
20 Czerkawski, Mariusz First Warsaw & 5,0 80 71 72 223
* Wozniakowski, Szymon Binowo Park 7,1 72 77 74 223
* Zielinski, Grzegorz Palace 10,3 67 79 77 223
* Uchanski, Jacek Guest 15,9 68 80 75 223
24 Gasienica-Ciulacz, Binowo Park 0,6 74 77 73 224
25 Dembinski, Marcin Range Bremen 5,3 76 79 70 225
* Komonski, Slawomir Klub Golfowy 6,3 74 78 73 225
* Szumanski, Mariusz Slaski Klub 8,6 72 80 73 225
* Ostaszewski, Piotr Mazury Club 9,2 73 80 72 225
29 Przybysz, Tomasz Mazury Club 11,7 76 71 79 226
30 Wojnowski, Mikoêaj Guest 5,7 74 82 71 227
* Grodzinski, Tadeusz A&A GC 9,2 79 75 73 227
* Niewczas, Leszek Warsaw Golf 10,8 82 71 74 227
* Wieczorek, Rafal 1-szy Lodzki 16,0 68 83 76 227
* Radny, Jakub Guest 19,3 79 67 81 227
35 Cesarz, Adam Rosa Private 11,4 71 76 81 228
* Zadroľny, Kaziemierz KG TOYA 11,8 70 76 82 228
* Galkiewicz, Michal Binowo Park 15,9 72 72 84 228
38 Kasprowicz, Michal WKG 2,6 71 86 72 229
* Tyminski, Marek Guest 7,2 76 77 76 229
* Credner, Karl ABGC 11,9 73 79 77 229
* Folta, Zbigniew Sierra Club 15,7 76 84 69 229
42 Zaborowski, Oskar KG TOYA 4,1 72 74 84 230
* Szalagan, Romuald KG TOYA 5,8 74 83 73 230
* Damico, Luciano Sierra Club 14,0 74 81 75 230
45 Majsterek, Arkadiusz A&A GC 8,3 83 72 76 231
* Wozniak, Krzysztof Kalinowe Pola 8,9 75 80 76 231
* Konieczny, Marek Modry Las 14,4 78 74 79 231
48 Tatarczuk, Kamil Sobienie Króle 2,4 81 79 72 232
* Dydynski, Pawel Kraków Valley 4,7 75 75 82 232
* Kusiak, Robert FWG&CC 8,8 79 74 79 232
* DziÑsko, Mateusz KG TOYA 9,0 81 76 75 232
* Pieõkowski, Maciej Palace 14,5 81 76 75 232
* Thiele, Thomas Guest 18,9 74 74 84 232
54 Majsterek, Amanda A&A GC 6,4 82 73 78 233
* Siewiera, Grzegorz Guest 10,4 75 81 77 233
* Kokocinska, Irena Guest 12,5 73 75 85 233
* Konieczna, Slawomira Modry Las 15,7 77 75 81 233
* Zielinski, Witold ABGC 17,9 80 73 80 233
59 Dabrowiecki, Piotr ABGC 3,3 77 79 78 234
* Grunt, Marek WKG 7,3 78 82 74 234
* Rutzki, Marion Guest 9,4 72 80 82 234
* Pawlik, Andrzej Kraków Valley 9,9 80 84 70 234
* Grzesiak, Artur ABGC 11,5 74 76 84 234
* Mikolajczyk, Janusz A&A GC 12,6 73 73 88 234
* Kamiõska, Anna Eschenried GC 22,0 75 76 83 234
66 Klawiter, Mateusz ABGC 16,5 79 78 78 235
67 Paszynin, Jakub Guest 5,4 79 78 79 236
* Grzelak, Pawel Binowo Park 6,1 79 82 75 236
* Wieczorek, Wiktor 1-szy Lodzki 11,3 82 75 79 236
70 Szczepanowski, Wito. Binowo Park 9,7 87 73 77 237
* Finger, Walter Range B 11,8 87 75 75 237
* Cesarz, Danuta Rosa Private 16,7 70 88 79 237
73 Dec, Andrzej City GC Wrocêa 7,4 75 73 90 238
* Trocha, Dorota Guest 9,8 76 80 82 238
* J©drzejczyk, Jerzy FWG&CC 10,8 77 76 85 238
76 Grzesiak, Witold FWG&CC 7,5 75 83 81 239
* Tomaszewski, Dariusz Guest 8,7 85 77 77 239
* Wojtowicz, Jaroslaw ABGC 10,4 76 77 86 239
* Kosno, Piotr Klub Golfowy 10,7 79 75 85 239
80 Kuba, Andrzej Kraków Valley 8,2 80 80 80 240
* Wiercinski, Antoni Tokary 9,0 71 85 84 240
* Zaborowski, Artur KG TOYA 10,3 78 83 79 240
* Roslaniec, Andrzej Guest 17,2 74 82 84 240
84 Mendak, Kazimierz Binowo Park 7,9 79 80 82 241
* Jelenkowski, Leszek Guest 9,4 73 84 84 241
* Kozêowski, Maciej KG TOYA 15,1 76 84 81 241
87 Forwinkel, Andrea Guest 7,9 81 79 82 242
* Wojtowicz, Rafaê Guest 9,0 77 86 79 242
* Ziob, Janina Range B 9,7 76 84 82 242
90 Jablonski, Witold ABGC 11,4 75 84 84 243
* Bieniasz, Waclaw City GC Wrocêa 16,7 73 84 86 243
92 Meronk, Joanna KG TOYA 9,9 83 80 81 244
* Smit, Ed Guest 10,9 79 80 85 244
94 Lasota, Lukasz KG TOYA 14,2 77 78 90 245
* Paczoska-Ziemak, Ma. Modry Las 21,7 76 84 85 245
96 Kokocinski, Jaroslaw Guest 9,7 83 81 84 248
97 Kozêowski, Lech Slaski Klub 9,5 83 84 82 249
98 Szmidt, Beata KG TOYA 14,2 87 85 78 250
99 Olszewski, Andrzej Binowo Park 8,5 83 79 91 253
100 Szalagan, Jan KG TOYA 4,6 85 88 81 254
101 Gonicki, Marek Warsaw Golf 7,8 86 86 84 256
* Vogler, Natalia Guest 11,4 86 82 88 256
103 Paluch, Piotr Guest 10,0 82 84 91 257
* Wieczorek, Martyna 1-szy Lodzki 13,8 85 82 90 257
-- Kubicki, Jacek ABGC 8,4 75 75 NR N.R.
-- Krais, Jerzy KG TOYA 9,4 91 78 NR N.R.
-- Meronk, Andrzej KG TOYA 7,4 73 73 NA N.A.
-- Krais, Filip KG TOYA 9,2 81 89 NA N.A.
-- Zawadzki, Robert KG TOYA 10,2 85 84 NA N.A.
-- Zawada, Jakub Guest 5,4 81 90 NA N.A.
-- Sinior, Robert Kraków Valley 6,7 78 84 NA N.A.
-- Korwin-Piotrowska, Binowo Park 16,1 80 84 NA N.A.

 

You are here: XX PZU POLONIA CUP by PORSCHE
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ