Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

XXIII Polonia Cup 2018

Drukuj 

Turniej Polonia Cup 2018 odbędzie się w Amber Baltic Golf Club po raz dwudziesty trzeci i jest najstarszym cyklicznym turniejem amatorskim w Polsce.

Ogromny sukces poprzednich edycji tego turnieju powoduje zwiększające się z roku na rok zainteresowanie tą imprezą.

Ideą powstania turnieju Polonia Cup była integracja środowiska polskich golfistów z „golfową Polonią” oraz z grającymi w golfa cudzoziemcami, zawodowo lub rodzinnie związanymi z naszym krajem. W każdej z edycji turnieju specjalny puchar i nagrodę otrzymuje najlepszy golfista - Polonus, a zwycięzcy są wyłaniani w kategorii kobiet, mężczyzn i juniorów.

W związku z dużą ilością zapytań dotyczących zapisów do "XXIII Polonia Cup" informujemy, że limit zawodników wynosi 168 osób. O udziale w turnieju będzie decydowała kolejność zgłoszeń oraz wniesienie opłaty turniejowej w terminie do dnia 31 lipca 2018 W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w turnieju za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej, e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod nr tel. .....

Pragniemy poinformować, że wprowadzone zostały dodatkowe kategorie -  m.in. Super Senior (dla zawodników powyżej 65 lat).
Przypominamy o wcześniejszej rezerwacji miejsc noclegowych. Informacje o hotelach znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce "Hotele Rekomendowane". Pomocą w rezerwacji służy także recepcja klubu.

 

 

 

 

You are here: Home
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ