Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

planning

Pole 18-dołkowe


18 dołkowe pole mistrzowskie "Amber" było na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat areną wielu turniejów krajowych i międzynarodowych takich jak: Mistrzostwa Polski Amatorów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców, EDS Trophy 1998 (oficjalna, specjalna impreza Ladies European Tour), Międzynarodowe Amatorskie Mistrzostwa Europy Kobiet 2000 , Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów 2001, EGA Challenge Trophy Boys 2005 czy Polonia Cup. Niepowtarzalny klimat pola spowodowany jest nie tylko bezpośrednim sąsiedztwem Wolińskiego Parku Narodowego, ale także zróżnicowaniem trudności poszczególnych dołków, bogactwem przeszkód i zmiennym ukształtowaniem terenu. 18 dołkowe pole o par 72 jest skierowane zarówno do początkujących jak i zaawansowanych golfistów.

 

+ Więcej informacji...

planning

Pole 8-dołkowe


8 dołkowe pole "Baltic" o par 25 jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z grą w golfa. Pole skierowane jest nie tylko do stawiających pierwsze golfowe kroki, ale także do zawodników zaawansowanych, którzy chcą szlifowac swoją krótką grę. Nie od dzisiaj wiadomo, że dołki par 3 są najbardziej wymagające.

 

+ Więcej informacji...

8-dołkowe pole golfowe

Od kwietnia 2011 roku, green dziewiątego dołka małego pola, pełni funkcję drugiego chipping greenu. Dołek nr 9 małego pola został zamknięty ze względów bezpieczeństwa. 9-dołkowe pole zmieniło się zatem w 8-dołkowe pole z możliwością rozegrania dziewiątego dołka z dziewiątego tee na ósmy green.

 

Mapa pola 8-dołkowego

 

You are here: POLE GOLFOWE POLE 8-dołkowe
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ