Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Amber Baltic Golf Club

STRONA W PRZEBUDOWIE

 

planning

Pole 18-dołkowe


18 dołkowe pole mistrzowskie "Amber" było na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat areną wielu turniejów krajowych i międzynarodowych takich jak: Mistrzostwa Polski Amatorów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców, EDS Trophy 1998 (oficjalna, specjalna impreza Ladies European Tour), Międzynarodowe Amatorskie Mistrzostwa Europy Kobiet 2000 , Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów 2001, EGA Challenge Trophy Boys 2005 czy Polonia Cup. Niepowtarzalny klimat pola spowodowany jest nie tylko bezpośrednim sąsiedztwem Wolińskiego Parku Narodowego, ale także zróżnicowaniem trudności poszczególnych dołków, bogactwem przeszkód i zmiennym ukształtowaniem terenu. 18 dołkowe pole o par 72 jest skierowane zarówno do początkujących jak i zaawansowanych golfistów.

 

+ Więcej informacji...

planning

Pole 8-dołkowe


8 dołkowe pole "Baltic" o par 25 jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z grą w golfa. Pole skierowane jest nie tylko do stawiających pierwsze golfowe kroki, ale także do zawodników zaawansowanych, którzy chcą szlifowac swoją krótką grę. Nie od dzisiaj wiadomo, że dołki par 3 są najbardziej wymagające.

 

+ Więcej informacji...

Pole Golfowe Amber Baltic

26-dołkowy kompleks golfowy Amber Baltic jest przystosowany do wymogów zawodowych i amatorskich turniejów golfowych. Amber Baltic Golf Club został założony w 1993 roku i obecnie zrzesza ponad 260 członków. Nasz Klub golfowy jest wiodącym Klubem w Polsce, a w swojej krótkiej historii ma już wiele osiągnięć, do których należy m.in. organizacja takich turniejów golfowych jak: 1-sze i 2-gie Otwarte Mistrzostwa Polski, 1-sze, 2-gie, 3-cie i 4-te Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów, Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Zawodowców, Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców, oraz EDS Trophy '98 - oficjalna, specjalna impreza Ladies European Tour.

You are here: POLE GOLFOWE
ISTNIEJEMY OD 1993 ROKU. W SWOJEJ HISTORII GOŚCILIŚMY WIELE TURNIEJÓW O RANDZE MISTRZOWSKIEJ