Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Greensome / better ball

 

W 2007 roku Amber Baltic Golf Club po raz pierwszy zorganizował turniej golfowy "Ojciec i Syn". Pomysł ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony golfistów rodzinnie uprawiających ten piękny sport. Kolejna edycja odbędzie się 1-2 sierpnia 2020r . Formuła turnieju obejmuje zmagania golfowych rodzin o trofeum "Family Cup" oraz równoległy turniej "Ojciec i Syn" w którym w skład drużyn wchodzą ojcowie i synowie.

 

Opis turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

 

Format turnieju:
Runda I – Greensome 3/8 wspólnego HCP (drużyny 2 osobowe)
Runda II – Better ball 3/4 HCP (drużyny 2 osobowe)

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty od osoby za 2 dni turnieju:
Członkowie ABGC: 140,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG: 240,- zł

Juniorzy BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG: 140,- zł
Goście: 280,- zł
Juniorzy goście: 180,- zł
Juniorzy – członkowie ABGC: 100,- zł

Opłata wpisowa zawiera: 2 x rundę turniejową, 2 x pakiet lunchowy oraz 2 x obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach brutto decyduje niższy wynik brutto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy wynik netto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody Turniej Ojciec i Syn:

Kategoria brutto
I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

Kategoria netto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Nagrody Turniej Family Cup:

Kategoria brutto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Kategoria netto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

III miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC do 28.07.2020 do godz. 15:00
tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lista startowa

 

 

wyniki brutto Netto Ojciec i Syn

BRUTTO

Pl. Name, Vorname HCP. Brutto 1 dzien Brutto 2 dzien TOTAL
1 Olszewski, Andrzej 17,2      
  Olszewski, Szymon 4,5/ 7 81 72 153
2 Pobereszko, Janusz 17,7      
  Pobereszko, Mikolaj 7,9/ 9 85 73 158
3 Muchajer, Michal 6,5      
  Muchajer, Leszek 18,8/ 9 86 75 161
4 Macionga, Tomasz 15,2      
  Macionga, Jan 16,9/12 84 78 162
5 Rakocy, Krzysztof 50      
  Rakocy, Marek 16,1/26 83 84 167
6 Macionga T, Tomasz 15,2      
  Macionga S, Edmund 15,7/11 89 78 167
7 Jadwisiak, Janusz 25,9      
  Jadwisiak, Michal 7,7/12 86 83 169
8 Jaros, Rafal 12      
  Jaros Junior, Rafal 25,2/14 89 81 170
9 Dabrowski, Jan 41      
  Dabrowski, michal-S 11,8/21 87 84 171
10 Arys, Karol 13,9      
  Arys, Edward 27,0/15 93 89 182
11 Madzio, Tomasz 16,5      
  Madzio, Tymon 54 /27 99 86 185
12 Porebski, Andrzej 18      
  Porebski, Marcel 36,0/21 100 85 185
13 Mazurkiewicz, Piotr 19      
  Mazurkiewicz, Jan Alan 49 /27 99 88 187
14 Utrata, Maksymilian 34,4      
  Utrata, Tomasz 21,2/22 99 94 193
15 Juszczunski, Kamil2 13,5      
  Juszczynski, Adam2 16,3/11 91 104 195
16 Kruk, Wojciech 23,6      
  Kruk, Wojciech jr. 23,8/18 95 100 195
17 Rozrazewski, Filip 26,8      
  Rozrazewski, Marian 23,7/20 98 100 198
18 Cieslik, Andrzej 27,2      
  Cieslik, Antek 39 /26 99 99 198
19 Juszczynski, Kamil 13,5      
  Juszczynski, Jakub 27,8/16 94 110 204
20 Biernacki, Antoni 41      
  Biernacki, Piotr 44 /34 110 106 216
21 Trudnowski, Filip 19,8      
  Trudnowski, Jan 54 /29 123 94 217
22 Klonowski, Oskar 33,5      
  Klonowski, Zbigniew 36,0/28 120 105 225

 

NETTO

Pl. Name, Vorname HCP. Netto 1 dzien Netto 2 dzien TOTAL
1 Rakocy, Krzysztof 50      
  Rakocy, Marek, Krzysztof 16,1/26 57 64 121
2 Mazurkiewicz, Piotr 19      
  Mazurkiewicz, Jan Alan 49 /27 72 60 132
3 Dabrowski, Jan, Michał 41      
  Dabrowski, michal-S 11,8/21 66 69 135
4 Macionga, Tomasz 15,2      
  Macionga, Jan 16,9/12 72 67 139
5 Olszewski, Andrzej 17,2      
  Olszewski, Szymon 4,5/ 7 74 66 140
6 Pobereszko, Janusz 17,7      
  Pobereszko, Mikolaj 7,9/ 9 76 64 140
7 Jaros, Rafal 12      
  Jaros Junior, Rafal 25,2/14 75 66 141
8 Muchajer, Michal 6,5      
  Muchajer, Leszek 18,8/ 9 77 64 141
9 Porebski, Andrzej 18      
  Porebski, Marcel 36,0/21 79 62 141
10 Jadwisiak, Janusz 25,9      
  Jadwisiak, Michal 7,7/12 74 69 143
11 Madzio, Tomasz 16,5      
  Madzio, Tymon 54 /27 72 72 144
12 Macionga T, Tomasz 15,2      
  Macionga S, Edmund 15,7/11 78 67 145
13 Cieslik, Andrzej 27,2      
  Cieslik, Antek 39 /26 73 73 146
14 Biernacki, Antoni 41      
  Biernacki, Piotr 44 /34 76 72 148
15 Utrata, Maksymilian 34,4      
  Utrata, Tomasz 21,2/22 77 73 150
16 Arys, Karol 13,9      
  Arys, Edward 27,0/15 78 76 154
17 Rozrazewski, Filip 26,8      
  Rozrazewski, Marian 23,7/20 78 80 158
18 Kruk, Wojciech 23,6      
  Kruk, Wojciech jr. 23,8/18 77 82 159
19 Juszczynski, Kamil 13,5      
  Juszczynski, Jakub 27,8/16 78 88 166
20 Trudnowski, Filip 19,8      
  Trudnowski, Jan 54 /29 94 73 167
21 Klonowski, Oskar 33,5      
  Klonowski, Zbigniew 36,0/28 92 77 169
22 Juszczunski, Kamil2 13,5      
  Juszczynski, Adam2 16,3/11 80 92 172

 

wyniki Brutto i netto Family Cup

BRUTTO

Pl. Name, Vorname HCP. Brutto 1 dzien Brutto 2 dzien TOTAL
1 Stasiak, Maciej 0      
  Pietryga, Bartosz 9,6/ 2 74 77 151
2 Konieczny, Mariusz 1,1      
  Sobol, Rafal 26,5/10 79 74 153
3 Gawronski, Grzegorz 3,5      
  Gawroõska, Izabela 26,2/11 82 74 156
4 Lukasz, Sech 11,7      
  Sadka, Bogdan 14,2/ 9 87 78 165
5 Dabrowski, Michaê 11,8      
  Dabrowska, Dorota 18,4/11 89 80 169
6 Macionga, Edmund 15,7      
  Grzechnik, Emilia 25,3/16 88 88 176
7 Juncewicz, Jaroslaw 24,1      
  Kaminska, Aleksandra 19,9/17 92 88 180
8 Kalinski, Andrzej 26,1      
  Lacki, Artur 22,5/19 95 86 181
9 Studzinska, Barbara 30,1      
  Studzinski, Zbigniew 11,9/16 92 92 184
10 Hawro, Leszek 21,3      
  Hawro, Graľyna 31,8/21 94 91 185
11 Utrata, Andrzej 21,5      
  Utrata, Katarzyna 38 /23 104 93 197
12 Parszutowicz, Henryk 29,3      
  Borys, Parszutowicz 52 /32 114 99 213
13 Dorow, Heribert 17,4      
  Dorow, Marion 54 /27 120 94 214
14 Nowakowski, Marek 33,8      
  Galewska, Joanna 54 /35 117 112 229
 NETTO
 
Pl. Name, Vorname HCP. Netto 1 dzien Netto 2 dzien TOTAL
1 Konieczny, Mariusz 1,1      
  Sobol, Rafal 26,5/10 69 65 134
2 Gawronski, Grzegorz 3,5      
  Gawroõska, Izabela 26,2/11 71 70 141
3 Kalinski, Andrzej 26,1      
  Lacki, Artur 22,5/19 76 67 143
4 Juncewicz, Jaroslaw 24,1      
  Kaminska, Aleksandra 19,9/17 75 69 144
5 Macionga, Edmund 15,7      
  Grzechnik, Emilia 25,3/16 72 73 145
6 Stasiak, Maciej 0      
  Pietryga, Bartosz 9,6/ 2 72 74 146
7 Hawro, Leszek 21,3      
  Hawro, Graľyna 31,8/21 73 73 146
8 Dabrowski, michal 11,8      
  Dabrowska, Dorota 18,4/11 78 69 147
9 Lukasz, Sech 11,7      
  Sadka, Bogdan 14,2/ 9 78 70 148
10 Utrata, Andrzej 21,5      
  Utrata, Katarzyna 38 /23 81 71 152
11 Parszutowicz, Henryk 29,3      
  Borys, Parszutowicz 52 /32 82 71 153
12 Studzinska, Barbara 30,1      
  Studzinski, Zbigniew 11,9/16 76 78 154
13 Dorow, Heribert 17,4      
  Dorow, Marion 54 /27 93 66 159
14 Nowakowski, Marek 33,8      
  Galewska, Joanna 54 /35 82 80 162