Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Strokeplay

 

Informacje o turnieju

14 lipca – I runda – Amber Baltic Golf Club
15 Lipca – II runda – Kamień Country Club

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju:
18 dołków Stroke play brutto, Stableford netto 2 kategorie HCP

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 12 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 12 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC, KCC: 140,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, GKG, G&R, WKG, BKG: 240,- zł
Goście: 280,- zł
Juniorzy: 160,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje countback tj. ostatnia runda, ostanie 9,6,3,1
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody:
Kategoria Stroke play brutto
I miejsce, II miejsce, III miejsce
Kategoria Stableford netto 0-18,0
I miejsce, II miejsce, III miejsce
Kategoria Stableford netto 18,1-36
I miejsce, II miejsce, III miejsce

 

Konkursy:
Longest drive na 18 dołku, najbliższe uderzenie na dołku nr 14

 

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110,
e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
lub w recepcji Kamień Golf & Country Club tel. 605 044 452

 

Lista startowa

 

Gr. Godz. Dołek Nazwisko i imię Klub Płe Hcp
1 10:00 1 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 6.3
Gawroński Eryk Amber Baltic Golf Club M 7.8
Uchański Jacek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 7.8
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 10.6
2 10:00 10 Gaskill Jessie Kamień Country Club M 25.0
Pysiak Damian Słubice Golf Club M 26.4
Nikorowski Piotr Słubice Golf Club M 25.0
Dadańska Anna GERMANY K 28.5
3 10:10 1 Sokolowski Marek PGA Polska M 0.0
Mroziński Artur Kalinowe Pola Golf Club M 8.7
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 11.2
Zieliński Grzegorz Golf Park Józefów M 10.1
4 10:10 10 Witkowski Przemysław Kamień Country Club M 26.2
Kamińska Dorota Amber Baltic Golf Club K 27.7
Celoch Tomasz Kamień Country Club M 32.0
Rupińska Elżbieta Słubice Golf Club K 44.0
5 10:20 1 Woźniak Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 10.0
Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 13.8
Vinther Henrik Binowo Park Golf Club M 14.1
Hetman Udo Niemcy M 14.9
6 10:20 10 Sałuda Jerzy Binowo Park Golf Club M 12.8
Rupiński Waldemar Słubice Golf Club M 16.9
Lisikiewicz Tomasz Słubice Golf Club M 33.1
Jagodziński Tomasz Kamień Country Club M 35.0
7 10:30 1 Folta Zbigniew Sierra Golf Club M 12.2
Wójcik Arkadiusz Binowo Park Golf Club M 22.1
Masztalerz Krzysztof Wielkopolski Klub Golfowy M 18.6
Olewnik Tadeusz Binowo Park Golf Club M 20.3
8 10:30 10 Kolasa Zbigniew Binowo Park Golf Club M 22.1
Wilk Józef Binowo Park Golf Club M 33.2
Mrozińska Agnieszka Kalinowe Pola Golf Club K 39.0
9 10:40 1 Boniewski Krzysztof Binowo Park Golf Club M 8.6
Łącki Artur Amber Baltic Golf Club M 19.3
Murgrabia Wojciech Kamień Country Club M 18.1
Wawrzyńska Beata Kamień Country Club K 18.5
10 10:40 10 Białaszczyk Sylwester Kamień Country Club M 26.6
Ciba Andrzej Kamień Country Club M 24.7
Tadrowski Piotr Słubice Golf Club M 43.0
11 10:50 1 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club M 20.0
Olszewski Andrzej Binowo Park Golf Club M 15.9
Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club M 22.7
Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club M 20.2
12 10:50 10 Piechowicz Wojciech Słubice Golf Club M 39.0
Dubiel Wojciech Podkarpacki Klub Golfowy M 20.4
Stanek - Piechowicz Ewelina Słubice Golf Club K 50.0
13 11:00 1 Konieczny Jan Wielkopolski Klub Golfowy M 11.2
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10.3
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 13.5
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21.6