W 2007 roku Amber Baltic Golf Club po raz pierwszy zorganizował turniej golfowy "Ojciec i Syn". Pomysł ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony golfistów rodzinnie uprawiających ten piękny sport. Kolejna edycja odbędzie się 1-2 sierpnia 2020r . Formuła turnieju obejmuje zmagania golfowych rodzin o trofeum "Family Cup" oraz równoległy turniej "Ojciec i Syn" w którym w skład drużyn wchodzą ojcowie i synowie.

 

Opis turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

 

Format turnieju:
Runda I – Greensome 3/8 wspólnego HCP (drużyny 2 osobowe)
Runda II – Better ball 3/4 HCP (drużyny 2 osobowe)

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty od osoby za 2 dni turnieju:
Członkowie ABGC: 160,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG: 280,- zł

Juniorzy BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG: 140,- zł
Goście: 320,- zł
Juniorzy goście: 200,- zł
Juniorzy – członkowie ABGC: 130,- zł

Opłata wpisowa zawiera: 2 x rundę turniejową, 2 x pakiet lunchowy oraz 2 x obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach brutto decyduje niższy wynik brutto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy wynik netto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody Turniej Ojciec i Syn:

Kategoria brutto
I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Kategoria netto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Nagrody Turniej Family Cup:

Kategoria brutto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

II miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

Kategoria netto

I miejsce (dla pary) – puchary + nagrody

 

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC do 30.07.2020 do godz. 15:00
tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Lista startowa niedziela

 

Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub
         
1 10:00 1 Śliwiński Andrzej Binowo Park Golf Club
Śliwiński Artur Binowo Park Golf Club
Dąbrowski Michał Euler Hermes City Golf
Dąbrowski Jan Euler Hermes City Golf
         
2 10:00 10 Muchajer Michał Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie
Rakocy Marek Black Water Links Golf Club
Muchajer Leszek Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie
Rakocy Krzysztof Black Water Links Golf Club
         
3 10:10 1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club
Sech Łukasz Amber Baltic Golf Club
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club
         
4 10:10 10 Biliński Stefan Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie
Bilińska Karolina Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie
Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club
Kaliński Andrzej Amber Baltic Golf Club
         
5 10:20 1 Zalewska Dorota Klub Golfowy Lisia Polana
Zalewski Krzysztof Modry Las Golf Resort
Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club
Gawrońska Izabela Amber Baltic Golf Club
         
6 10:20 10 Śniegocka Marzena Black Water Links Golf Club
Ogniewska Marlena Joanna First Warsaw Golf & Country Club
Śniegocki Mariusz Black Water Links Golf Club
Olesiński Maciej First Warsaw Golf & Country Club
         
7 10:30 1 Jaros Rafał Modry Las Golf Resort
Jaros Rafal Modry Las Golf Resort
Jadwisiak Janusz Elitarny Klub Golfowy
Jadwisiak Michał Amber Baltic Golf Club
         
8 10:30 10 Duda Jan Amber Baltic Golf Club
Duda Ewa Amber Baltic Golf Club
WINNICKA-HAWRO GRAŻYNA Amber Baltic Golf Club
HAWRO LESZEK Amber Baltic Golf Club
         
9 10:40 1 Wójcik Krzysztof Open Golf Club
Stasiak Łukasz Black Water Links Golf Club
Wójcik Zofia Klub Golfowy Lisia Polana
Stasiak Maciej Amber Baltic Golf Club
         
10 10:40 10 Komorowski Włodzimierz Wielkopolski Klub Golfowy
Katarzyna Komorowska Amber Baltic Golf Club
Biernacki Piotr OSKOMA Golf Club
Biernacki Antoni OSKOMA Golf Club

 

wyniki brutto

BRUTTO

 

Pl. Name, Vorname Brutto Netto
1 Wojcik, Zofia    
  Wojcik, Krzysztof 74 70
2 Stasiak, Maciej    
  Stasiak, Lukasz 77 69
* Konieczny, Mariusz    
  Lampart, Roman 77 72
4 Zalewska, Dorota    
  Zalewski, Krzysztof 78 73
5 Jaros, Rafal    
  Jaros Junior, Rafal 83 69
6 Grzelak, Pawel    
  Lukasz, Sech 84 73
7 Gawronski, Grzegorz    
  Gawroõska, Izabela 86 75
8 Jadwisiak, Michal    
  Jadwisiak, Janusz 87 74
* Sliwinski, Artur    
  Sliwinski, Andrzej 87 81
10 Dabrowski, Michaê    
  Dabrowski, Jan 88 68
11 Muchajer, Michal    
  Muchajer, Leszek 89 78
* Sadka, Bogdan    
  Kalinski, Andrzej 89 74
13 Rakocy, Marek    
  Rakocy, Krzysztof 90 63
14 Bilisnki, Stefan    
  Bilinska, Karolina 91 67
15 Ogniewska, Marlena    
  Olesinski, Maciej 93 70
16 Sniegocki, Mariusz    
  Sniegocka, Marzena 94 77
17 Duda, Jan    
  Duda, Ewa 95 70
18 Hawro, Leszek    
  Hawro, Graľyna 96 76
19 Komorowski, Wlodzimierz    
  Komorowska, Ma 103 80
20 Parszutowicz, Henryk    
  Parszutowicz, Borys 112 84
21 Biernacki, Piotr    
  Biernacki, Antoni 121 88

 

 

wyniki netto
Pl. Name, Vorname Brutto Netto
1 Rakocy, Marek    
  Rakocy, Krzysztof 90 63
2 Bilisnki, Stefan    
  Bilinska, Karolina 91 67
3 Dabrowski, Michaê    
  Dabrowski, Jan 88 68
4 Stasiak, Maciej    
  Stasiak, Lukasz 77 69
* Jaros, Rafal    
  Jaros Junior, Rafal 83 69
6 Wojcik, Zofia    
  Wojcik, Krzysztof 74 70
* Duda, Jan    
  Duda, Ewa 95 70
* Ogniewska, Marlena    
  Olesinski, Maciej 93 70
9 Konieczny, Mariusz    
  Lampart, Roman 77 72
10 Grzelak, Pawel    
  Lukasz, Sech 84 73
* Zalewska, Dorota    
  Zalewski, Krzysztof 78 73
12 Jadwisiak, Michal    
  Jadwisiak, Janusz 87 74
* Sadka, Bogdan    
  Kalinski, Andrzej 89 74
14 Gawronski, Grzegorz    
  Gawroõska, Izabela 86 75
15 Hawro, Leszek    
  Hawro, Graľyna 96 76
16 Sniegocki, Mariusz    
  Sniegocka, Marzena 94 77
17 Muchajer, Michal    
  Muchajer, Leszek 89 78
18 Komorowski, Wlodzimierz    
  Komorowska, Ma 103 80
19 Sliwinski, Artur    
  Sliwinski, Andrzej 87 81
20 Parszutowicz, Henryk    
  Parszutowicz, Borys 112 84
21 Biernacki, Piotr    
  Biernacki, Antoni 121 88