Szanowni Golfiści,

 

Minął kolejny rok, kiedy mogliśmy cieszyć się grą w Amberze. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym trudnym dla pola okresie. Odświeżenie budynku, zmiana układu restauracji, wymiana wykładzin, zmiana wystroju, układu recepcji, a co najważniejsze bardzo dobra jakość greenów, jest potwierdzeniem, że stawiamy na jakość. Susza w sezonie nie pozwoliła nam na poprawę tee box'ów, fairway'ów i jest to zadanie na 2019 rok. Cieszymy się opiniami, iż XXV- lecie było wydarzeniem godnym miejsca ABGC na golfowej mapie Polski. 
Staramy się zaistnieć mocniej w aspekcie społecznym, dlatego do Szkoły Podstawowej w Wapnicy dołączyła Szkoła Podstawowa w Kołczewie prowadząc pod okiem trenera zajęcia pozalekcyjne. Kolejne szkoły są zainteresowane współpracą, jednak potrzebna jest otwartość władz samorządowych, na którą liczymy w następnych latach. Wprowadziliśmy również członkostwo na pole Baltic w cenie 300 zł, aby zachęcić lokalną społeczność do aktywności. Niestety nadal największym problemem jest skala podatku od nieruchomości, zastosowana stawka 0,75 zł/1m jest opłacalna dla sklepów sieciowych, fabryk a nie dla obiektów sportowych, które są usługami niskoprzychodowymi. Aby uzmysłowić skalę problemu to szacujemy, że przychód w 2018 na 1m. kw pola Baltic, wyniesie ok 0,20 zł/1 m.kw. przy wspomnianej stawce podatku 0,75 zł/1m.kw.  
Podsumowując pomimo stworzenia budżetu inwestycyjnego, pole jest istotnie deficytowe, dlatego zmuszeni jesteśmy podnieść opłaty green fee oraz opłaty członkowskie.

Zachęcamy do dokonywania opłat członkowskich za rok 2019 w okresie promocyjnym do dnia 15 grudnia 2018.
Opłata roczna zawiera:
- nielimitowaną grę na 18 dołkowym polu mistrzowskim Amber par 72
- nielimitowaną grę na 9 dołkowym polu Baltic - par 28
- korzystanie z Driving Range - część odkryta oraz zadaszone stanowiska,Pitching oraz Chipping area, Putting Green, Bunkrów treningowych
- rabat do 50% na udział w turniejach
- rabat 20% na wypożyczenie wózków elektrycznych, wózków ręcznych
- rabat 20% na zakup żetonów na Driving Range
- rabat 10% na udział w organizowanych obozach letnich dla Juniorów PROMOCJA
Wpłaty do 15.12.2018 promujemy do każdego członkostwa VOUCHEREM o wartości 200 zł z przeznaczeniem do wykorzystania w 2019 na:
- 2 krotne wynajęcie wózka elektrycznego CLUB CAR lub
- 20 żetonów na driving range lub
- 10 krotne wynajęcie ręcznego wózka (trolley) lub
- roczne wynajęcie szafki.
- Dopuszczamy płatność ratalną, w wysokości 50% opłaty rocznej w ww. terminie, promowanąVOUCHEREM o wartości 100 zł.
 
W ramach współpracy ze stowarzyszeniem ABGC ustaliliśmy, że rabaty wymienione w pakiecie członkowskim przysługują golfistom, którzy opłacą również składkę na stowarzyszenie w wysokości 150 zł / osoby uczące się do 26 roku życia 50 zł.

Kalendarz turniejów opublikujemy w połowie grudnia.
Płatności prosimy kierować na :
Amber Baltic Club Sp. z o.o.

Bałtycka 13, 72-514 Kołczewo
Bank Spółdzielczy, nr konta: IBAN PL86 9393 0000 0018 1480 2000 0010
SWIFT: GBWCPLPP Pozdrawiamy
Administracja ABGC